Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zderzenie na Czerwonych Maków
~~ niezalogowany
23 listopada 2017r. o 11:14
Prawidłowo jadąca Toyota? Przecież tam jest ograniczenie do 40 km/h. Żeby zrobić taka demolkę to Toyota musiała grzać koło stówy. Nic dziwnego że kierowca Meganki nie zdążył zauważyć pirata, który wyskoczył nagle na skrzyżowanie. Tam jest kiepska widoczność, akurat taka by nie wyjechać samochodom jadącym po ul. Stokrotek z prędkością mniejsza niż 40 km/h. Jak ktoś jedzie szybciej to wyjeżdżający z Czerwonych Maków nie mają szans wyhamować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 listopada 2017r. o 11:23
Dokładnie. Tam prędkość musiała być większa niż 40 km/h. Przecież po zderzeniu auta przesunęło ładnych "parę" metrów na trawnik, ścieli podwójną latarnię, słupek od ogrodzenia też oberwał. Ktoś, kto jedzie z góry w prędkością 40, zobaczy przecież wyskakujący z podporządkowanej samochód i na pewno zdąży zahamować!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mieszkańcy Bolesławca niezalogowany
23 listopada 2017r. o 12:34
Jak czytam taki komentarz jak wyżej że ja jadąc główną drogą mam zdążyć zahamować....bo ktoś wymusza mi pierwszeństwo przyjazdu!!!to jakaś paranoja!wymuszenie pierwszeństwa przejazdu powinno być karane wyższymi mandatami to może dotrze do tych co myślą że ja mam zdążyć zahamować przed kimś kto mi wymusza pierwszeństwo przejazdu!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~feel niezalogowany
23 listopada 2017r. o 12:40
Tam autobus który dopiero wyjeżdża z pętli czyli ma małą prędkość i jemu się wymusza pierwszeństwo przejazdu nagminnie w tym miejscu!!!!to o czym to świadczy?????o braku wyobraźni i bezczelnie się łamie przepisy!!!!karać wyższymi mandatami bezczelnych kierowców!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pol niezalogowany
23 listopada 2017r. o 17:02
Problem rozwiązałyby skrzyżowania równorzędne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 listopada 2017r. o 18:53
Rondo tam zrobić!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Feel niezalogowany
23 listopada 2017r. o 20:54
Na rondzie tez mozna wymusic pierszenstwo!Zabrać prawo jazdy takim wymuszajacym pierwszeństwo bezczelnie! i świadomie! Bo przecież ja na głównej drodze muszę ustąpić i uważać na tych z podporzadkowanej hahahah ręce opadają kto tym ludziom daje prawo jazdy żenada. ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 listopada 2017r. o 9:29
~~mieszkańcy Bolesławca napisał(a): Jak czytam taki komentarz jak wyżej że ja jadąc główną drogą mam zdążyć zahamować....bo ktoś wymusza mi pierwszeństwo przyjazdu!!!to jakaś paranoja!wymuszenie pierwszeństwa przejazdu powinno być karane wyższymi mandatami to może dotrze do tych co myślą że ja mam zdążyć zahamować przed kimś kto mi wymusza pierwszeństwo przejazdu!!!

Jeśli będziesz tam jechał główną 80 km/h to kierowca z podporządkowanej nie masz szans Cię zobaczyć zanim wypadniesz na skrzyżowanie. Ciężko jest wyhamować przed autobusem jadącym trzydziestką, a co dopiero przed takim królem szos co wali dwa razy szybciej niż ograniczenie. Jeżdżę tędy od lat i dobrze znam to skrzyżowanie. Chcesz zabierać głos to się tam przejedź. Spróbuj wyjechać z Czerwonych Maków. Tam jest znak trójkątny a trzeba się zachowywać jakby był znak stopu, to po pierwsze. A po drugie, jak będziesz miał pecha i trafisz na rajdowca to dzwon masz jak w banku, nawet jak się całkiem zatrzymasz. Ruszysz bo masz wolne skrzyżowanie i wyjedzie ci taki zza zakrętu - nie masz szans. I oczywiście Ty winny bo wymusiłeś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza