Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dobry ortodonta

~~ niezalogowany
10 maja 2017r. o 15:34
tylko implanty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~w. niezalogowany
16 września 2017r. o 16:54
kogo polecacie obecnie? stoje przed wyborem ortodonty i kompletnie nie wiem gdzie pojsc. jak narazie bylam u chodyry i on chce mi wyrwac cztery zdrowe zeby :| kto w b-cu nie wyrywa jak leci i zaklada np damona?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ vi niezalogowany
11 grudnia 2017r. o 16:34
co sądzicie o J. Ćwiklińskiej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja. niezalogowany
11 grudnia 2017r. o 20:57
Ja chodze z synem juz 2 lata do dr.Ćwiklinskiej jestem zadowolona .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oberżynowa Rogownica niezalogowany
24 lipca 2018r. o 7:39
~~ vi napisał(a): co sądzicie o J. Ćwiklińskiej?


tez chetnie sie dowiem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Miedzianoczerwony Perukowiec niezalogowany
24 lipca 2018r. o 8:11
Ja chwilę temu miałam założony aparat Damona u chodyry i jestem bardzo zadowolona z efektów. Nie wiem dlaczego u Ciebie nie chciał założyć ale może był jakiś powód.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowy Modrzew niezalogowany
24 lipca 2018r. o 16:33
polecam p.Monikę Ośko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowa Żurawina niezalogowany
18 października 2018r. o 10:57
A w jakim wieku powinno się pójść z dzieckiem pierwszy raz do ortodonty na kontrole?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.