Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Protestowali przed sądem
~~Rednex niezalogowany
27 listopada 2017r. o 21:45
Nie rozumiem tych ludzi. Za dwa lata prężna Platforma odbierze władze i wszystkich uratuje . Cierpliwości.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 listopada 2017r. o 21:47
~~ napisał(a):
falco napisał(a): dlaczego za dwa lata?
możesz przecież na mnie donieść nawet jutro a jak się postarasz to i dzisiaj ...
oficer dyżurny cię wysłucha ...hahaha

o cholera !!!!...będę ''politycznym '' hahahaha
za przekonania ...hahahaha
KOREA!!!!!!!!!

:]


od donoszenia to jest Ryś i Grześ . pajacu. Twoi mentorzy


więc co ty mi tu piszesz o czymś za dwa lata głom bie
będziesz się tak podniecał tym że do mnie piszesz to kto wie czy jutro nie zajdziesz na zawał ...hahaha

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 listopada 2017r. o 21:49
falco napisał(a):
~~Rednex napisał(a):
falco napisał(a): przyznam że nie wiem o co chodzi z tym Wąsowskim :)


Taka metafora sytuacji - nikt nic nie wie a jedni drugich oskarżają o zawłaszczanie jakichś idei, stanowisk czy co tam chcą. Cytat z Klossa



aha ..coś kumam ...hrabia Wąsowski ?polowanie ?...chyba tak ...


Polowanie ... polowanie .....k...wa Szyszko!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 listopada 2017r. o 22:11
~~Rednex napisał(a): Nie rozumiem tych ludzi. Za dwa lata prężna Platforma odbierze władze i wszystkich uratuje . Cierpliwości.



4 lata zejdą na czyszczeniu szamba...potem z 10-15 żeby to g.ówno wywalić z kraju...i jeszcze z 10, żeby nas zaczęto traktować jak poważny kraj a nie jak zbieraninę oszołomów pobrzozowych :)...

rządzi wami pajac bez żony, dzieci, bez związku uczuciowego, konta, prawa jazdy, samochodu, tableta i wszystkiego co postrzegane jest jako "nowoczesność".

wy chcecie z nim i antoniem świat podbijać ?

aaa zapomniałem o prezesie banku dekadami szkolonego jak wywalić kasę z szaraka :) odpowiedni gość na odpowiednim stanowisku :) robi to co umie :) doi frajerów a oni klaszczą :):):):).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~iwo niezalogowany
27 listopada 2017r. o 23:07
A Kopernik był na księżycu :)
Paiętaj chłoptasiu... nie aden tablet a mądrość życiowa. Jak dojrzejesz to zroumiesz co jest w życiu wazne i co jest ważne dla kraju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
28 listopada 2017r. o 5:27
Zero kontroli nad tym towarzystwem pokazuje ogrom patoli w tym środowisku,a skoro doją naszą kasę muszą być rozliczani...czego tu bronić.Kwestia leży w tym że zmiany chce wprowadzać według protestujących nie ta firma co potrzeba.Zmiany wprowadzające regulacje od lat działające w większości krajów starej unii u nas budzą jakieś szaleństwo i proszę się nie powoływać na tą konstytucję pisaną przez towarzyszy po okrągło stołowych.Powinniśmy wybierać tych ludzi w wyborach powszechnych z możliwością ich odwołania i tyle,w tedy dany dyrektor pilnowałby trzódki i instytucji .Rozumiem obawy ,ale nie rozumiem brak obaw przed tym co się wyprawia w tym środowisku od 30 lat.Te same protesty,krzyki z lekarzami rezydentami,ale już brak ich przy młodych asesorach....dlaczego?,właśnie dlatego że godziłoby to w interes jednych,a nie drugich,a przecież powinno się protestować,krzyczeć by wywalczyć coś dla siebie ,dla społeczeństwa,a nie dla szczelnie zamkniętych grup i tu się naród pogubił ,mają tylko w głowie nazwę partii tej czy innej zapominając że te towarzystwa od partii po sędziów lekarzy są dla nas ,a nie my dla nich .....PS..Kto ma dyżur posprzątania zniczy z przed sądu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
28 listopada 2017r. o 6:26
~~iwo napisał(a): A Kopernik był na księżycu :)
Paiętaj chłoptasiu... nie aden tablet a mądrość życiowa. Jak dojrzejesz to zroumiesz co jest w życiu wazne i co jest ważne dla kraju.


mądrość życiowa ? mądrością nazywasz wrogość do wszystkich i wszystkiego ? szukanie układów, zdrad gdzie tylko się da ?

oj iwo iwo...jak mały kazio :)

chłoptasiem to jesteś ty - ja swoje przeżyłem. mojego ojca wyciągały zorganizowane grupy urzędów państwowych z domu po nocy, to nie ty pajacu musiałeś na to patrzeć.

nie ty chowałeś się pod łóżko jak tylko usłyszałeś stukanie do drzwi więc NIENAWIDZĘ wszelkiego rodzaju aparatu opresji a taki ten dzięcioł funduje.

więc spadaj na drzewo buraku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~olo niezalogowany
28 listopada 2017r. o 8:45
~~ napisał(a):
~~iwo napisał(a): A Kopernik był na księżycu :)
Paiętaj chłoptasiu... nie aden tablet a mądrość życiowa. Jak dojrzejesz to zroumiesz co jest w życiu wazne i co jest ważne dla kraju.


mądrość życiowa ? mądrością nazywasz wrogość do wszystkich i wszystkiego ? szukanie układów, zdrad gdzie tylko się da ?

oj iwo iwo...jak mały kazio :)

chłoptasiem to jesteś ty - ja swoje przeżyłem. mojego ojca wyciągały zorganizowane grupy urzędów państwowych z domu po nocy, to nie ty pajacu musiałeś na to patrzeć.

nie ty chowałeś się pod łóżko jak tylko usłyszałeś stukanie do drzwi więc NIENAWIDZĘ wszelkiego rodzaju aparatu opresji a taki ten dzięcioł funduje.

więc spadaj na drzewo buraku.


Widać, żeś karmiony jadem z TVN. Szkoda pisać. Może kiedyś zrozumiesz kto jest kim. Aktualnie toczy się wojna czy Polska będzie suwerenna, czy jednym z kantonów Eurosojuza który mówi nam co dobre a co złe swoich błędów nie widząc. Ciesz się, że masz takie rządy bo miałbyś to samo co na ulicach Paryża, Monachium, Berlina, Brukseli itp...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza