Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

211
skorn
14 lutego 2019r. o 17:46
Ja tu wracam tylko po to, by czytać , jak cię wszyscy mieszają z błotem.

Pisz i zabawiaj mnie. : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 lutego 2019r. o 17:54
jak zwykle łżesz :]

waszą domeną jest uciekać od prostych pytań ...
wiesz o tym że należysz do tej bandy hipokrytów i jest ci głupio się do tego przyznać ;)

''korwinisto'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
14 lutego 2019r. o 18:04
Gdzieś w połowie drogi między korwinistami i narodowcami, bolszewiku. Zapisz sobie w kapowniku, żebyś mnie nie pytał poraz kolejny, jakie mam poglądy. : )

Teraz się oddalę, a ty tu smaruj te swoje "chłopskie mądrości", żebym miał się z czego śmiać, gdy wrócę póżniej. : )

paka!

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 lutego 2019r. o 18:16
a oddalaj się ...''......mnie to obchodzi'' :]

ja mam lekturkę której ty byś nie ogarnął ...;)


Dopisane 14.02.2019r. o godz. 18:16:

ale jeszcze to ...hahahaha

''Mężowi gwiazdy telewizji publicznejMagdaleny Ogórek, postawiono zarzuty niegospodarności. Dotyczą one okresu jego pracy na stanowisku kanclerza niepublicznej, warszawskiej uczelni Via Moda. Piotr M. miał wówczas narazić placówkę na stratę 989 tysięcy złotych! M. pracował tam od stycznia 2012 roku do sierpnia 2014 roku

Kiedy szkoła zakończyła z nim współpracę, w uzasadnieniu podkreślono: "w trybie natychmiastowym, na skutek oceny jego pracy i działalności".
"Grozi mu 8 lat pozbawienia wolności"

Postępowanie w tej sprawie toczy się już od stycznia 2015 roku – wtedy zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez męża Ogórek trafiło do Prokuratury Okręgowej Warszawa – Praga. Piotr M. usłyszał więc zarzuty po trzech latach śledztwa.''

kolejny ''kryształowy'' :]
ciekawe że bogobojna i ''prawa i sprawiedliwa'' Madziunia nie zwróciła mu uwago że zle robi...

ale zapewne ''nie miała wiedzy'' :]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowa Nasturcja niezalogowany
14 lutego 2019r. o 18:34
Czyli jednak PIS rozlicza, czego o poprzednikach nie można było powiedzieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kruczoczarna Ostróżka niezalogowany
14 lutego 2019r. o 19:08
falco napisał(a): a oddalaj się ...''......mnie to obchodzi'' :]

ja mam lekturkę której ty byś nie ogarnął ...;)Dopisane 14.02.2019r. o godz. 18:16:ale jeszcze to ...hahahaha

''Mężowi gwiazdy telewizji publicznejMagdaleny Ogórek, postawiono zarzuty niegospodarności. Dotyczą one okresu jego pracy na stanowisku kanclerza niepublicznej, warszawskiej uczelni Via Moda. Piotr M. miał wówczas narazić placówkę na stratę 989 tysięcy złotych! M. pracował tam od stycznia 2012 roku do sierpnia 2014 roku

Kiedy szkoła zakończyła z nim współpracę, w uzasadnieniu podkreślono: "w trybie natychmiastowym, na skutek oceny jego pracy i działalności".
"Grozi mu 8 lat pozbawienia wolności"

Postępowanie w tej sprawie toczy się już od stycznia 2015 roku – wtedy zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez męża Ogórek trafiło do Prokuratury Okręgowej Warszawa – Praga. Piotr M. usłyszał więc zarzuty po trzech latach śledztwa.''

kolejny ''kryształowy'' :]
ciekawe że bogobojna i ''prawa i sprawiedliwa'' Madziunia nie zwróciła mu uwago że zle robi...

ale zapewne ''nie miała wiedzy'' :]


falco ty jesteś jakiś niepoważny
jeszcze nie dawno czytało się twoje wpisy o prokuraturze Ziobro
a teraz piszesz o tym zę ta prokuratura postawiła zarzuty mężowi Ogórek
czyli jesteś zwykłym kłamcą
piszesz to co akurat tobie pasuje
raz tak raz tak.
teraz widać że czy ktoś jest powiązany z PIS czy nie odpowiada za czyny tak samo
twoja teoria padła a ty jestes tego dowodem onanisto
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowopłowy Szczawik niezalogowany
14 lutego 2019r. o 19:26
pis uczciwie pracującym tylko zabrał dał nierobom i pisowskim kolesiom
którzy muszą się nachapać żeby mieć na adwokatów po zmianie rządu

Wojciech Jasiński (PiS) - Orlen:
4 000 000 zł/rok
330000/m-c
11000/dzień

Andrzej Jaworski (PiS) - PZU:
2 000 000/rok
166000/m-c
5 500/dzień

Maks Kraczkowski (PiS) - PKO:
1 400 000/rok
116 000/m-c
3900/dzień

Małgorzata Sadurska (PiS) - PZU:
780 000/rok
65000/m-c
2200/dzień

(Rydzyka nie podamy, bo nie mieści się w żadnej skali...)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poczerwieniały Bratek niezalogowany
14 lutego 2019r. o 19:29
~~Kruczoczarna Ostróżka napisał(a):
falco napisał(a): a oddalaj się ...''......mnie to obchodzi'' :]

ja mam lekturkę której ty byś nie ogarnął ...;)Dopisane 14.02.2019r. o godz. 18:16:ale jeszcze to ...hahahaha



kolejny ''kryształowy'' :]
ciekawe że bogobojna i ''prawa i sprawiedliwa'' Madziunia nie zwróciła mu uwago że zle robi...

ale zapewne ''nie miała wiedzy'' :]


falco
twoja teoria padła a ty jestes tego dowodem onanisto


Ostróżka walogrucho ,Falco twardszego wyciąga niż ty wsadzasz .!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.