Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Radni pomogą odzyskać pieniądze od MZGK
~~ niezalogowany
7 grudnia 2017r. o 14:46
I jeszcze jedno, tylu tu z MZGK pewnie pisze a nikt nie pokazał czy taka opłata była uzwgledniona w cenniku MZGK :) Skoro radni mówią że nie ma to gdzie jest prezes MZGK z cennikiem? niech opublikuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~oświecenie ogarkiem niezalogowany
7 grudnia 2017r. o 14:48
~~ napisał(a): Do "mądralińskiego" Twoja logika mnie zastanawia i podziwiam Twe zaangażowanie a zatem:
- który paragraf w omawianej ustawie określa zakaz pobierania opłaty prolongacyjnej w stosunku do grobów murowanych


Oczywiście prezydent i jego świta mogą uchwalić wiele mniej lub bardziej " CIEKAWYCH " danin . To działa.
" Impuls Miasta " tak samo jak prezes deklaruje rozwój Bolesławca a nie rozwój Bolesławczan.
W efekcie skoro nic się nie zmieni po co przepłacać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do mądralińskiego niezalogowany
7 grudnia 2017r. o 15:21
Oczywiście prezydent i jego świta mogą uchwalić wiele mniej lub bardziej " CIEKAWYCH " danin . To działa.
- nie uciekaj od tematu - nie mówimy o innych daninach. Twa logika Cię opuściła mówimy o zarządzeniu Prezydenta w oparciu o ustawowe kompetencje wynikające z ustawy o JST. Pprezydent zgodnie z tą i ustawą o cmentarzach i chowaniu zmarłych odpowiada za te sprawy nie Rada Miasta. Ponawiam pytanie który paragraf wymusił na prezydencie takie zachowanie. Tej sprawy nikt nie głosował a zatem nie mieszaj "kliki" do tego- to ich przerasta. Prośba skoncentruj się tylko na tym, a dobrniemy do brzegu. Do miłego!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~oświecenie ogarkiem niezalogowany
7 grudnia 2017r. o 16:19
~~Do mądralińskiego napisał(a): Oczywiście prezydent i jego świta mogą uchwalić wiele mniej lub bardziej " CIEKAWYCH " danin . To działa.
- nie uciekaj od tematu - nie mówimy o innych daninach. Twa logika Cię opuściła mówimy o zarządzeniu Prezydenta w oparciu o ustawowe kompetencje wynikające z ustawy o JST. Pprezydent zgodnie z tą i ustawą o cmentarzach i chowaniu zmarłych odpowiada za te sprawy nie Rada Miasta. Ponawiam pytanie który paragraf wymusił na prezydencie takie zachowanie. Tej sprawy nikt nie głosował a zatem nie mieszaj "kliki" do tego- to ich przerasta. Prośba skoncentruj się tylko na tym, a dobrniemy do brzegu. Do miłego!!


Każdy ma swoje preferencje.Ty chcesz się boksować na paragrafy a ja uważam że cennik cmentarny jest zbójecki. Ratuszowi i inni " urzędowi " doskonale potrafią okopywać się paragrafami.A szare ludki nie.Na koniec biorą zawsze w dupe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klient/ niezalogowany
7 grudnia 2017r. o 17:31
pytanie jest proste: skoro nicc się nie zmieniło od dziesiątek lat w tej ustawie to dlaczgo w cenniku Romana z czerwca tego roku opłata za grób wielomiejscowy murowany jest JEDNORAZOWA? nie ma prolongaty. Taki dobry wujek z prezydenta czy jednak nagle uzdrowił chorą sytuację?
Co zatem ze zwrotem pieniędzy, czekamy na jakiś komunikat ze Spółki albo urzedu miejskiego. Panie Filistyński! gdzie pan jesteś? panie radny z cmentarza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 grudnia 2017r. o 18:02
~~pan Henio napisał(a):
~~ napisał(a): Prezydent nikogo nie pomawia - ja pytam pomawiających! To gdzie jest to prawo ZABRANIAJĄCE pobierania opłat? :D
To że w jakimś mieście takich opłat nie pobierają, NIE oznacza że nie wolno pobierać!

Ja nie jestem stroną w sporze i nie mam interesu, by podawać do sądu. Acz uważam pozew ze strony pomówionych za zasadny.

Nic mi do radnych - dla mnie ważna jest prawda!

Wreszcie, twoja irytacja i impertynencja połączona z brakiem jakichkolwiek argumentów każe mi podejrzewać, że możesz mieć swój interes w tej sprawie . I dowodzi, że moja argumentacja była celna
Masz Swieta racje powinni wprowadzic jeszcze oplate za przechodzenie przez Most do Boleslawic,albo calowanie STAREJ BABY w Zadek!Bo przepisy i prawo tworzone przez to zacne Gremium nic nie mowi!

Większość tutaj zrozumiała art 7 ust 1, 2 i 3 ustawy o cmentarzach. Jeśli ty nie ogarniasz to nagraj sobie i odsłuchaj. Może tak to do Ciebie trafi. To po pierwsze. nawet jakby nie było ustawy to nigdy nie było w cenniku takiej usługi -jak opłata prolongacyjna za grób murowany wieloosobowy. Popytaj u kolegów z MZGK.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 grudnia 2017r. o 22:05
Bakalarz, Z. Burniak i D. Filistynski ustalali cenniki, tak dbali o nas.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 grudnia 2017r. o 8:11
- teraz jak wieść gminna niesie cenniki będzie ustalał MZGM gdzie szefował będzie Filistynski. ponoć przenosi sie do MZGM z MZGK bo u Bakalarza za mało zarabiał, był zatrudniony na 1/2 etatu jako kierownik zarządzający Cmentarzem i na 1/2 etatu jako kierownik zarządzający zakładem pogrzebowym Alfa. Podobno wkrótce będzie ogłoszony konkurs na Kierownika administracji cmentarzem,ciekawe kto ten konkurs wygra? . A na marginesie dlaczego filistyński ucieka z tak dobrze zarządzanej spółki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza