Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czuje się nękany przez policję
~~Anonim niezalogowany
18 września 2017r. o 21:19
Ludzie. Czytajcie (ogladajcie) ze zrozumieniem. Nigdzie nie jest napisane jakim jest szefem i co się stało z winogronem. Na filmiku jest pokazane jak nieoznakowany radiowóz ewidentnie jeździ za autem tego Pana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ech... niezalogowany
18 września 2017r. o 21:19
Jak pan nagrywasz , robisz zdjęcia nie tylko policjantom , to jest ok . Przez pańskie działania mandaty płacili też nie związani z policją oraz SM kierowcy , i to nie jeden . A to brak świateł , a to złe parkowanie itp .Prawo działa w dwie strony . Nie jest tak , że jednej stronie wolno wszystko , a drugiej nic . Czy Ci inni , nie związani z policją , też powinni mówić o nękaniu . A swoją drogą , to skąd wiadomo jakimi pojazdami jeżdżą policjanci prywatnie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jxhdh niezalogowany
18 września 2017r. o 21:27
Jesli koles jezdzi i szuka kogo by krecic to slusznie Policja robi sprawdzajac takiego delikwenta. Cos zaltuje mi zaburzeniami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 września 2017r. o 21:29
~~Zbychu Klucha napisał(a): Facet niestety ale masz coś niezdrowo z garem.

Szukasz zaczepki to znajdziesz, wytykasz błędy policji to oni znajdą twoje błędy. Zluzuj trochę, idź na ryby i ci przejdzie. Może to ty jesteś ten sfrustrowany falco?


wiedziałem że wchodząc w ten temat znajdę post jakiegoś dupka ...
nie myliłem się ...:)

jestem za tym by ''inwigilowali '' go całą dobę ...zwłaszcza wieczorem ...

dobrze ktoś napisał -redakcjo
dotrzyj do byłych pracowników ...warto posłuchać
a Policji życzę sukcesu :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~taka 30+ niezalogowany
18 września 2017r. o 21:46
Bo widocznie naprawdę jeździ za nimi uprzykszając im życie to wie.Ja jako zwykły użytkownik drogi odróżniam tylko te które w niektórych sytuacjach drogowych by się mną zainteresowały czyli nieoznakowane z drogówki i niechcąco jeden z dochodzeniówki a co mnie czym oni jeżdżą prywatnie-wtedy są po służbie i się nie czepiają to po jakiego mi ich odróżniać no chyba,że znajomy albo właśnie chore zainteresowanie w celu dokupczynia za wcześniej wystawiony mandat.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 września 2017r. o 21:58
~~qwerty napisał(a): Używając języka Pana Dudzica to za ORMO-wcem jeździła Milicja :)


Po takich "Panach" to dziadek na konia wsiadał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 września 2017r. o 22:04
~~Anonim napisał(a): Ludzie. Czytajcie (ogladajcie) ze zrozumieniem. Nigdzie nie jest napisane jakim jest szefem i co się stało z winogronem. Na filmiku jest pokazane jak nieoznakowany radiowóz ewidentnie jeździ za autem tego Pana.


A jakim jest szefem? Winogron też go szpiegował?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~taka 30+ niezalogowany
18 września 2017r. o 22:08
Ja tam Pani Ewo nie mogę powiedzieć nic złego na tych młodych jak to Pani mówi w za dużych czapkach.Ostatnio miałam z takimi przyjemność i spoko chłopaki-zasada jest prosta-nie pyskuj bo tak całkiem bez powodu to się też raczej nie czepiają-choć na dzień dobry zawsze chcący czy niechcący zaleci cwaniactwem czy młody czy trochę służb już przerobił ale zawsze to tylko takie pierwsze wrażenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.