Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

2161
#fobiak nieaktywny
19 lutego 2019r. o 20:27
falco napisał(a):

gwałt księdza porównujesz do gwałtu męża na żonie?
niebywałe ...
''sprawiedliwości dla każdej baby nie tylko katoliczki''?
nigdzie nie jest napisane jakiego wyznania jest ta kobieta więc nie pisz ''katoliczka''
może to buddystka? nie wiesz i ja nie wiem ...

nie wiesz jakie straty psychiczne ponosi zgwałcona kobieta ?...ja wie tyle ile wyczytałem z ich zwierzeń ...
może obok historii poczytaj też o innych sprawach wtedy nie będziesz zadawał takich pytań ..;)

nie ma już szans na zapytanie dziewczyny jak się czuła po gwałcie jakiego dopuścił się na niej ksiądz...
nie wytrzymała ''ciśnienia'' ...popełniła samobójstwo...

jak myślisz ?...z radości czy ''siadła psychika''

''poruszam się na krawędzi''?
a co ?...mam wybrać wygodny ''środek''?
ja mam na pewne sprawy jasno sprecyzowane poglądy od lat...

oszust to oszust ...czy to z po czy z pisu -do pierdla i koniec
zboczeniec to zboczeniec-czy to świecki czy klecha -do pierdla koniec



Art. 32. Zasada równości obywatela wobec prawa
Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r.
1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
2. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.

przed stworcy wszyscy sa rowni

dziewczyna byla katoliczka ty moze nie wiesz ale ja wiem
sa dziewczynki, ktore nie sa zgwalcone i tez popelniaja samobojstwo
marna ta twoja argumentacja

maz nie moze byc zboczencem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobłękitna Margerytka niezalogowany
19 lutego 2019r. o 20:54
https://wiadomosci.wp.pl/szczyt-bez-polski-fala-krytyki-pod-zdjeciem-z-rezydencji-netanjahu-6351247419508865a

pisowska demolka totalna Państwa Polskiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Sosna niezalogowany
19 lutego 2019r. o 21:36
~~Jasnobłękitna Margerytka napisał(a): https://wiadomosci.wp.pl/szczyt-bez-polski-fala-krytyki-pod-zdjeciem-z-rezydencji-netanjahu-6351247419508865a

pisowska demolka totalna Państwa Polskiego



Wygląda jak spotkanie w budce ochroniarza :-) . Dobrze, że Polskiego premiera nie było bo panie by się nie zmieściły . Musiały by na kolanach siedzieć :-). Jacy goście takie przyjecie :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
19 lutego 2019r. o 21:56
~~Płowobrunatny Szczawik napisał(a): Ooooo,będzie bolało ,przed północą magistra nie zobaczymy .W sumie to mi go szkoda ,myślę ze jakby sobie od czasu do czasu poużywał to może by mu się w tej jego łepetynie poukładało . A tak mizeria.


Mizeria i na dodatek błona między palcami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobłękitna Margerytka niezalogowany
20 lutego 2019r. o 8:27
pis ogłosił "jedynki" do Europarlamentu
a to są SAME ZERA
ZERA które rozwalają wspólnotę i gardzą flagą UE



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobłękitna Margerytka niezalogowany
20 lutego 2019r. o 8:30
szydło - 27:1 nam się należało
brudziński - komuniści i złodzieje
waszczykowski - odkrywca San Escobar


pis nikogo lepszego nie ma
pisowce nie tylko przeliczyli EURO
chcą uciec przed odpowiedzialnością karną za ZDEMOLOWANIE POLSKI
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 lutego 2019r. o 12:02
~~Jasnobłękitna Margerytka napisał(a): szydło - 27:1 nam się należało
brudziński - komuniści i złodzieje
waszczykowski - odkrywca San Escobar


pis nikogo lepszego nie ma
pisowce nie tylko przeliczyli EURO
chcą uciec przed odpowiedzialnością karną za ZDEMOLOWANIE POLSKI
Masz rację co innego nasza ukochana totalna opozycja - ci nie idą po EURO . Buzek , Marcinkiewicz , Cimoszewicz , Miller . Belka , Suchocka , Kopacz - najlepsi premierzy w historii , za ich czasów to się Polska " rozwijała " . Zapomniałem o naszym prezydencie wszech czasów Komorowskim .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
20 lutego 2019r. o 13:23
M21W2 napisał(a):
~~Jasnobłękitna Margerytka napisał(a): szydło - 27:1 nam się należało
brudziński - komuniści i złodzieje
waszczykowski - odkrywca San Escobar


pis nikogo lepszego nie ma
pisowce nie tylko przeliczyli EURO
chcą uciec przed odpowiedzialnością karną za ZDEMOLOWANIE POLSKI
Masz rację co innego nasza ukochana totalna opozycja - ci nie idą po EURO . Buzek , Marcinkiewicz , Cimoszewicz , Miller . Belka , Suchocka , Kopacz - najlepsi premierzy w historii , za ich czasów to się Polska " rozwijała " . Zapomniałem o naszym prezydencie wszech czasów Komorowskim .


Kombatant to może powiedz co twoim zdaniem jest z tym Brudzińskim vel Ruska Trumna.Przecież to była prawa ręka twego boga.Czyżby cos czuł ,że daje nogę do Brukseli.Resztę tej zgrai rozumiem - kasa to kasa - włącznie z tą 27:1.Tylko jak ona będzie mogła siedzieć pod flaga unijną.Do tego kompletu brak jeszcze Pawłowicz i byłoby git.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza