Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 lutego 2019r. o 13:37
~~Zielonobrunatna Bazylia napisał(a): Jeśli chodzi o "Eskimosów", to nie ma w Polsce stronnictwa, które nas podniesie z kolan. I wnet się nie pojawi, bo Us_raelem jeszcze nikt nie wygrał...
Obecnie "ostatnią nadzieją białych " (nomen - omen) są Chiny ;)


I tu znowóż masz rację Bazyl . Gdyby chinole zażądały spłaty hamerykańskich obligacji to ZSSR zwany kolosem na glinianych nogach do dzisiaj by istniał :D Ale Us-rael ma świetnych doradców z Goldman Saks . Kolega Morawiecki po tej samej szkole :D Ruskie Jelcyna przerabiali ... qurde stary już jestem i głupieję ... Morawiecki jest po szkole JP Morgan . Niech mi kto przypomni z czyjej kiesy wyrwał Morawiecki dotację na utworzenie nowych miejsc pracy w hamerykańskim banku ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
14 lutego 2019r. o 13:42
I co mi z mojej racji? :(
Wolałbym nie mieć!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowopłowy Szczawik niezalogowany
14 lutego 2019r. o 15:01
Prezes PiS z ministrem sprawiedliwości? A może Jarosław Kaczyński mający pełnomocnictwa od Srebrna sp. z o.o. z prokuratorem generalnym, od którego zależy czy śledczy rozpoczną śledztwo z doniesienia Geralda Birgfellnera czy odmówią jego wszczęcia?

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/przylapani-ziobro-i-kaczynski-prowadzili-rozmowy/snml85g

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowopłowy Szczawik niezalogowany
14 lutego 2019r. o 15:38
https://www.tvn24.pl/kaczynski-odwiedzil-ziobre-w-ministerstwie-sprawiedliwosci-opozycja-komentuje,909486,s.html

w sprawie dotyczącej pana z Żoliborza toczy się postępowanie prokuratorskie
- Jarosław Kaczyński zachowuje się, jakby sam był właścicielem polskiego państwa
Po to pis dewastował wymiar sprawiedliwości prokuraturę i sądy !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 lutego 2019r. o 16:39
ale jaja...
od chyba pięciu ,sześciu lat piszę o ''zdelegalizowaniu'' wszystkich partii w tym kraju i ewentualnym zawiązaniu nowych z zakazem wstępu do nich współczesnego politycznego ''betonu'' a teraz bazylek nagle pisze że nie widzi nikogo kto podniesie ten kraj z ''kolan''

jednocześnie nie widzi jak na tych ''kolanach'' chce naród widzieć kler...
ten sam kler który często upadla naród pokazując że sam jest ponad wszelkim prawem ...
:]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
14 lutego 2019r. o 17:03
kmiotku, jedyne o czym piszesz od rana do nocy to PiS i tylko z tego jesteś znany : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sina Magnolia niezalogowany
14 lutego 2019r. o 17:36
skron , falko ma osobowość maniakalną i jak sobie cos wkręci to nic go nie przekona :-). Gość ma urojenia o mniemanej niezwykłości i genialności a do tego gonitwa myśli i ciągłe powracanie do tematu dzieci nie pozwala mu trzeźwo spojrzeć na swoje wypociny :-).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 lutego 2019r. o 17:42
korniszonie
kropla drąży kamień a każde moje napisane tu słowo przeciw ...om ta taka ''kropla'' i będziesz ją czytał czy chcesz czy nie ...

bo chyba nie liczysz na to że ci uwierzę że ''....cię to obchodzi''?
dlatego zawsze będziesz do mnie wracał ...:]

nie z nienawiści jaką czujesz do mnie tylko ze zwykłej ciekawości czego się możesz dowiedzieć ...;)
i tu czuję swoją ''misję '' :)
uświadamiać takich jak ty :]

[img=1550162565_8h9mi86.jpg]

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza