Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

9176
kc
16 września 2018r. o 17:35
Nie było cię na forum to nie wiesz z kim pisałam i o czym : ).

Aż cię skręca, że nic o mnie nie wiesz, plotkarzu : ). Powymyślaj jakieś nowe głupoty na mój temat, bo zaczynasz się robić nudny z przypisywaniem mi swoich stanów emocjonalnych i zachowań : ).

Wychodziłeś na balkonik,gapiłeś się w okienka,po czym o tym co zobaczyłeś pisałeś na forum więc pisałam prawdę Januszu T. gł.ąbie (jak słodko nazywają cię znajomi) : ).

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudna Pragnia niezalogowany
16 września 2018r. o 17:47
kc napisał(a): Nie było cię na forum to nie wiesz z kim pisałam i o czym : ).

Aż cię skręca, że nic o mnie nie wiesz, plotkarzu : ). Powymyślaj jakieś nowe głupoty na mój temat, bo zaczynasz się robić nudny z przypisywaniem mi swoich stanów emocjonalnych i zachowań : ).

Wychodziłeś na balkonik,gapiłeś się w okienka,po czym o tym co zobaczyłeś pisałeś na forum więc pisałam prawdę Januszu T. gł.ąbie (jak słodko nazywają cię znajomi) : ).


a ty co teraz robisz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladofioletowa Kosodrzewina niezalogowany
16 września 2018r. o 17:47
okazuje się że ten nasz falco to podglądacz.... tego można było się spodziewać, ciekawe jakie jeszcze ma skłonności...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowy Bluszczyk niezalogowany
16 września 2018r. o 17:51
https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,krol-zygmunt-w-koszulce-brz-napisem-konstytucja,273819.html


KONSTYTUCJA ...skie szkodniki

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladofioletowa Kosodrzewina niezalogowany
16 września 2018r. o 17:54
tak, konstytucja!

&t=2s
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
16 września 2018r. o 18:03
~~Brudna Pragnia napisał(a): a ty co teraz robisz?


Tracę mój cenny czas na pisanie z człowiekiem, który i tak niczego nie zrozumie.

PS Jeden z gorszych nick'ów ci przypadł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudna Pragnia niezalogowany
16 września 2018r. o 18:09
kc napisał(a):
~~Brudna Pragnia napisał(a): a ty co teraz robisz?


Tracę mój cenny czas na pisanie z człowiekiem, który i tak niczego nie zrozumie.

PS Jeden z gorszych nick'ów ci przypadł.


Nie to jest ważne.Więc go nie trać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Cytryniec niezalogowany
16 września 2018r. o 18:26
~~Brudna Pragnia napisał(a):
kc napisał(a):
~~Brudna Pragnia napisał(a): a ty co teraz robisz?


Tracę mój cenny czas na pisanie z człowiekiem, który i tak niczego nie zrozumie.

PS Jeden z gorszych nick'ów ci przypadł.


Nie to jest ważne.Więc go nie trać.


Nie traci ,teraz Anioł Pański a potem Kompleta .W przerwie jeszcze tu wpadnie i opluje .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza