Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Jasnobłękitna Margerytka niezalogowany
20 lutego 2019r. o 13:38
https://www.tvn24.pl/brudzinski-o-swojej-kandydaturze-do-europarlamentu,911223,s.html


prawdziwi nieudacznicy uciekają jak szczury z tonącego okrętu

"To zaczął się powolny pęd zbawców polskiego narodu do Brukseli. Nie dajcie się nabrać. Jadą tam po 5 lat życia w luksusie, picie wina oraz jedzenie dobrej kuchni. Mówienie, ze będą załatwiać ważne sprawy to prawda. Swoje związane z emerytura
i dieta" - Marcin Dubieniecki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobłękitna Margerytka niezalogowany
20 lutego 2019r. o 13:39
pani zalewska po DEFORMIE SZKOLNICTWA chce uciec do Brukseli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
20 lutego 2019r. o 14:20
~~Jasnobłękitna Margerytka napisał(a):
prawdziwi nieudacznicy uciekają jak szczury z tonącego okrętu


Mylisz się jak zwykle!
SĄ WYSTAWIANI w nagrodę za dobrą służbę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobłękitna Margerytka niezalogowany
20 lutego 2019r. o 14:30
nie pozwolimy pisowcom na ewakuację
pislamiści #dają dyla

A wystarczyło nie kraść i nie dewastować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
20 lutego 2019r. o 14:50
Nikt WAS nie zapyta o zdanie! bezmózgie lemingi to mała mniejszość!
Ciągle PiS cieszy się największym poparciem w Polsce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowy Grujecznik niezalogowany
20 lutego 2019r. o 15:20
pis już wie, że przegra. TasmyKaczynskiego i aferyPiS nie da się obronić.
Mierni ministrowie uciekają do Brukseli.
AkcjaEwakuacja pis rozpoczęta.

Polacy wybiorą KoalicjęEuropejską
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 lutego 2019r. o 15:47
ramaj napisał(a):
M21W2 napisał(a):
~~Jasnobłękitna Margerytka napisał(a): szydło - 27:1 nam się należało
brudziński - komuniści i złodzieje
waszczykowski - odkrywca San Escobar


pis nikogo lepszego nie ma
pisowce nie tylko przeliczyli EURO
chcą uciec przed odpowiedzialnością karną za ZDEMOLOWANIE POLSKI
Masz rację co innego nasza ukochana totalna opozycja - ci nie idą po EURO . Buzek , Marcinkiewicz , Cimoszewicz , Miller . Belka , Suchocka , Kopacz - najlepsi premierzy w historii , za ich czasów to się Polska " rozwijała " . Zapomniałem o naszym prezydencie wszech czasów Komorowskim .


Kombatant to może powiedz co twoim zdaniem jest z tym Brudzińskim vel Ruska Trumna.Przecież to była prawa ręka twego boga.Czyżby cos czuł ,że daje nogę do Brukseli.Resztę tej zgrai rozumiem - kasa to kasa - włącznie z tą 27:1.Tylko jak ona będzie mogła siedzieć pod flaga unijną.Do tego kompletu brak jeszcze Pawłowicz i byłoby git.
Ramaj, jak z Tobą dyskutować jak Ty nawet nie potrafisz zrozumieć to co już nie raz pisałem że jestem tylko wyborcą PiS-u , o Brudzińskim widzę wiesz więcej niż ja . O mnie wiesz więcej niż ja o sobie , bądź sobą nie małpuj Falco . PiS z koalicjantami są jakąś jednością programową a to co wyprawia się po stronie totalnych to jakiś obłęd , żądza władzy ich oślepiła , z każdym byle do koryta . Do europarlamentu ja bym wysłał ludzi z partii Wolność , Kukiz 15 i narodowców , żaden eurokrata nie pluł by w twarz Polakom , PiS w kontakcie z nimi mięknie a PO klęczy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złoty Pięciornik niezalogowany
20 lutego 2019r. o 15:49
~~Zielonobrunatna Bazylia napisał(a):
~~Jasnobłękitna Margerytka napisał(a):
prawdziwi nieudacznicy uciekają jak szczury z tonącego okrętu


Mylisz się jak zwykle!
SĄ WYSTAWIANI w nagrodę za dobrą służbę!


dokładnie jak za komuny , jak ktoś miał za uszami to awansował.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza