Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Leśna Aleja im. Kazimierza Orlefa
~~Mieszkaniec niezalogowany
8 listopada 2017r. o 17:58
Droga Redakcjo,
Dlaczego wypisujecie takie bzdury.
Jeżeli nie macie innych informacji na pierwsza okładkę to proszę zająć się innymi sprawami.
Proszę lepiej udostępnić informacje gdzie mogą zgłosić się bezdomni idą mrozy.
Temat baardzo nie trafny.
Wstyd...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 listopada 2017r. o 18:02
~~Mieszkaniec napisał(a): Droga Redakcjo,
Dlaczego wypisujecie takie bzdury.
Jeżeli nie macie innych informacji na pierwsza okładkę to proszę zająć się innymi sprawami.
Proszę lepiej udostępnić informacje gdzie mogą zgłosić się bezdomni idą mrozy.
Temat baardzo nie trafny.
Wstyd...

Wstydzić to się powinni ci co posadowili tą tabliczkę w środku lasu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~.. niezalogowany
8 listopada 2017r. o 18:46
faktycznie refleks macie zaj.bisty, przeciez ta tabliczka stoi tam juz drugi rok, postawili ja zaraz po pogrzebie s.p.Pana Orlefa, pewnego dnia sie pojawila i tak sobie stoi, odwrocona raz w jedna a raz w druga strone i kazdy sie zastanawia gdzie tam aleja jakas jest...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~& niezalogowany
8 listopada 2017r. o 19:04
A już zwietrzyli sensację...a tu prosze: aktualizacja- sprawa nie ma związku z Urzędem Gminy i Miasta....To moze najpierw sprawdzić a później pisać...?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~? niezalogowany
8 listopada 2017r. o 19:17
Ciekawe kto podrzucił temat ? Redaktor przypadkiem zbierał w okolicy grzyby ?
Czyżby nasi milusińscy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~3c niezalogowany
8 listopada 2017r. o 19:21
Moze ten co po chwili rozmawial z radnymi?
Kolejny lechoslaw
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~- niezalogowany
8 listopada 2017r. o 19:22
a z którymi radnymi-z Wykrot?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 listopada 2017r. o 19:34
~~? napisał(a): Ciekawe kto podrzucił temat ? Redaktor przypadkiem zbierał w okolicy grzyby ?
Czyżby nasi milusińscy ?

Nie, Ja zbierałem jagody i przypadkiem wpadłem na ten słupek i nabiłem sobie guza. ,Chora Gmina .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.