Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Firma logistyczna ??UWAGA???

~Błękitnawy Czosnek niezalogowany
14 lutego 2018r. o 15:41
Robota super, polecam !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Różowy Bluszczyk niezalogowany
14 lutego 2018r. o 18:37
Mózg ci zapleśniał ?
Kurz jak na budowie ,wory cięższe jak na budowie ,kartony jeszcze cięższe ,zarobki 1700 na rękę,tyrka w soboty i niedziele bo mało ludzi i do tego wiecznie nie zadowoleni DZIHADYŚCI (brygadyści)
Człowieku zrób sobie mamografie mózgu ,przez takich jak ty odchodzą porządni pracownicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płomienny Rącznik niezalogowany
14 lutego 2018r. o 18:49
Dokladnie ten co wyzej napisal to czysta i sama prawda.Worki ciezsze niz na budowie a do tego co 10-15 min nowego racka robisz czy od nowa pakownaie workow czyli na budowie przerobisz polowe Ton niz w Rhenusie a do tego te smieszne zarobki i soboty i niedziele jak za zwykly dzien.Ale juz widac zaczyna sie wiosna i osoby znalazly inne prace albo sa do konca lutego/marca
Juz niedlugo zacznie brakowac tu ludzi i ciekawe jak wtedy zrobicie te 2500 paczek niestety ukraina niechce robic za takie marne pieniadze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Orzechowy Kaczeniec niezalogowany
14 lutego 2018r. o 18:55
~Różowy Bluszczyk napisał(a): Mózg ci zapleśniał ?
Kurz jak na budowie ,wory cięższe jak na budowie ,kartony jeszcze cięższe ,zarobki 1700 na rękę,tyrka w soboty i niedziele bo mało ludzi i do tego wiecznie nie zadowoleni DZIHADYŚCI (brygadyści)
Człowieku zrób sobie mamografie mózgu ,przez takich jak ty odchodzą porządni pracownicy.


Akurat ja te worki skanuje i mam 1950zł na rekę buraczku cukrowy z wydmuszką zamiast muzgu a nie 1700 !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Orzechowy Kaczeniec niezalogowany
14 lutego 2018r. o 18:55
~Różowy Bluszczyk napisał(a): Mózg ci zapleśniał ?
Kurz jak na budowie ,wory cięższe jak na budowie ,kartony jeszcze cięższe ,zarobki 1700 na rękę,tyrka w soboty i niedziele bo mało ludzi i do tego wiecznie nie zadowoleni DZIHADYŚCI (brygadyści)
Człowieku zrób sobie mamografie mózgu ,przez takich jak ty odchodzą porządni pracownicy.


Akurat ja te worki skanuje i mam 1950zł na rekę buraczku cukrowy z wydmuszką zamiast muzgu a nie 1700 !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotorude Parzydło niezalogowany
14 lutego 2018r. o 19:52
Jeżeli masz mUzg to wiele tłumaczy ale czasem posłuchaj tych co mają mózgi chyba że jesteś z tych co za stołami siedzą albo chcącym być DZIHADYSTĄ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoczerwona Papryka niezalogowany
14 lutego 2018r. o 20:02
Orzechowy Kaczeńcu, zeskanuj [ja skanuje (ę) ] sobie swój móóóóóózg. Widać, że zbyt często do podstawówki nie uczęszczałeś i teraz woreczki skanujesz, nawet nie potrafisz odmienić prawidłowo, przez osoby, z zachowaniem polskich znaków w pisowni, czasownika skanować. A "muzg" to mnie rozwalił na łopatki, pisząc komuś, że ma wydmuszkę zamiast tego... czegoś....czego nie posiada żaden człowiek. Mało tego "muzgu" nie posiada żadne zwierzę, nawet jednokomórkowce. Być może chodziło Ci o mózg? Co z tego, że go posiadasz, jeżeli nie jest zatowarowany ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoceglasty Czarny niezalogowany
14 lutego 2018r. o 20:56
a co chciałbyś w tym magazynie, na tym stanowisku i za te pieniądze wyedukowanych pracowników?? zasady pisowni zawsze można wykuć, ale zdolności logicznego myslenia ty już raczej nie posiądziesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.