Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

22258
#Horus nieaktywny
30 maja 2020r. o 19:55
no dobra ...do wyborów o ile do takich dojdzie-hahaha- jeszcze sporo czasu ...popiszmy więc o czymś innym ...
może o tym dlaczego mckwacz nie ma nic przeciw by wypłacać kasiorę Żydom roszczącym sobie prawa do odszkodowań ...
a skoro tak do dochodzimy do ''budynia'' i tego że tez jest ''za''

co wy o tym myślicie pisdzielce?

ten pomysł jest ''w porzo''?

jest może w ''obietnicach wyborczych''? :]


Dopisane 30.05.2020r. o godz. 19:55:

qwax_ napisał(a):
Horus napisał(a): [
zamiast się tym ''zachwycać'' wolałem się ''poobiednio'' zdrzemnąć ...:]

To chyba po ekstazie przeżytej przy oglądaniu Trzaskowskiego ;)


a wiesz ?...całkiem możliwe...;)
te wszystkie wypowiedzi były takie zajmujące...;)

od klaskania miałem ''obrzękłe prawice'' cytując z Norwidem ...
tylko chciało by się natychmiast dopisać następną myśl ...

''znudzony pieśnią, lud wołał o czyny....''

i może właśnie dlatego znudzony zasnąłem ..;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowy Jałowiec niezalogowany
30 maja 2020r. o 20:32
Bogu odwracasz kota ogonem ... Panna właśnie wróciła z piwodajni i śmie pytać " historyka " ... ile razy plułeś na " odkrywcę " 447 , mój Autorytet w dziedzinie geopolityki ?

Nawet Młody Padawan widzi pozytywy z działalności niezależnych publicystów , tylko Głupia Papuga ma wszystkich za śmieci i kmiotów ... obsługa betoniary . Łarystokrata łod łopaty .. żeby chociaż jakiego działa , bądź szpady ... :D

Panna też posługuje się kochanką betoniarą , ale , być może Moderacja Bolca zwróci uwagę na fakt , że Panna nie szuka kochanki na Bolcu . Panna szuka Promienia :)

Powiem Ci tak Głupia Papugo ... mam pewne zastrzeżenia do Michalkiewicza , nie o finanse chodzi , chodzi o ideologię , o ile wiesz co ten termin znaczy ... otóż Panna nie cierpi wolnego rynku noblisty Friedmana i redaktora Michalkiewicza . Panna śmie twierdzić , jak przed laty w obecności Przema , że dopóki istnieje dystrybutor pieniądza nie ma mowy o wolnym rynku .

SIC !!!

Te dwa pojęcia wzajemnie się wykluczają ... o ile rozumiesz ...

To tyle co chciałem powiedzieć .

Bracia Lach i Wy Piękne Słowianki , dobrej nocy :) Panna chlapnęła piwko i idzie w kimono :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
30 maja 2020r. o 21:03
[img=1590865383_9yv8lmz.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnobrązowa Krwawnica niezalogowany
30 maja 2020r. o 21:09
Co ciekawe niektórzy tu na forum zarzucają w kółko i na okrągło nie wypełnianie obietnic wyborczych przez PiS. Co interesujące podpierają się jakże wiarygodnymi rządami PO PSL gdzie obietnice wyborcze były czymś w rodzaju dobrego żartu. Ale to nie ważne, jedziemy w czambuł PiS nie wypełnia obietnic. Może lemingi warszawskie i inteligentni szczególnie inaczej to kupią. No to do boju huraaaaaaaa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
30 maja 2020r. o 21:23
Horus napisał(a): ...popiszmy więc o czymś innym ...
może o tym dlaczego mckwacz nie ma nic przeciw by wypłacać kasiorę Żydom roszczącym sobie prawa do odszkodowań ...
a skoro tak do dochodzimy do ''budynia'' i tego że tez jest ''za''

Cieszę się, że widzisz ogromne zagrożenie dla Polski związane z tymi absurdalnymi roszczeniami żydowskimi wobec Polski.
PIS siedzi cicho, a jak inni (w tym Trzaskowski z PO)??
Bo jakoś nie za bardzo słyszałem głosy sprzeciwu z ich strony ;)
JEDYNIE Konfederacja od ponad roku głośno o tym mówi, choćby tu:

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzieleniały Czosnek niezalogowany
30 maja 2020r. o 21:40
Przekop mierzei Wiślanej to pomysł rodem z PRL-u jak z "Misia" to jest nasze i my się tym szczycimy -jak można wydawać bezmyślnie NASZE pieniądze - to nie pieniądze pisuarów ,
To jest po prostu obraz zdolności władzy do wydawania pieniędzy bezmyślnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
30 maja 2020r. o 21:44
Konfederacja o tym mówi bo ''programowo'' nie lubi Żydów...

jeśli powstanie jakaś ''partia pożeraczy mrówek'' ;) i będzie głośno sprzeciwiała się roszczeniom zauważę to tak jak wiem że dzisiaj Konfederacja jest przeciw...

po prostu chociaż sam jestem w pewnych kwestiach radykałem nie pasuje mi kiedy widzi się całe zło świata w określonym narodzie ...

dzisiaj ''yankee'' mając w swoim Kongresie swoisty ''kneset'' robią w tym względzie z Polską co chcą ...
zapominają równocześnie że sprzeciwiali się przed laty jakiejkolwiek pomocy uchodźcom ...
zapominają że sami ograbiali Żydów z ich mienia ...

DZISIAJ WYWIERAJĄC PEWNĄ PRESJĘ NA POLSKĘ I WIDZĄC SŁUŻALCZOŚĆ JEJ WŁADZ MAJĄ WRĘCZ OTWARTĄ DROGĘ ...

kiedyś podobną taktykę stosowała Rosja ...
czyli?...z deszczu pod rynnę ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lilioworóżowe Przymiotno niezalogowany
30 maja 2020r. o 22:01
Biedny komuszym syn
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima