Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Kasztanowordzawa Języczka niezalogowany
24 kwietnia 2019r. o 16:02
oczywiście + drożyzna w sklepach (nie tylko spożywczych)
+ drożyzna w usługach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonkawa Lantana niezalogowany
24 kwietnia 2019r. o 16:04
Odzyskiwanie informacji Warszawa oferuje usługi przywracania dostępu do danych po wszelakich typach uszkodzeń nośników, jak: zniszczenia logiczne typu przypadkowe usunięcie informacji. Wejdź tutaj aby zapoznać się z informacjami dotyczącymi odzyskiwania danych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
24 kwietnia 2019r. o 17:31
falco napisał(a): bełkot wąstego pedofila


Nie mądruj się, wąsaczu. To sposród takich jak ty rekrutowano ubeckich katów, czyli sposród tłuków, którzy nienawidzili Polski. Nie będziesz mi tu wmawiał używania przemocy przeciwko komukolwiek, syjonistyczna targowico.

Do żydów mam tylko jeden zarzut, że wyciągają łapy po to, co do nich nie należy. I mówienie o tym nie jest antysemityzmem, tak jak cie tego uczą w tvn i innych szczujących przeciw Polakom mediach.

Nie mam nic przeciwko paleniu kukieł zydów, Polaków, Niemców, cyganów, katolików, protestantów, księzy, homoseksualistów, dopisz tu sobie, co chcesz, targowico : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatny Szparag niezalogowany
24 kwietnia 2019r. o 18:07
falco napisał(a):
skorn napisał(a):
~~Brązowy Hiacynt napisał(a):
~~Zielonobrunatna Bazylia napisał(a): Święta Wielkiej Nocy bez Judasza odbyć się nie mogą ;)


bazyli może i ty przygłupie zechcesz tu powtórzyć to co zaszło w Prudniku
ciekawe czy zamiast kukły Judasza widziałbyś na tym miejscu Falco i ruszyłbyś z kijem na niego


Znów piszesz o sobie w trzeciej osobie, wąsaczu? : )

Przestań się tak spuszczać nad tymi żydami, oni dadzą sobię radę i bez twojej pomocy, semicka targowico. aj waj!


magister .... zweryfikuj swoje info
a ty kmiotku nie podniecaj się tymi swoimi pseudo narodowymi fantazjami
jesteś oszołomie jednym z pierwszych który by mając możliwość podnieść kij na mnie ...
w twoim przypadku i tobie podobnym przygłupom dać taką możliwość a bez wahania byście malowali gwiazdy na szybach sklepów ...
wiesz o czym piszę ....forumowy ''narodowcu'' :]

podoba ci się palenie kukły Żyda?
MASZ ''JAJA'' BY TO NAPISAĆ WPROST KMIOCIE?
(piszę wielkimi literami byś zauważył pytanie ;) )

dzisiaj ''hiacynt'' a jutro być może ''storczyk'' ....fantasto ...hahahahahaha


falco, to jak ty nic nie kumasz jest przerażające. Skądeś sie urwał chłopie.
Zobacz to:
https://wolnosc24.pl/2019/04/22/daniels-i-zydzi-potepiaja-lokalna-tradycje-wieszania-judasza-a-sami-wieszaja-kukle-czczac-dokonane-przez-siebie-ludobojstwo-video/
I nie pisz bzdur, bo zacznę podejrzewać, że jesteś płatnym trollem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawa Języczka niezalogowany
24 kwietnia 2019r. o 18:32
Nauczycielu nie będziesz już potrzebny. Bo jeśli pislamiści "znowelizują" prawo oświatowe to dyrektor szkoły będzie mógł zdecydować o klasyfikacji uczniów, już nie rada pedagogiczna (a jeśli dyrektor też będzie nie pomyśli PiS, to za niego ta decyzja przejdzie na samorząd terytorialny).

Czy chcemy upolitycznionej pisowskiej „edukacji” dla swoich dzieci?

Jeszcze trochę i będą pytania: a na kogo głosują rodzice? A na Caritas to dali? A chodzą do kościoła? A rekolekcje? A to, a tamto? Oooo, nie było cię na rekolekcjach? Nie będzie dopuszczenia do matury!

Może niech pislamiści w ogóle załatwią to tak, żeby uczeń mógł zdać maturę bez przystępowania do niej? Będzie prościej i ciemnogród większy! Albo matura u proboszcza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
24 kwietnia 2019r. o 19:17
~~Zielonobrunatny Szparag napisał(a):
falco napisał(a):
skorn napisał(a):
~~Brązowy Hiacynt napisał(a):
~~Zielonobrunatna Bazylia napisał(a): Święta Wielkiej Nocy bez Judasza odbyć się nie mogą ;)



I nie pisz bzdur, bo zacznę podejrzewać, że jesteś płatnym trollem.


myślisz ze ma to dla mnie jakiekolwiek znaczenie czy masz mnie za płatnego-zapewne ruskiego-trolla?

czy to że ktoś jest złodziejem mamy robić podobnie?
czy to że ktoś zachowuje się idiotycznie mamy robić podobnie?
czy to ze niejaki alterek pisał kiedyś do mnie ''spier.dalaj'' mam pisać podobnie?
czy to że niejaki bazyli wszystkich piszących nie po jego myśli wysyła do specjalisty mam pisać podobnie?
czy to ze niejaki skorn pisze publicznie że na wszystkich ''szcza '' mam pisać podobnie?

otóż nie :)
podobnie z Żydami ,Niemcami czy Rosjanami ...
nikt nas nie zmusza do złych zachowań a to że tak robią jednostki i często określone grupy czy nawet nacje nie jest żadnym usprawiedliwieniem dla tych którzy idą za takim ''przykładem''

sam popatrz ...czy to że ...y zachowują się jak idioci ma na mnie jakiś negatywny wpływ ? :]

;) no ...y ...co wy na to? :]

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatny Kosaciec niezalogowany
24 kwietnia 2019r. o 20:19
rozdają łapówki patologii i nierobom, rozdają najbogatszym, rozdają na krowy, rozdają 13-tki dla takich 'biednych' emerytów jak Kaczyński z emeryturą 6 tyś i więcej... a w tym czasie brakuje pieniędzy dla niepełnosprawnych, na leki ratujące zycie, na służbę zdrowia i w efekcie mamy najwyzszą umieralność od czasów wojny, na inwestycje w OZE i w efekcie mamy najbardziej zatrute powietrze w całej Europie, na śmigłowce więc piloci muszą latać na 50-letnich złomach z czasów ZSRR, nakładają nowe podatki i daniny i w efekcie koszty rachunków związanych z utrzymaniem przez trzy lata wzrosły o kilkadziesiąt procent, i coraz więcej Polaków, zwłaszcza ci co nie załapują się na korupcję wyborczą, tonie w długach, w pis.u z taką dobrą zmianą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrązowy Rozmaryn niezalogowany
24 kwietnia 2019r. o 20:57
Dorwał się półpanek do władzy i zaszalał Czapajew wprowadzał w życie zasłyszane genialne rozwiązania .
A ty ludzie martw się co z tym począć i co to dalej będzie jak drukarnia pieniążków padnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza