Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Firma logistyczna ??UWAGA???

~~Niebieskozielony Dąb niezalogowany
26 lipca 2018r. o 12:02
Ja tez jestem zadowolony , nie piszcie takich bzdur !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Purpurowy Osteospermum niezalogowany
26 lipca 2018r. o 12:29
A w zamiarze; miała to być firma inna niż pozostałe obozy z BOLCA?!
Pozatrudniali turystów i nierobów i mają tak jak wszędzie!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladoczerwona Mahonia niezalogowany
26 lipca 2018r. o 12:40
Wlasnie widze jak ty pracujesz. Schowaj telefon na hali, bo soe pod wozek zaraz w Kocham Bolec.Info isz. Obserwuje cie. Nie lubie magdy i szymona.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielony Dąb niezalogowany
26 lipca 2018r. o 13:21
Szczerze - sami sobie szkodzicie tymi wpisami.Prędzej czy później winny się znajdzie - nawet Wojtuś, który kradł z MFa i sprzedawał pracownikom został nakryty. Dziwne nie? Koleś załatwiał tanio ciuchy, a został złapany.

Z wami będzie tak samo, prędzej czy później, jedne życzliwy przekażę informację dalej i lecicie :) A gwarantuje wam, że w każdej firmie jest tak samo. Więc albo japa cicho, albo czekajcie na papier za jakiś czas :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczekoladowy Wiesiołek niezalogowany
26 lipca 2018r. o 16:37
Jak już tak obrabiasz dupę Magdzie , Szymonowi i Przemkowi to dołącz swojego ziomka Piotra i będzie komplet.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pomarańczowobrązowy Krokus niezalogowany
26 lipca 2018r. o 19:50
Masakra, ogólnie atmosfera jest ok, ale jak widać jest kilka czarnych owiec, którym nie odpowiada nic, a ich ulubionym zajęciem jest oczernianie brygadzistów...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasztanowa Portulaka niezalogowany
26 lipca 2018r. o 20:48
Haha. Matowe wracaj do szkołyi naucz się poprawnie pisać. Jeśli myślisz frajer że że jestem Ci coś winien to podejdź bliżej ci.... Frajerze sam na kłamałeś w CV i teraz za praca cię przerasta czym jest podnoszenie paczek. Poprawiłem mi humor bo dawno takich żałosnych żali nie czytałem. Nie wala oknami? Agencja ma na pęczki 100% lepszych od ciebie. Poznali to się wszyscy na takich żalach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasztanowa Portulaka niezalogowany
26 lipca 2018r. o 21:21
Pięknie pokazujecie poziom intelektualny w postach. Nic tylko pogratulować pewnie szkoła podstawowa to był już i tak za wysoki poziom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.