Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Powiat wyremontował... pół chodnika
~~ niezalogowany
10 października 2017r. o 21:28
Może sie nie znam , ale jak dla mnie to po prostu chu.nia . Po co w ogóle to ruszali , skoro estetyki nie poprawili . Teraz na drodze obok niech pomalują pasy do połowy biało-czerwone a od połowy czarno -białe .
Takie pytanko do fachowców którzy to robili :
U siebie pod domami też byście tak zrobili?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 października 2017r. o 21:35
~~ napisał(a): Może sie nie znam , ale jak dla mnie to po prostu chu.nia . Po co w ogóle to ruszali , skoro estetyki nie poprawili . Teraz na drodze obok niech pomalują pasy do połowy biało-czerwone a od połowy czarno -białe .
Takie pytanko do fachowców którzy to robili :
U siebie pod domami też byście tak zrobili?

Chyba się nie znasz ,ja uważam, że lepiej chodzić tym chodnikiem jak po tamtych starych połamanych płytach.A w Rynku paniusie na tej kostce łamią obcasy i obdzierają czubki szpilek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 października 2017r. o 21:43
~~ napisał(a):
~~ napisał(a): Może sie nie znam , ale jak dla mnie to po prostu chu.nia . Po co w ogóle to ruszali , skoro estetyki nie poprawili . Teraz na drodze obok niech pomalują pasy do połowy biało-czerwone a od połowy czarno -białe .
Takie pytanko do fachowców którzy to robili :
U siebie pod domami też byście tak zrobili?

Chyba się nie znasz ,ja uważam, że lepiej chodzić tym chodnikiem jak po tamtych starych połamanych płytach.A w Rynku paniusie na tej kostce łamią obcasy i obdzierają czubki szpilek.

Nie piszę o chodzeniu tylko o wyglądzie . Jeździć możesz sobie trabantem , ale w mercedesie lepiej wyglądasz i inny komfort .
Co nie zmienia faktu że i jednym i drugim do celu dojedziesz .
Możesz też chodzić w obrzyganej kurtce , albo w czystej wypranej . Nie zmienia to faktu że w jednej i drugiej bedzie ci ciepło .
Dostrzegłeś " subtelną " różnicę ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Robert niezalogowany
10 października 2017r. o 21:47
Nie stać nas na tanie rzeczy (oszczędności) ktoś chciał dobrze, ale spier...ił to koncertowo jeśli chodzi o wygląd. Tam chyba nawet więcej ludzi chodzi jak w rynku, szczególnie goście z PKS... Jak już robić, to porządnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~majster klepka niezalogowany
10 października 2017r. o 21:55
Jakby mi to pod domem zrobili to majster by rzekł: "Ło panie, kto to panu tak sp****lił?!" :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 października 2017r. o 21:58
~~ napisał(a):
~~ napisał(a):
~~ napisał(a): Może sie nie znam , ale jak dla mnie to po prostu chu.nia . Po co w ogóle to ruszali , skoro estetyki nie poprawili . Teraz na drodze obok niech pomalują pasy do połowy biało-czerwone a od połowy czarno -białe .
Takie pytanko do fachowców którzy to robili :
U siebie pod domami też byście tak zrobili?

Chyba się nie znasz ,ja uważam, że lepiej chodzić tym chodnikiem jak po tamtych starych połamanych płytach.A w Rynku paniusie na tej kostce łamią obcasy i obdzierają czubki szpilek.

Nie piszę o chodzeniu tylko o wyglądzie . Jeździć możesz sobie trabantem , ale w mercedesie lepiej wyglądasz i inny komfort .
Co nie zmienia faktu że i jednym i drugim do celu dojedziesz .
Możesz też chodzić w obrzyganej kurtce , albo w czystej wypranej . Nie zmienia to faktu że w jednej i drugiej bedzie ci ciepło .
Dostrzegłeś " subtelną " różnicę ?


Bardzo subtelnie wyglądał byś w tej obrzyganej kurtce jak się tarzasz po nowym
chodniku.Może zajął byś się tym błotem na przystanku dla busów prywatnych na Zgorzeleckiej.To jest prawdziwa wizytówka Bolesławca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~x niezalogowany
11 października 2017r. o 4:06
wszystko byłoby ok gdyby ktoś odciął równo stary chodnik od nowego i obniżył kraweznik przy drodze bo można przy chwili nieuwagi zęby stracić .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~przyjezdny niezalogowany
11 października 2017r. o 7:09
Na granicy tych kostek mogli wstawić takie słupki biało czerwone
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza