Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Firma logistyczna ??UWAGA???

~~Biała Jagoda niezalogowany
17 września 2018r. o 17:27
Mam dokładnie to same zdanie , zauważcie ,że piszą ci którym się nudzi lub są zazdrośni. Wymyślają bzdury , żeby tylko było o czym gadać. , żeby była zadyma . Upajają się tym i śmieja że chociaż tak im dokupczyli. Tylko po co? Trzeba było się uczyć i zdobywać lepsze stanowiska!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zgniła Psianka niezalogowany
17 września 2018r. o 19:21
Spokojna praca???? Dźwiganie paczek po 30kg przez 7.5godz uważasz za spokojna pracę???!!! Dyrekcja spoko???? Weź dziewczyno ogarnij się i zejdź do nas na hale i zapraszamy na pick lub kontener to po jednym dniu odrazu uwierz nam że zmienisz zdanie!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Burawa Godecja niezalogowany
17 września 2018r. o 20:42
Tyle czasu minęło a wszyscy krzykacze cichutko siedzą na przekazaniach zmiany:) TAK im źle i tacy odważni :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Białoszara Pietruszka niezalogowany
17 września 2018r. o 22:49
Dobrze napisane, ci...a a nie mężczyzna. Jestem na zmianie kierownika Marcina i pracuje na załadunku kontenerów jakoś nie zauważyłem aby każda paczka ważyła tyle co piszesz. Owszem zdazy się taka 30 kilo ale nie każda. Dwa jest do dobra rozgrzewka przed głównym treningiem na siłowni. Płaczą tylko nieudacznicy życiowe. Wiecej krzepy panowie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Białoszara Pietruszka niezalogowany
17 września 2018r. o 22:52
Widzę że wkoncu osoby które naprawdę tam pracuja wypowiadają się. Czyli lamentuje jedna i ta sama osoba. Ze pewnie pieniacz na zasiłek liczy ale i to będzie za ciężkie dla niego. Haha i kolejny powód do narzekania i toczenia piany
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnopomarańczowa Tunbergia niezalogowany
18 września 2018r. o 22:41
Przestań pisać bzdury. Nic nie ginie i nikt nic nie wynosi z mf
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnoczerwony Cyprysik niezalogowany
19 września 2018r. o 7:11
Jasnofioletowy mieczyk kto ty jesteś, ja wiem kim jesteś. Jesteś tym tym cięciem szlabanowych co wyleciał z roboty. Tylko po co kolegów po fachu wyzywasz hehehe hehehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czerwonawa Skimia niezalogowany
19 września 2018r. o 7:30
:O ktory wylecial?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza