Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Protestowali przed sądem
~~ niezalogowany
28 listopada 2017r. o 8:47
~~ napisał(a):
~~iwo napisał(a): A Kopernik był na księżycu :)
Paiętaj chłoptasiu... nie aden tablet a mądrość życiowa. Jak dojrzejesz to zroumiesz co jest w życiu wazne i co jest ważne dla kraju.


mądrość życiowa ? mądrością nazywasz wrogość do wszystkich i wszystkiego ? szukanie układów, zdrad gdzie tylko się da ?

oj iwo iwo...jak mały kazio :)

chłoptasiem to jesteś ty - ja swoje przeżyłem. mojego ojca wyciągały zorganizowane grupy urzędów państwowych z domu po nocy, to nie ty pajacu musiałeś na to patrzeć.

nie ty chowałeś się pod łóżko jak tylko usłyszałeś stukanie do drzwi więc NIENAWIDZĘ wszelkiego rodzaju aparatu opresji a taki ten dzięcioł funduje.

więc spadaj na drzewo buraku.


Jakie to grupy? CBA?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
28 listopada 2017r. o 9:13
~~ napisał(a):
~~ napisał(a):
~~iwo napisał(a): A Kopernik był na księżycu :)
Paiętaj chłoptasiu... nie aden tablet a mądrość życiowa. Jak dojrzejesz to zroumiesz co jest w życiu wazne i co jest ważne dla kraju.


mądrość życiowa ? mądrością nazywasz wrogość do wszystkich i wszystkiego ? szukanie układów, zdrad gdzie tylko się da ?

oj iwo iwo...jak mały kazio :)

chłoptasiem to jesteś ty - ja swoje przeżyłem. mojego ojca wyciągały zorganizowane grupy urzędów państwowych z domu po nocy, to nie ty pajacu musiałeś na to patrzeć.

nie ty chowałeś się pod łóżko jak tylko usłyszałeś stukanie do drzwi więc NIENAWIDZĘ wszelkiego rodzaju aparatu opresji a taki ten dzięcioł funduje.

więc spadaj na drzewo buraku.


Jakie to grupy? CBA?


grupy poprzedniego systemu totalitarnego buraku :) śmieszy cię czyiś strach przzd powrotem zamordyzmu ?

to jesteś tępy cioto :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
28 listopada 2017r. o 9:16
~~olo napisał(a):
~~ napisał(a):
~~iwo napisał(a): A Kopernik był na księżycu :)
Paiętaj chłoptasiu... nie aden tablet a mądrość życiowa. Jak dojrzejesz to zroumiesz co jest w życiu wazne i co jest ważne dla kraju.


mądrość życiowa ? mądrością nazywasz wrogość do wszystkich i wszystkiego ? szukanie układów, zdrad gdzie tylko się da ?

oj iwo iwo...jak mały kazio :)

chłoptasiem to jesteś ty - ja swoje przeżyłem. mojego ojca wyciągały zorganizowane grupy urzędów państwowych z domu po nocy, to nie ty pajacu musiałeś na to patrzeć.

nie ty chowałeś się pod łóżko jak tylko usłyszałeś stukanie do drzwi więc NIENAWIDZĘ wszelkiego rodzaju aparatu opresji a taki ten dzięcioł funduje.

więc spadaj na drzewo buraku.


Widać, żeś karmiony jadem z TVN. Szkoda pisać. Może kiedyś zrozumiesz kto jest kim. Aktualnie toczy się wojna czy Polska będzie suwerenna, czy jednym z kantonów Eurosojuza który mówi nam co dobre a co złe swoich błędów nie widząc. Ciesz się, że masz takie rządy bo miałbyś to samo co na ulicach Paryża, Monachium, Berlina, Brukseli itp...


olo i z czego tak mam rżeć ? z tego, że wiejska buraczarnia z zakrytymi ryjami biega po mieście i krzyczy bóg, honor, ojczyzna ?

te patałachy bez szkoły nawet nie mają pojęcie co to jest...

a te młotki z pisu rżą razem z nimi :) to cię tak ujmuje ?

to faktycznie musisz wrócić pod komunistycznego buta bo do wolności nie dorosłeś :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~formuła $ niezalogowany
28 listopada 2017r. o 9:28
widać PO aresztowaniach w Małopolsce,że ci obrońcy "sądów " to tak naprawdę obrońcy totalitaryzmu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rednex niezalogowany
28 listopada 2017r. o 9:32
~~ napisał(a): Zero kontroli nad tym towarzystwem pokazuje ogrom patoli w tym środowisku,a skoro doją naszą kasę muszą być rozliczani...czego tu bronić.Kwestia leży w tym że zmiany chce wprowadzać według protestujących nie ta firma co potrzeba.Zmiany wprowadzające regulacje od lat działające w większości krajów starej unii u nas budzą jakieś szaleństwo i proszę się nie powoływać na tą konstytucję pisaną przez towarzyszy po okrągło stołowych.Powinniśmy wybierać tych ludzi w wyborach powszechnych z możliwością ich odwołania i tyle,w tedy dany dyrektor pilnowałby trzódki i instytucji .Rozumiem obawy ,ale nie rozumiem brak obaw przed tym co się wyprawia w tym środowisku od 30 lat.Te same protesty,krzyki z lekarzami rezydentami,ale już brak ich przy młodych asesorach....dlaczego?,właśnie dlatego że godziłoby to w interes jednych,a nie drugich,a przecież powinno się protestować,krzyczeć by wywalczyć coś dla siebie ,dla społeczeństwa,a nie dla szczelnie zamkniętych grup i tu się naród pogubił ,mają tylko w głowie nazwę partii tej czy innej zapominając że te towarzystwa od partii po sędziów lekarzy są dla nas ,a nie my dla nich .....PS..Kto ma dyżur posprzątania zniczy z przed sądu.

Dobrze napisane
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
28 listopada 2017r. o 9:33
~~formuła $ napisał(a): widać PO aresztowaniach w Małopolsce,że ci obrońcy "sądów " to tak naprawdę obrońcy totalitaryzmu.


aresztowano sędziów czy dyrektorów ?

bo to 2 różne rzeczy ale wiesz :) możesz nie zauważać różnicy.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
28 listopada 2017r. o 10:31
Po raz kolejny niemieckie media postanowiły opisać sytuację w Polsce. Oczywiście na swój sposób. „Sueddeutsche Zeitung” nie zostawiło na polskim rządzie suchej nitki:



„Protesty dziesiątków tysięcy Polaków, którzy w miniony piątek znowu wyszli na ulice w obronie państwa prawa są, jakby nie było, oznaką życia polskich demokratów. Narodowo-populistyczny rząd chce przejąć kontrolę nad resztą niezależnego sądownictwa” – pisze gazeta. - Nie musicie wszyscy anty się wysilać oni to zrobią za was .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
28 listopada 2017r. o 10:39
Mnie niemieckie media skutecznie przekonują abym zagłosował na PIS, miałem na kogoś innego, ale jednak będzie to pis, chociaż za ich rządów straciłem finansowo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.