Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

22258
#Horus nieaktywny
30 maja 2020r. o 17:59
w skrócie?


potrzebujemy solidarnej Polski ...

będę prezydentem niezależnym ...

zaraz,poczekaj ...chyba coś podobnego mówił też Hołownia ,Kamysz i Biedroń ...;)

tylko Bosak coś tam nawijał o broni ...że jesteśmy bezbronni w porównaniu do Szwajcarii gdzie co 27 obywatel ma dostęp lub jest przeszkolony...

tyle że mam wrażenie że dzisiaj Polacy mają du...e czy będą mieli dostęp do broni czy nie ...
bardziej ich dzisiaj interesuje czy przy takiej galopadzie cen żywności czy za miesiąc będą mieli co włożyć do gara...

bo z takiego ''gnata''zupki raczej nie ugotujesz...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
30 maja 2020r. o 18:17
Horus napisał(a): w skrócie?


potrzebujemy solidarnej Polski ...

będę prezydentem niezależnym ...

zaraz,poczekaj ...chyba coś podobnego mówił też Hołownia ,Kamysz i Biedroń ...;)

tylko Bosak coś tam nawijał o broni ...że jesteśmy bezbronni w porównaniu do Szwajcarii gdzie co 27 obywatel ma dostęp lub jest przeszkolony...

tyle że mam wrażenie że dzisiaj Polacy mają du...e czy będą mieli dostęp do broni czy nie ...
bardziej ich dzisiaj interesuje czy przy takiej galopadzie cen żywności czy za miesiąc będą mieli co włożyć do gara...

bo z takiego ''gnata''zupki raczej nie ugotujesz...;)

No zobacz, a ja nie miałem pojęcia, że to dzisiejsze konferencje są tymi najważniejszymi ;)
I że to co DZISIAJ powiedzieli kandydaci będzie decydować na kogo zagłosujemy :)
Jakby Bosak o tym wiedział, to z pewnością by powiedział, że chce solidarnej Polski i żeby Polacy byli mądrzy, piękni i bogaci ;)
Myślę, że wtedy nawet ty byś się nim zachwycił ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lilioworóżowe Przymiotno niezalogowany
30 maja 2020r. o 19:14
Biedny Komusze syn
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lilioworóżowe Przymiotno niezalogowany
30 maja 2020r. o 19:20
Biedny UB
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lilioworóżowe Przymiotno niezalogowany
30 maja 2020r. o 19:38
Komuszym synu od początku ma w lep
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
30 maja 2020r. o 19:38
qwax_ napisał(a):
Horus napisał(a):

No zobacz, a ja nie miałem pojęcia, że to dzisiejsze konferencje są tymi najważniejszymi ;)
I że to co DZISIAJ powiedzieli kandydaci będzie decydować na kogo zagłosujemy :)
Jakby Bosak o tym wiedział, to z pewnością by powiedział, że chce solidarnej Polski i żeby Polacy byli mądrzy, piękni i bogaci ;)
Myślę, że wtedy nawet ty byś się nim zachwycił ;)


no widzisz?...nie miałeś pojęcia ...;)
zresztą czy ja napisałem że to co DZISIAJ ;) powiedzą zadecyduje o czymś?
gdyby Bosak wiedział że jednak to zadecyduje raczej nie pitolił by o broni...;)

czy on chce solidarnej Polski i żeby Polacy byli mądrzy, piękni i bogaci to ani ty ani ja nie mamy pojęcia ...

może dlatego nie tylko nim się dzisiaj nie ''zachwyciłem''

;)

zamiast się tym ''zachwycać'' wolałem się ''poobiednio'' zdrzemnąć ...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
30 maja 2020r. o 19:45
Horus napisał(a): [
zamiast się tym ''zachwycać'' wolałem się ''poobiednio'' zdrzemnąć ...:]

To chyba po ekstazie przeżytej przy oglądaniu Trzaskowskiego ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowy Jałowiec niezalogowany
30 maja 2020r. o 19:48
Horus napisał(a): w skrócie?


potrzebujemy solidarnej Polski ...
,
będę prezydentem niezależnym ...

zaraz,poczekaj ...chyba coś podobnego mówił też Hołownia ,Kamysz i Biedroń ...;)

tylko Bosak coś tam nawijał o broni ...że jesteśmy bezbronni w porównaniu do Szwajcarii gdzie co 27 obywatel ma dostęp lub jest przeszkolony...

tyle że mam wrażenie że dzisiaj Polacy mają du...e czy będą mieli dostęp do broni czy nie ...
bardziej ich dzisiaj interesuje czy przy takiej galopadzie cen żywności czy za miesiąc będą mieli co włożyć do gara...

bo z takiego ''gnata''zupki raczej nie ugotujesz...;)


... i kto to mówi ? ... a ha ... Głupia Papuga , jak chorągiewka ... Polam i wszystko jasne :D
Czyli co ... będziesz głosował na bosaka , czy w nowych butach Trzaskowskiego i Kidawy ,
potomków Ryżego Olsena , Głupia Papugo ? Weś się qurwa wreszcie zdecyduj . :)

Gdzieś tam kiedyś w przyszłości , jakiś historyk dojdzie prawdy , że na portalu Bolec Info był taki jeden bogu - Falco , który się Panną brzydził , ale brakowało mu jaj , żeby faktycznie podać Skortnikowi rękę ... przez zamknięte drzwi :D

Bogu , głupia i pijana Panna ( jak wieść gminna niesie ) oświadcza Ci oficjalnie, ani żeś qurwa sokół , ani żeś qurwa bóstwo ... jaj Ci brakuje , żeby z Panną pogadać i myślę sobie , że kiedy zapukasz w drzwi Młodego Padawana ... to ...

... nic takiego się nie stanie , bo brakuje Ci jaj bogu , a nawet gdybyś je znalazł gdzieś we włosach , to i tak nie wiesz , jak wykorzystać jaja do innego celu , jak prokreacja , albo przyjemność .

Miłego wieczoru bogu ... ale dla rozluźnienia atmosfery pozwoli sobie Panna przypomnieć Neonówkę :



Widzisz bogu , nie sztuką jest odpowiadać na pytania , bo tego się można wyuczyć , nie sztuką jest umiejętność stawiania pytań , tego też można się wyuczyć . Co jest sztuką w preferowanej przez Ciebie grafomanii ?

Brak zrozumienia ze strony otoczenia ? Cy chęć bycia , jak Stokrotka ? :)

Nara , Panna idzie po piwo :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.