Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wtorki z JPK
~~@ niezalogowany
26 października 2017r. o 11:55
~~ napisał(a):
~~@ napisał(a): Taaaaa...... Miesięcznie wystawiam ok. 100 faktur, kosztowych mam ok. 400. Prowadzenie JPK przy takiej ilości faktur jest bardzo czasochłonne. Księgowy już zapowiedział mi zmianę ceny od nowego roku, 200% w górę :/ Dobra zmiana..... A później płacz, że masło po 7 PLN ;]


Cwany księgowy;) Dobry program księgowy generuje JPK i nie ma problemu z wysłaniem:)


Ze względu na bardzo szeroki asortyment i różnorodność świadczonych przeze mnie usług, mam tylko 10% stałych dostawców. Dokładnie tak samo wygląda sytuacja z klientami, mam tylko ok.30% stałych firm z którymi współpracuję. Do tej pory księgowy wklepywał tylko kwotę z faktury, od nowego roku będzie musiał wklepać do programu pełna nazwę, adres, NIP i Regon kontrahenta. I to jest niestety ta cześć, której program za Ciebie nie zrobi, a księgowy chce extra kasy ;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
26 października 2017r. o 12:04
Nie chcecie JKM, no to macie JPK.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
26 października 2017r. o 12:27
assassin napisał(a): Prowadzący działalność jednoosobową, nie ma czasu na bawienie się w księgowego. A jeżeli nie masz czasu to trzeba zapłacić komuś 400 - 800 zł miesięcznie. To takie ułatwienie, aby kasę wyciągnąć.

Oczywiscie, ze uatwienie. Czas, ktory mialby byc poswiecony na ksiegowosc przeznaczasz na dzialalnosc, i w tym czasie zarabiasz wiecej niz 400-800 zl.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
26 października 2017r. o 12:29
~~@ napisał(a):
~~ napisał(a):
~~@ napisał(a): Taaaaa...... Miesięcznie wystawiam ok. 100 faktur, kosztowych mam ok. 400. Prowadzenie JPK przy takiej ilości faktur jest bardzo czasochłonne. Księgowy już zapowiedział mi zmianę ceny od nowego roku, 200% w górę :/ Dobra zmiana..... A później płacz, że masło po 7 PLN ;]


Cwany księgowy;) Dobry program księgowy generuje JPK i nie ma problemu z wysłaniem:)


Ze względu na bardzo szeroki asortyment i różnorodność świadczonych przeze mnie usług, mam tylko 10% stałych dostawców. Dokładnie tak samo wygląda sytuacja z klientami, mam tylko ok.30% stałych firm z którymi współpracuję. Do tej pory księgowy wklepywał tylko kwotę z faktury, od nowego roku będzie musiał wklepać do programu pełna nazwę, adres, NIP i Regon kontrahenta. I to jest niestety ta cześć, której program za Ciebie nie zrobi, a księgowy chce extra kasy ;]

Raz wklepany, nie musi byc powtarzany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
26 października 2017r. o 12:47
~~@ napisał(a):
~~ napisał(a):
~~@ napisał(a): Taaaaa...... Miesięcznie wystawiam ok. 100 faktur, kosztowych mam ok. 400. Prowadzenie JPK przy takiej ilości faktur jest bardzo czasochłonne. Księgowy już zapowiedział mi zmianę ceny od nowego roku, 200% w górę :/ Dobra zmiana..... A później płacz, że masło po 7 PLN ;]


Cwany księgowy;) Dobry program księgowy generuje JPK i nie ma problemu z wysłaniem:)


Ze względu na bardzo szeroki asortyment i różnorodność świadczonych przeze mnie usług, mam tylko 10% stałych dostawców. Dokładnie tak samo wygląda sytuacja z klientami, mam tylko ok.30% stałych firm z którymi współpracuję. Do tej pory księgowy wklepywał tylko kwotę z faktury, od nowego roku będzie musiał wklepać do programu pełna nazwę, adres, NIP i Regon kontrahenta. I to jest niestety ta cześć, której program za Ciebie nie zrobi, a księgowy chce extra kasy ;]


Rzetelna księgowość polega niestety na dokładnym wprowadzaniu danych:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rysiu niezalogowany
26 października 2017r. o 15:54
Masło po 7 to chyba nie chodzisz na zakupy lub piszesz o 200 g kostce bo kg już 32-37 zł to i księgowy chce podwyżki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Agnes85 niezalogowany
26 października 2017r. o 18:09
o godz. 11 i 14 to przedsiebiorca kuźwa pracuje i zarabia na ten vat co później płaci US!!!!

może tak o 18? 19? zrobić takie szkolenie???? ale sorki niestety nie, bo urzędnicy do 15 pracują i do domku......

może ktoś pomysli o tych godzinach co???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8687
#jr nieaktywny
26 października 2017r. o 19:34
dlaczego biedni dawcy danin nie zażądajcie przedstawienia dowodów na legalność podatków?

nie licytujcie się jakie to utrudnienie i ile będzie kosztowało, tylko zapytajcie jakie prawo ma nielegalna władza, żeby was okradać?

ale skoro wolicie ponarzekać, a później zacisnąć zęby i potulnie nadstawić tyłek, żeby was wydymali - to oczywiście wasz wybór
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.