Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Szukam dobrego księdza

~~ niezalogowany
11 listopada 2017r. o 9:31
~~Katolik (jeszcze) napisał(a): Zauważ że to właśnie księża są głównym przyczynkiem tego jak dzisiaj patrzy nie tylko katolik ale ogół społeczeństwa
Jeden udzieli sakramentu bo to posługa a drugi zrobi tu jako usługę i zainkasuje pieniądze
Ja na to patrzę tak ,jednych chroni immunitet a tych sutanna
Oni czują się bezkarni a spora część ludzi bezbronna przed ich zachłannością na władzę i pieniądze

Jeszcze? Juz nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nie szukaj, tylko... niezalogowany
11 listopada 2017r. o 11:17
Nie szukaj, tylko idz do swojej parafii. Zastosuj się do tego co powie Proboszcz. I będzie po problemie.
Możesz sobie poszukac w internecie jakie są wymogi jeśli nie pamiętasz z lekcji katechezy.
Powodzenia.
Do Sakramentu Chrztu Swietego należy podejść z powagą i odpowiedzialnością.
Ucieczka do innej parafii, do innego Księdza, jest naruszeniem prawa. O czym wyżej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 listopada 2017r. o 12:34
tak jak naruszeniem prawa jest przeniesienie księdza pedofila do innej parafii by tylko ukryć przed innymi , nieświadomymi ludzmi jego zboczenia ...
ale zapewne o tym ''prawo kanoniczne '' milczy ...

alleluja ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 listopada 2017r. o 12:46
falco ,przestań się pastwić ,na rynku apel smoleński będzie czytany,jeżeliś patriot to tam bądz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 listopada 2017r. o 13:04
ja swój patriotyzm wyraziłem dzisiaj jadąc rano do pracy ...

''prezes '' mnie zmusił ....hahaha


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 listopada 2017r. o 13:07
falco napisał(a): tak jak naruszeniem prawa jest przeniesienie księdza pedofila do innej parafii by tylko ukryć przed innymi , nieświadomymi ludzmi jego zboczenia ...
ale zapewne o tym ''prawo kanoniczne '' milczy ...

alleluja ;)

Zapewne nie milczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 listopada 2017r. o 13:09
falco napisał(a): ja swój patriotyzm wyraziłem dzisiaj jadąc rano do pracy ...

''prezes '' mnie zmusił ....hahaha


Praca uszlachetnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 listopada 2017r. o 13:11
właśnie ...:)

ze śpiewania ''przybyli ułani '' nic nie będę miał no chyba że się jedynie przeziębię ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie