Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Firma logistyczna ??UWAGA???

~Ołowianoniebieski Rumianek niezalogowany
1 marca 2018r. o 22:26
#KRADNĄ
Wózkowi mają plecy u góry
Kurdupel dalej ryja wydziera na całą hale a koledzy z england i tak łacha drą z niego.
Dużo porządnych ludzi odeszło i jeszcze odejdzie bo wszystko idzie w złym kierunku !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Miedzianoczerwona Leszczyna niezalogowany
1 marca 2018r. o 22:34
Ja osobiście nie rozumiem tej firmy. Na ogloszeniach pisali gdy potrzebowali np brygadzistow to tylko z doswiadczeniem znajomoscia jezyka angielskiego wykształcenie min srednie. A teraz okazuje sie ze np na MF taka jedna co na nia spodni nie ma bo brak duzych rozmiarow po szkole handlowej bez znajomosci jezyka i doświadczenia zostaje brygadzista. To po co te wszystkie scisle trzymace sie reguł rekrutację. Gdyby od poaczatku bylo wiadomo ze kazdy ma szanse to więcej osób zatrudnilo by się i aplikowalo, a nie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karminowy Powój niezalogowany
1 marca 2018r. o 22:52
Tam jest jakiś przekręt z tymi brygadzistami i jakością... jak ja zobaczyłem kto tam jest w kadrze zarządzającej to załamałem się....Bolesławiec to małe miasto,tak jak wyżej ktoś pisał,bez angielskiego, bez doświadczenia itd,brak reguł w tej firmie,nie dotrzymywanie słowa jest na porządku dziennym. Tam jest metoda straszenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Myszaty Omieg niezalogowany
2 marca 2018r. o 5:08
A kto bronił aplikować na wyższe stanowisko? Kierownicy zachecali. Zresztą co tu dużo mówić. Na MF jest dobrze i brygadzistka bo jest jedną tylko obecną na chwilę obecną i kierownicy są w porządku. Wiadomo że zawsze cukierków nie może być i czasem jak się coś zrobi źle to zwracają uwagę. Więc śmieszą mnie wasze żałosne komentarze. Nie pracujesz widocznie tu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Miedzianoczerwona Leszczyna niezalogowany
2 marca 2018r. o 5:46
No dokładnie. Tam jest jakiś przekret. Bo rozumiem np ze ktoś naprawdę dobrze pracowal i zasłużył sobie,ja w to nie watpier. Ale tam jest bardzo duzo ludzi co też dobrze pracują. Maja wykształcenie średnie ,cos więcej maja na cv o tej kulki co na nią spodni nie ma. Mi prosze tylko wytlumaczyc po co te wszystkie scislisci. Nawet nie wiecie ile jest ludzi po szkole logistycznej ze znajomoscia jezykow, i nie aplikowali poniewaz nie mieli doświadczenia w tym zakresie co juz te osoby zniechecilo bo myslaly ze sie nie dostana. Super ze pracownicy sa doceniani. I może wreszcie ta Pani o ktorej mowa zacznie nosic spodnie sluzbowe i przestanie sie wyróżniać i dac teraz moze przykładchociaz ubiorem innym pracownikom. Owszem,miasto jest male. I tez jak tylko zobaczylem kto tam pracuje i kto jeszcze awansowal to rece opadaja. Wielu co tam pracuje ma wiele za uszami a ta nowa brygadzistka to już wgl. Ten kto wie , to wie czym się zajmowala jeszcze do nie dawna. Ludzie ja pamiętają, i pamietaja w czym była najlepsza. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Miedzianoczerwona Leszczyna niezalogowany
2 marca 2018r. o 6:28
No dokładnie. Tam jest jakiś przekret. Bo rozumiem np ze ktoś naprawdę dobrze pracowal i zasłużył sobie,ja w to nie watpier. Ale tam jest bardzo duzo ludzi co też dobrze pracują. Maja wykształcenie średnie ,cos więcej maja na cv o tej kulki co na nią spodni nie ma. Mi prosze tylko wytlumaczyc po co te wszystkie scislisci. Nawet nie wiecie ile jest ludzi po szkole logistycznej ze znajomoscia jezykow, i nie aplikowali poniewaz nie mieli doświadczenia w tym zakresie co juz te osoby zniechecilo bo myslaly ze sie nie dostana. Super ze pracownicy sa doceniani. I może wreszcie ta Pani o ktorej mowa zacznie nosic spodnie sluzbowe i przestanie sie wyróżniać i dac teraz moze przykładchociaz ubiorem innym pracownikom. Owszem,miasto jest male. I tez jak tylko zobaczylem kto tam pracuje i kto jeszcze awansowal to rece opadaja. Wielu co tam pracuje ma wiele za uszami a ta nowa brygadzistka to już wgl. Ten kto wie , to wie czym się zajmowala jeszcze do nie dawna. Ludzie ja pamiętają, i pamietaja w czym była najlepsza. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Miedzianoczerwony Tamaryszek niezalogowany
2 marca 2018r. o 10:59
Co wy płaczę tak placzecie o brygadzistka bez spodnie jak tam jest tylko jedna na razie i wcale nie ta co o niej mowa.
To tej ci pisze ie to jej wiecznie nie ma i pracuje jako magazynier a nie brygadzistka bez spodni służbowych.

Ci co się boją złożyć cv po szkołach i z językami to pretensje tylko do siebie! Zresztą nigdy nie jest za późno cały czas szukają etaty są wolne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawa Cebula niezalogowany
2 marca 2018r. o 17:50
To chyba lepiej, że promują wśród swoich, niż biorą z innej firmy?
To chyba lepsza polityka i skłania do tego, żeby się angażować.

Zawsze można by było zatrudnić kogoś z zewnątrz - nie bylibyście źli z tego powodu?

Bez przesady.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima