Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Krwawosina Kalia niezalogowany
5 listopada 2019r. o 23:56
Miał być wielki powrót ,
Wielka pompa ,
Biały koń ,
A tu nawet starej szkapy nie będzie Hi hi
A na Białym Wierzchowcu przybędzie Wolodyjowski naszych czasów
Jarosław Kaczyński hi hi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązoworudy Kosmos niezalogowany
6 listopada 2019r. o 6:19
Pod koniec roku 2015 pisałem tutaj, że PIS sposobem rządzenia coraz bardziej przypomina mi PZPR z końcowych lat 60-tych. Gomułka nie liczył się wtedy z nikim i niczym w Polsce. Ideologia była ważniejsza od praw ekonomii i realnych możliwości gospodarki. Dzisiaj jest podobnie. Należy mieć tylko nadzieję, że to się podobnie jak z PZPR skończy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modrawa Alstremeria niezalogowany
6 listopada 2019r. o 7:36
~~Brązoworudy Kosmos napisał(a): Pod koniec roku 2015 pisałem tutaj, że PIS sposobem rządzenia coraz bardziej przypomina mi PZPR z końcowych lat 60-tych. Gomułka nie liczył się wtedy z nikim i niczym w Polsce. Ideologia była ważniejsza od praw ekonomii i realnych możliwości gospodarki. Dzisiaj jest podobnie. Należy mieć tylko nadzieję, że to się podobnie jak z PZPR skończy.

To się skończy szybciej jak PZPR .czego m życzę już dzisiaj .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawy Wawrzynek niezalogowany
6 listopada 2019r. o 8:58
~~Brązoworudy Kosmos napisał(a): Pod koniec roku 2015 pisałem tutaj, że PIS sposobem rządzenia coraz bardziej przypomina mi PZPR z końcowych lat 60-tych. Gomułka nie liczył się wtedy z nikim i niczym w Polsce. Ideologia była ważniejsza od praw ekonomii i realnych możliwości gospodarki. Dzisiaj jest podobnie. Należy mieć tylko nadzieję, że to się podobnie jak z PZPR skończy.


Jaki piękny przykład idiotyzmu i paranoi ;)
Jest dokładnie odwrotnie! Co próbują zrobić, to tupnięcie w kącie powoduje, że podkulają ogon i się wycofują!
Reformę sądownictwa wycofali bo Unią się skrzywiła!
Gersdorf miała przejść w stan spoczynku, ale się wycofali, bo jej się nie chciało!
Ustawę o obronie dobrego imienia Polski wycofali, bo wioskowa baba z Izraela Azari zmarszczyła brew :D

Więc ta twoja teza jest kompletnie z d*py wzięta :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modrawa Alstremeria niezalogowany
6 listopada 2019r. o 9:35
~~Rdzawy Wawrzynek napisał(a):
~~Brązoworudy Kosmos napisał(a): Pod koniec roku 2015 pisałem tutaj, że PIS sposobem rządzenia coraz bardziej przypomina mi PZPR z końcowych lat 60-tych. Gomułka nie liczył się wtedy z nikim i niczym w Polsce. Ideologia była ważniejsza od praw ekonomii i realnych możliwości gospodarki. Dzisiaj jest podobnie. Należy mieć tylko nadzieję, że to się podobnie jak z PZPR skończy.


Jaki piękny przykład idiotyzmu i paranoi ;)
Jest dokładnie odwrotnie! Co próbują zrobić, to tupnięcie w kącie powoduje, że podkulają ogon i się wycofują!
Reformę sądownictwa wycofali bo Unią się skrzywiła!
Gersdorf miała przejść w stan spoczynku, ale się wycofali, bo jej się nie chciało!
Ustawę o obronie dobrego imienia Polski wycofali, bo wioskowa baba z Izraela Azari zmarszczyła brew :D

Więc ta twoja teza jest kompletnie z d*py wzięta :D

Z d*py to tobie śmierdzi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawy Wawrzynek niezalogowany
6 listopada 2019r. o 9:38
Jaka głęboko refleksyjna, rzeczowa i szeroko uzasadniona polemika :D

Lemingoza i wszystko jasne :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrunatna Krwawnica niezalogowany
6 listopada 2019r. o 9:42
~~Rdzawy Wawrzynek napisał(a): Jaka głęboko refleksyjna, rzeczowa i szeroko uzasadniona polemika :D

Lemingoza i wszystko jasne :D

Widzisz pisowska łajzo jakim jesteś śmieciem ,jak by Jarek pozwolił zrobić sobie loda to był byś pierwszym ochotnikiem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawy Wawrzynek niezalogowany
6 listopada 2019r. o 9:48
~~Żółtobrunatna Krwawnica napisał(a):
~~Rdzawy Wawrzynek napisał(a): Jaka głęboko refleksyjna, rzeczowa i szeroko uzasadniona polemika :D

Lemingoza i wszystko jasne :D

Widzisz pisowska łajzo jakim jesteś śmieciem ,jak by Jarek pozwolił zrobić sobie loda to był byś pierwszym ochotnikiem .


Ślepy i do tego z urojeniami i obsesjami!
Nie byłem i NIE jestem pisowcem ani wielbicielem Jarosława!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.