Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Płowobrunatny Szczawik niezalogowany
19 lutego 2019r. o 18:19
skorn napisał(a):
~~Kasztanowatordzawa Bylica napisał(a):
skorn napisał(a): Nieźle ci pojechał po rajtuzach, i to twój własny autorytet. Chyba powinieneś zastanowić się nad sobą, jakiś mały ?

hahahahhaa


Magister ,podobno posiadasz wykształcenie wyższe ale na pewno brakuje ci podstawowego ,.


ej zbynek, ten co zdradza żonę, jest łajzą czy nie? : )

Nie jest łajzą ,jest grzesznikiem
.Wyspowiada się i dalej może kisić ogóra . Ty magister nie próbuj ,sex jest przereklamowany .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 lutego 2019r. o 18:34
skorn napisał(a): Nieźle ci pojechał po rajtuzach, i to twój własny autorytet. Chyba powinieneś zastanowić się nad sobą, może jakiś mały rachunek sumienia?

hahahahhaa


co ty nie powiesz :} a możesz mi wyjaśnić gdzie?
i przestań mi przypisywać jakiekolwiek ''autorytety'' bo jak widzę do ciebie kompletnie nie trafia to co piszę że ja ich nie mam ...

fobiaka w pewien sposób cenię za wiedzę ale nie jest i nie będzie moim autorytetem ...

co ja powinienem to ja wiem ale czy ty wiesz kim tak naprawdę jesteś?
mógłbym tu wkleić twój tekst co by pokazało co mnie to obchodzi ...chcesz? :]

wiedzę jak ma fobiak z twoją ''wiedzę '' dzieli kosmos :]



Dopisane 19.02.2019r. o godz. 18:34:

~~Płowobrunatny Szczawik napisał(a):
skorn napisał(a):
~~Kasztanowatordzawa Bylica napisał(a):
skorn napisał(a):
Magister ,podobno posiadasz wykształcenie wyższe ale na pewno brakuje ci podstawowego ,.


ej zbynek, ten co zdradza żonę, jest łajzą czy nie? : )

Nie jest łajzą ,jest grzesznikiem
.Wyspowiada się i dalej może kisić ogóra . Ty magister nie próbuj ,sex jest przereklamowany .


sex i korniszon?
dla niego seks to wpatrywanie się do finału w plakat Marie LePen

korniszon miał przed laty obok siebie kogoś wartościowego tyle że dziewczę się opamiętało ...
na swoje szczęście a na nieszczęście korniszona
prawda ''magistrze''? :]


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrunatny Szczawik niezalogowany
19 lutego 2019r. o 18:42
Ooooo,będzie bolało ,przed północą magistra nie zobaczymy .W sumie to mi go szkoda ,myślę ze jakby sobie od czasu do czasu poużywał to może by mu się w tej jego łepetynie poukładało . A tak mizeria.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty Winorośl niezalogowany
19 lutego 2019r. o 18:43
magister i wiedza ? chyba to kpina a skorn i sex to już jak porównanie h....a do palca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudna Azalia niezalogowany
19 lutego 2019r. o 18:50

odbiło się czkawką;)



http://next.gazeta.pl/next/7,151003,24467105,jest-projekt-noweli-ustawy-o-cenach-pradu-jednak-nie-bedzie.amp?__twitter_impression=true&fbclid=IwAR0qlcelW_7LSobxtj49mWImhURvr2x2w2O6HK0
RuiG7CXqtAcEglMui_os
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
19 lutego 2019r. o 19:37
falco napisał(a):
fobiak napisał(a):
falco napisał(a):
fobiak napisał(a):
falco napisał(a):
fobiak napisał(a):
falco napisał(a):


ales wyskoczyl z tymi babami walczacymi jak hipokryta z konopii, umoralniaczu. zdradzajacy maz walczy o godnosc prosty tutek. czesto o tym haczyku tutaj wspominasz, z tego co skron o tobie tu naklepali to lajza pasuje do ciebie, do michalkiewicza wcale a wcale, dbam o poprawnosc jezykowa


nie wiem czy w tym całym ciągu wszystko zrozumiałem ;)

''godność prostytutek''?
fobiaczku - chyba nie wiesz o kim piszesz bo to była kobieta zgwałcona przez klechę której sąd przyznał należne jej odszkodowanie ...
jak można zrekompensować straty psychiczne?...może ty znasz sposób ...albo korniszon ...

myślisz że ''opinia ''korniszona lub twoja robi na mnie wrażenie?...nie jesteście tu tak ważni by tak się stało ...;)

''poprawność językowa''? ...ciekawe ...;)


falco, poprawnosc jezykowa nie bede tobie objasnial, gdybys michalkiewicza nazwal, wywrotowcem, szkodnikiem, antypolakiem, zlamanym chu jem to bym nie zareagowal, nazwales go lajza, lajza do niego nie pasuje z definicji i to jest poprawnosc jezykowa.

jesli chodzi o gwalt ksiedza, nie ma to zadnego znaczenia bo ilu mezow gwalci swoje zony, dostaja dozywotnie pensje? chcesz sprawiedliwosci to badz sprawiedliwy dla kazdej baby a nie tylko dla katoliczek i to tych ktore sa ofiarami ksiezy. straty psychczne baby, co to takiego? prosze o dlugi tresciwy referat

robisz to co rzad poruszasz sie na krawedzi marginesu a wiekszosc polakow masz w doopie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 lutego 2019r. o 20:06
''...jesli chodzi o gwalt ksiedza, nie ma to zadnego znaczenia bo ilu mezow gwalci swoje zony, dostaja dozywotnie pensje? chcesz sprawiedliwosci to badz sprawiedliwy dla kazdej baby a nie tylko dla katoliczek i to tych ktore sa ofiarami ksiezy. straty psychczne baby, co to takiego? prosze o dlugi tresciwy referat

robisz to co rzad poruszasz sie na krawedzi marginesu a wiekszosc polakow masz w doopie''

gwałt księdza porównujesz do gwałtu męża na żonie?
niebywałe ...
''sprawiedliwości dla każdej baby nie tylko katoliczki''?
nigdzie nie jest napisane jakiego wyznania jest ta kobieta więc nie pisz ''katoliczka''
może to buddystka? nie wiesz i ja nie wiem ...

nie wiesz jakie straty psychiczne ponosi zgwałcona kobieta ?...ja wie tyle ile wyczytałem z ich zwierzeń ...
może obok historii poczytaj też o innych sprawach wtedy nie będziesz zadawał takich pytań ..;)

nie ma już szans na zapytanie dziewczyny jak się czuła po gwałcie jakiego dopuścił się na niej ksiądz...
nie wytrzymała ''ciśnienia'' ...popełniła samobójstwo...

jak myślisz ?...z radości czy ''siadła psychika''

''poruszam się na krawędzi''?
a co ?...mam wybrać wygodny ''środek''?
ja mam na pewne sprawy jasno sprecyzowane poglądy od lat...

oszust to oszust ...czy to z po czy z pisu -do pierdla i koniec
zboczeniec to zboczeniec-czy to świecki czy klecha -do pierdla koniec

to tyle ..i wracam do Tajne akta Watykanu ;)
czytałeś?...polecam ...



"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
19 lutego 2019r. o 20:15
wkręcać każdy może,trochę lepiej albo trochę gorzej;)
spokojnego:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza