Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Chce remontów, nie chce etatowego
~~Xxxxxxx niezalogowany
19 października 2017r. o 14:42
Wam ludzie ciezko dogodzic,co by nie bylo robione zawsze macie ale jakies,bardzo rozsadnie mysli,na hu...ten figurant w tym urzedzie,same pasozyty,myslcie jakie sa realia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xxxxxxx niezalogowany
19 października 2017r. o 14:42
Wam ludzie ciezko dogodzic,co by nie bylo robione zawsze macie ale jakies,bardzo rozsadnie mysli,na hu...ten figurant w tym urzedzie,same pasozyty,myslcie jakie sa realia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 października 2017r. o 15:01
~~ napisał(a): Myślę ,że ostatnie zachowania burmistrza ROBERTA-MARKA RELICHA to działania w PANICE i wysokim stresie bo się zwyczajnie pogubił . Myślę ,że on myślał ,że jest "wielki" ,ale w sensie ,że nie jest duży ,tylko ,że nie gruby ,tylko, że wielki. No jest wielki tylko, że w sensie ... a niech tam , jakoś tak czy coś...
Na ławie oskarżonych nie usiadł bo za mała ławka ? sam już nie wiem z panikowałem .


Ale jaja, ale jaja, ale jaja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 października 2017r. o 15:58
~~ napisał(a): Najbardziej to mi szkoda Pana Starosty który był przekonany ,że stosunki z gminą Nowogrodziec doprowadził do normalności ,dołożył nawet pieniędzy na remonty dróg a tu cios w plecy.

Starosta ,,stary lis''a dał się ograć kiepskiemu burmistrzowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 października 2017r. o 17:22
Panie burmistrzu to ,że pan od lat nie toleruje Pana Pułkownika Chwojnickiego to wszyscy wiemy, ale zasługi ma wielokrotnie większe od pana,bardzo dobrze wykonuje obowiązki służbowe przynoszące korzyści finansowe jak i wizerunkowe dla Powiatu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~`\` niezalogowany
19 października 2017r. o 18:08
~~ napisał(a):
~~ napisał(a): Myślę ,że ostatnie zachowania burmistrza ROBERTA-MARKA RELICHA to działania w PANICE i wysokim stresie bo się zwyczajnie pogubił . Myślę ,że on myślał ,że jest "wielki" ,ale w sensie ,że nie jest duży ,tylko ,że nie gruby ,tylko, że wielki. No jest wielki tylko, że w sensie ... a niech tam , jakoś tak czy coś...
Na ławie oskarżonych nie usiadł bo za mała ławka ? sam już nie wiem z panikowałem .


Ale jaja, ale jaja, ale jaja.
-powiatowy się odezwał i liże łapki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rico niezalogowany
19 października 2017r. o 18:21
~~ napisał(a): Panie burmistrzu to ,że pan od lat nie toleruje Pana Pułkownika Chwojnickiego to wszyscy wiemy, ale zasługi ma wielokrotnie większe od pana,bardzo dobrze wykonuje obowiązki służbowe przynoszące korzyści finansowe jak i wizerunkowe dla Powiatu.

Jakie konkretnie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tja - dobrze niezalogowany
19 października 2017r. o 18:29
Nawet prosił o przekazanie bukietu kwiatów...przodownicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego