Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Brudnozielona Rezeda niezalogowany
22 października 2020r. o 21:33
~Brunatnoszara Cieszynianka napisał(a): Miastowy się znalazł. Jak tak czytam o tych celebrytach co na POmylonych głosują to mi się folder w kieszeni otwiera.Zawsze noszę do lasu lubię survival.


A na waszych to głosują magistry ?

Wiesz ,ja to się ,,cieszę '' jak wy tych Toruńskich baranów strzyżecie .! 13 tysi . +dzisiaj .wiadomo wasz elektorat .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowy Bluszcz niezalogowany
22 października 2020r. o 23:02

witajcie w pisowskim średniowieczu

yebac pis!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Stalowa Celozja niezalogowany
22 października 2020r. o 23:13
Jaskiniowcy w okopach, atak z wolfgangową na 'duuupe Maryny' - jest aprobata kolegi 'Leśnego Ruchadła'
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowy Bluszcz niezalogowany
22 października 2020r. o 23:29
ODBIERZECIE NASZE PRAWA, MY ODBIERZEMY WAM WŁADZĘ !

Świat cofa zegarki dopiero w sobotę
A Polska już dziś w średniowieczu.

WuC nie pokonał wirusa, pokonał kobiety !

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Stalowa Celozja niezalogowany
22 października 2020r. o 23:41
Tylko kota szkoda - nie ma normalnej rodziny. Bo czy chłop z kotem to 'normalna' rodzina?
Podobno chłop z babą a kot to tylko z kocicą - tworzą prawdziwy związek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobłękitny Czarny niezalogowany
23 października 2020r. o 6:24
Pisuary mają plana -szukają POmylonych!!
A zgubili ludzi!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
23 października 2020r. o 7:07
a tymczasem krystynka o ksywce''sałata'' została ''zaatakowana'' :] pod swoim dmem ...

''Krystyna Pawłowicz zaatakowana przed domem
- Wyszło dwóch młodych mężczyzn, meneli można powiedzieć! Jeden z nich zaczął zadawać mi pytania o sprawy związane z Trybunałem Konstytucyjnym, drugi wszystko to nagrywał. Nie wiem, czy byli po jakichś narkotykach. Bałam się, poszłam do najbliższego sklepu - mówiła Pawłowicz.

Sędzia TK na miejsce wezwała policję. - Panowie policjanci wylegitymowali tych ludzi. Po tym policja odwiozła mnie pod dom - tłumaczyła sędzia TK. - Mimo to, wrócili pod mój dom. Cały czas mówią o jakiejś wolności… Zwykła bandyterka! - relacjonowała na antenie.

- Czuję się zastraszona. To efekt szczucia na polityków. Gdy byłam posłem, dość wyraźnie i odważnie wypowiadałam się na różne tematy. Czuję się nękana - powiedziała była polityk.''

''bandyterka''?

a co twoi kolesie robią na oczach milionów Polaków?
to jest właśnie bandyterka ...

myślę ''sałato'' że to czas na ucieczkę z kraju i poproszenie o ''azyl polityczny'' bo jesteś ''nękana''

jaki kraj?

Białoruś ci proponuję ...

twoje ''klimaty''...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatordzawa Petunia niezalogowany
23 października 2020r. o 7:23
do budy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.