Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Rdzawoczerwona Daglezja niezalogowany
27 sierpnia 2019r. o 7:47
To Tusk ukradł te 200 mld. Popakował w słoiki i zakopał w lesie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sczerniały Bukszpan niezalogowany
27 sierpnia 2019r. o 8:15
Jak widać za gupi jesteś, aby to ogarnąć. I do szkoły za późno.

Do kmiota głpmba...... Zbynio już 10 razy się wypowiadał, ale skąd możesz to wiedzieć jak ty tylko ^oko i księża pedofile ^ już całkiem sfiksowałeś. Jeszcze gówna z tvnu żresz, a potem je wydalasz gdzie popadnie....żałosny człowieczek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Rojnik niezalogowany
27 sierpnia 2019r. o 13:05
...ze ...
10 razy? a co powiedział ?
że on o niczym nie wiedział?
że nie wiedział co robi jego podwładny?

jeśli nie wiedział to niech się przekwalifikuje na miejskiego szaletowego ...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawy Motylek niezalogowany
27 sierpnia 2019r. o 13:30
a po co ma ci kmiocie głombie prace zabierać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Rojnik niezalogowany
27 sierpnia 2019r. o 14:03
i po co się podniecasz? :]

ja o swoją pracę jestem spokojny...

daje mi na tyle że żadnemu prezesinie dups...a nie muszę lizać ...

a ty? ;)

za ile cię ...y kupili?
a może robisz tu za pisowską ''emi''? czyli ona za kosmetyki a ty za wazelinę ?


Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 sierpnia 2019r. o 14:09
Papuga dzisiaj na bezrobotnym , bo Panna zbiera materiały obciążające :D Właśnie porobiłem screeny , kataloguję we własnym ipeenku i zastanawiam się nad tym , czy przed rozprawą łomotu Ci nie spuścić Donosicielu :D Ale przegnałem te złe myśli o tym łomocie , bo Jezus powiedział " kochaj bliźniego " ... o qurwa ź działa :D
A wracając do Jezusa , nie było go na moich urodzinach i nie jest bogiem , ale dalej kocham ten INTELEKT . No co tam Donosicielu , ja zrobiłem sobie wolne od betoniary , bo miałem wczoraj urodziny . Był Rycho , taka jedna mała czarna i nie było psów , na które czekaliśmy z Rychem . Ciebie też nie było , a miałem taką nadzieję , że z kwiatami przyjdziesz i z wezwaniem na komende powiatową synów ormowców :D

Zapamiętaj sobie głupku ... to , że Ci pyska nie oprałem w Biedronce , to tylko wina Jezusa :D Ja nie jestem agresywny , ale nie przesadzaj , bo sie mogę agresywny stać .

Ponieważ KONFEDERACJA nie przejdzie , to głosuję na mniejsze zło , czyli na Pislanderów. I tu pytanko do pana Pogody , co Pan wie o pieniądzu fiducjarnym ?

Jeśli miałbym popierać , to muszę wiedzieć ... kogo ... Panie Pogoda , jeśli Pan czytasz , to odpowiedz.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Rojnik niezalogowany
27 sierpnia 2019r. o 14:12
''We wtorek 27 sierpnia rząd po raz pierwszy pochyli się nad wstępną wersją budżetu na 2020 r. Jak podała w poniedziałek „Rzeczpospolita”, pierwszego w historii III RP całkowicie zrównoważonego, bez złotówki deficytu.

Ponoć ekipa Morawickiego nie planuje żadnych brutalnych cięć, nie chce zmian w rozbudowanym socjalu, ani w 500+, ani w emerytalnych trzynastkach. Ba, warunkiem wprowadzenia na stałe dodatkowych świadczeń dla seniorów jest „tylko” utrzymanie się PiS u władzy.

Naprawdę sprytny myk premiera Morawieckiego: zagłosujcie na nas, a my wprowadzimy trzynastki na stałe… Dlaczego zatem nie od tego roku? No właśnie…''


''bycie przy korycie'' zabija etykę i moralność ...


i takim właśnie jest ten który u Sowy pierdzielił że nikt inny tylko wy-''suwereny '' :]- macie ''zapierda...ć za miskę ryżu''

i dobrze ...''zapierd...e '' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Rojnik niezalogowany
27 sierpnia 2019r. o 14:18


Pannazdzieckiem 3 min. temu


Pannazdzieckiem

Postów: 12259

....zastanawiam się nad tym , czy przed rozprawą łomotu Ci nie spuścić Donosicielu Ale przegnałem te złe myśli o tym łomocie ,

Zapamiętaj sobie głupku ... to , że Ci pyska nie oprałem w Biedronce , to tylko wina Jezusa Ja nie jestem agresywny , ale nie przesadzaj , bo sie mogę agresywny stać .

może się stać ''agresywny''?
i co ? któregoś dnia jak się nachleje to sięgnie po nóż ?

miernoto intelektualna ...sam kręcisz na siebie bicz... :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza