Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Firma logistyczna ??UWAGA???

~Szaropopielata Pietruszka niezalogowany
27 lipca 2018r. o 21:40
"podkręćywanie'', nie rozumiem. Możesz wyjaśnić co to znaczy? W żadnym słowniku języka polskiego nie ma takiego słowa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malinowoczerwony Rokitnik niezalogowany
1 sierpnia 2018r. o 19:08
Jak tam? Jakie warunki? Jaka płaca? Dużo roboty? Są teraz przyjęcia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tabaczkowa Funkia niezalogowany
22 sierpnia 2018r. o 18:18
Przecież tak jest w każdym zakładzie czlowieku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mlecznoróżowy Hibiskus niezalogowany
22 sierpnia 2018r. o 18:25
To ja chyba za stary jestem... bo pierwszy raz sie z czyms takim spotykam to jest robione bezprawnie a na to jest kodeks peacy ktory nawet podlega smieciowej umowy. A jak Ty sie tak dajesz robic w kazdym zakladzie to widac jaki obeznany jestes..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnobrązowy Jesion niezalogowany
23 sierpnia 2018r. o 19:16
W każdym zakładzie jest wyzysk człowieka. Pracuje w firmie gdzie brak jest klimatyzacji a na hali obecnie jest 30 st Upał. Pot leje się po du..e.Bywa tam inspekcja pracy bywa bebapowka i jest ok .a nam jak nie pasuje to każą iść gdzie indziej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladozielony Migdałowiec niezalogowany
23 sierpnia 2018r. o 21:21
Ten kołchoz się dopiero rozkręca....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ultramarynowa Bylica niezalogowany
24 sierpnia 2018r. o 7:46
Zapraszam do Hormanna,gdzie do upalu na hali dochodzi cieplo wydzielana przez lasery,plazme I dziesiatki spawarek+wszechobecny dym I pyl.Klima jest tylko w biurach.Czyli robol wszedzie jest gò.....o wart!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarozielony Kielichowiec niezalogowany
24 sierpnia 2018r. o 7:54
Nie nazekajcie bo gdy upały na zewnątrz to na magazynie jest max 25-26°. I nie ma maszyn które generowany by ciepło dodatkowe jak w innych okolicznych zakładach. Praca lekka i przyjemna. Jeszcze nie pracowałem w takich komfortowych warunkach jak tu, a mam porównanie z innymi nie będę reklamowa ich każdy wie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie