Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Srebrzystoszara Funkia niezalogowany
17 listopada 2019r. o 15:15
pisobandyci pokazali Polakom środkowy palec
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
17 listopada 2019r. o 16:22
~~Morski Przebiśnieg napisał(a): Premier o podwyżce akcyzy na papierosy i alkohol: nie chodzi nam o dodatkowe wpływy do budżetu .

Normalny PINOKIO .

Masz wyjaśnienie ;)
[img=1574004122_yisd47d.jpg]

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobłękitna Daglezja niezalogowany
17 listopada 2019r. o 17:26
[]Wystarczy nie kraść .[img=1573139954_7k5eq1q.jpg]

A za niedługo zostanę babcią
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłoty Nachyłek niezalogowany
17 listopada 2019r. o 17:43
~~Karminowa Tawuła napisał(a): To prawda. mafia, ale PO opłacane przez pieniądze zza Odry i Nysy. To jest mafia i Targowica, a kto ich wspiera niech się w piekle poniewiera.

Ja ich wspieram i w piekle się poniewieram ty za to będziesz w niebie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoszara Hakonechloa niezalogowany
17 listopada 2019r. o 19:47
To ich wspieraj, jak dojda do władzy to ci śrubę przykręcą, ale nawet wtedy nie zmądrzejesz. Tacy sa zwani Lewakami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłoty Nachyłek niezalogowany
17 listopada 2019r. o 19:54
~~Granatowoszara Hakonechloa napisał(a): To ich wspieraj, jak dojda do władzy to ci śrubę przykręcą, ale nawet wtedy nie zmądrzejesz. Tacy sa zwani Lewakami.

Na razie to twój parszywy PIS dokręca mi śrubę ,niby dali mi na dziecko 500 zł ale jednocześnie od września ,zmusili mnie chorą ustawą na obowiązkowe przejście na VAT gdzie miesięcznie samego vatu muszę odprowadzić ponad 2 tys .czyli okradli mnie na 1500 zł miesięcznie ,dobrze powiedziane żeby jednemu dać 500 drugiemu trzeba zabrać 1500.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobiały Barwinek niezalogowany
17 listopada 2019r. o 20:06
Piszesz bzdury. Jeśli musisz odprowadzić 2 tys. Vat-u to znaczy, że tyle go sobie doliczyłeś do faktur. Vat nie jest twoim dochodem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pożółkła Rezeda niezalogowany
17 listopada 2019r. o 20:07
dla ...ów jedno jest ważne ale to nie ty...

tobie zabrać by dać tadzikowi ,by siebie wynagradzać bo im się należy ...

twoje 500 i tak już się zdewaluowało poprzez podwyżki cen żywności ;)

ich pinokio przecież powiedział jasno że mamy ''zapier...ć za miskę ryżu '' ale sam kupuje po cichu ziemię od zaprzyjaźnionego klechy ...
tobie wprowadzili vat ale pinokio ''zapomniał'' o odsprzedaży akcji by dzięki ''zapominalstwu'' zarobić przez rok ponad ''melonika''

pis to zło dla Polski ,pis to ogólna destrukcja ,pis to partia ocierająca się o struktury mafijne ...
kto jest capo di tutti capi?

zastanówmy się chwilę ..nie trzeba długo ...;)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.