Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Białoszary Goździk niezalogowany
13 sierpnia 2020r. o 22:50
~~Czerwonobrunatna Kalina napisał(a):
:)


S.P.I.E.R.D.A.L.A.J. _____D.E.B.I.L.U :)

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1967102,1,jak-sie-ryszard-czarnecki-dorobil-na-brukseli.read

Wystarczy kraść!!:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
14 sierpnia 2020r. o 6:52
~~Białoszary Goździk napisał(a):
~~Czerwonobrunatna Kalina napisał(a):
:)


S.P.I.E.R.D.A.L.A.J. _____D.E.B.I.L.U :)

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1967102,1,jak-sie-ryszard-czarnecki-dorobil-na-brukseli.read

Wystarczy kraść!!:)


albo to...
Sejm pracuje nad podwyższeniem wynagrodzeń parlamentarzystów

Sejmowa Komisja Regulaminowa, Spraw Poselskich i Immunitetowych opowiedziała się jednogłośnie za przyjęciem inicjatywy ustawodawczej dotyczącej podwyższenia wynagrodzeń parlamentarzystom.

wszystkie partie ,partyjki i kluby (wzajemnej adoracji) są ''za''
:]



Dopisane 14.08.2020r. o godz. 06:52:

''Ustawa covidowa, którą proceduje Sejm, to mistrzostwo w robieniu uników. Jeśli zostanie uchwalona, pozwoli urzędnikom i politykom, którzy „w celu przeciwdziałania epidemii" koronawirusa naruszą swoje obowiązki lub złamią prawo, uniknąć odpowiedzialności.


Pikanterii sprawie dodaje fakt, że ustawa miałaby działać wstecz. Oznacza to tyle, że jeśli prokuratura wykaże, iż minister Jacek Sasin, przygotowując nieudane wybory prezydenckie, które miały się odbyć 10 maja, złamał prawo, to włos mu z głowy nie spadnie. ''

w tym kraju idiot.ów teraz wszystkie przekręty i oszustwa będzie można ''usprawiedliwić ''

o ile przynależy się do jedynie ''słusznej partii'' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawa Kolczurka niezalogowany
14 sierpnia 2020r. o 7:12
A o Magdalenie Adamowicz nie czytał Gomółka szkoda . Kolejna z mafii POmylonych oskarżona o składanie fałszywych zeznań podatkowych . Ale czy to jeszcze kogoś dziwi w PO złodziej na złodzieju . A teraz pisz o Czarneckim .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowofioletowy Pigwowiec niezalogowany
14 sierpnia 2020r. o 8:21
~~Zzieleniały Czosnek napisał(a):
~Bladoniebieski Kuflik napisał(a): Trudno polemizować z kimś kto ma fałszywą świadomość. To tak jak z kanarkiem, który w klatce miał wszystko a wolność jest nie do zniesienia. Tak jest z kimś kto ma zaburzoną świadomość postrzegania rzeczywistości. Tak jest z tzw. celebrytami jak np. Gajos albo Olbrychski ich świetność przypadła na czasy w klatce i nie potrafią się z tego otrząsnąć.

Znasz Gajosa lub Olbrychskiego osobiście aby mówić o nich ?Czym innym jest jego osobowość filmowa ,a czym innym jest jego osobowość prywatna !
Tylko przy głupaway pisuar może opowiadać te dyrdymały "ciemnemu ludowi" jak to powiedział prezesuno Kurski.


Tylko czy wszechwiedzący , sorry muszę się chwilkę zastanowić kim jesteś i jak cię nazwać , PO-wiec ?? PO-KO-wiec???? Koalicjant???? ,pogubiłem się tak szybko zmieniacie ubarwienia hehehe hihihi , chociaż raz uczestniczył w zajęciach edukacyjnych celebrytów po zejściu ze sceny ??? W Warszawie jest taka specjalna restauracja gdzie się spotykają najczęściej miernoty aktorskie (kilkakrotnie miałem okazje tam być ) i wiesz jakie motto tam obowiązuje ????
Utopimy troski w czerwonym winie bo raz się żyje i kocha raz!!!!!!
Więc niech Gajosy , Olbrychskie , Jandy , Stuhry i im podobni ujadają .
Przeszłości nie idzie wymazać ot tak !!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowofioletowy Pigwowiec niezalogowany
14 sierpnia 2020r. o 8:25
~~Różowofioletowy Pigwowiec napisał(a):
~~Zzieleniały Czosnek napisał(a):
~Bladoniebieski Kuflik napisał(a): Trudno polemizować z kimś kto ma fałszywą świadomość. To tak jak z kanarkiem, który w klatce miał wszystko a wolność jest nie do zniesienia. Tak jest z kimś kto ma zaburzoną świadomość postrzegania rzeczywistości. Tak jest z tzw. celebrytami jak np. Gajos albo Olbrychski ich świetność przypadła na czasy w klatce i nie potrafią się z tego otrząsnąć.

Znasz Gajosa lub Olbrychskiego osobiście aby mówić o nich ?Czym innym jest jego osobowość filmowa ,a czym innym jest jego osobowość prywatna !
Tylko przy głupaway pisuar może opowiadać te dyrdymały "ciemnemu ludowi" jak to powiedział prezesuno Kurski.


Tylko czy wszechwiedzący , sorry muszę się chwilkę zastanowić kim jesteś i jak cię
nazwać , PO-wiec ?? PO-KO-wiec???? Koalicjant???? ,pogubiłem się tak szybko zmieniacie ubarwienia hehehe hihihi , chociaż raz uczestniczył w zajęciach edukacyjnych celebrytów po zejściu ze sceny ??? W Warszawie jest taka specjalna restauracja gdzie się spotykają najczęściej miernoty aktorskie (kilkakrotnie miałem okazje tam być ) i wiesz jakie motto tam obowiązuje ????
Utopimy troski w czerwonym winie bo raz się żyje i kocha raz!!!!!!
Więc niech Gajosy , Olbrychskie , Jandy , Stuhry i im podobni ujadają .
Przeszłości nie idzie wymazać ot tak !!!!!


Jak to powiedział pewien finansista.

Pinindzy nima i nibędzie hehehihi.
A ileś wpłacił tyle wybierzesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
14 sierpnia 2020r. o 9:37
~~Różowofioletowy Pigwowiec napisał(a):
~~Różowofioletowy Pigwowiec napisał(a):
~~Zzieleniały Czosnek napisał(a):
~Bladoniebieski Kuflik napisał(a): Trudno polemizować z kimś kto ma fałszywą świadomość. To tak jak z kanarkiem, który w klatce miał wszystko a wolność jest nie do zniesienia. Tak jest z kimś kto ma zaburzoną świadomość postrzegania rzeczywistości. Tak jest z tzw. celebrytami jak np. Gajos albo Olbrychski ich świetność przypadła na czasy w klatce i nie potrafią się z tego otrząsnąć.

Znasz Gajosa lub Olbrychskiego osobiście aby mówić o nich ?Czym innym jest jego osobowość filmowa ,a czym innym jest jego osobowość prywatna !
Tylko przy głupaway pisuar może opowiadać te dyrdymały "ciemnemu ludowi" jak to powiedział prezesuno Kurski.


Tylko czy wszechwiedzący , sorry muszę się chwilkę zastanowić kim jesteś i jak

nazwać , PO-wiec ?? PO-KO-wiec???? Koalicjant???? ,pogubiłem się tak szybko zmieniacie ubarwienia hehehe hihihi , chociaż raz uczestniczył w zajęciach edukacyjnych celebrytów po zejściu ze sceny ??? W Warszawie jest taka specjalna restauracja gdzie się spotykają najczęściej miernoty aktorskie (kilkakrotnie miałem okazje tam być ) i wiesz jakie motto tam obowiązuje ????
Utopimy troski w czerwonym winie bo raz się żyje i kocha raz!!!!!!
Więc niech Gajosy , Olbrychskie , Jandy , Stuhry i im podobni ujadają .
Przeszłości nie idzie wymazać ot tak !!!!!


Jak to powiedział pewien finansista.

Pinindzy nima i nibędzie hehehihi.
A ileś wpłacił tyle wybierzesz.


A czy przygłupie wiesz ile pieniędzy dodrukowano i puszczono na rynek ? i czy to dlatego teraz prezydentowi i wszystkim ministrom podniosą o 4 ,5 tysiąca wynagrodzenia nawet ,,Kornhauzer ma dostawać wynagrodzenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązoworudy Barwinek niezalogowany
14 sierpnia 2020r. o 11:48
Oświadczenie Adamowicz: jestem stara k. z LGBT i spotyka mnie prześladowanie, zwracajcie się do mnie Rafalek ,inaczej się obrażę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
14 sierpnia 2020r. o 12:10
~Brązoworudy Barwinek napisał(a): Oświadczenie Adamowicz: jestem stara k. z LGBT i spotyka mnie prześladowanie, zwracajcie się do mnie Rafalek ,inaczej się obrażę .

A do ciebie jak się zwracać .poje busie szmaciarzu czy łachmyto????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie