Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Radni pomogą odzyskać pieniądze od MZGK
~~ niezalogowany
7 grudnia 2017r. o 12:06
Ja ogarnąłem CAŁOŚĆ.
To wy macie problem z logiką elementarną ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dok niezalogowany
7 grudnia 2017r. o 12:30
~~ napisał(a): Ja ogarnąłem CAŁOŚĆ.
To wy macie problem z logiką elementarną ;D


A to wyjasnienie prokuratury znasz? cyt. z Impulsmiasta.pl
"Pomimo jednoznacznego przepisu w/w ustawy, orzecznictwa, a także dodatkowych wyjaśnień uzyskanych od Prokuratury Rejonowej w Bolesławcu z dnia 27.06.2017..."

Myślisz że panowie sobie sami interpretują przepisy? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 grudnia 2017r. o 13:31
Problem w tym, że nie wiadomo co mianowicie zawierały te wyjaśnienia prokuratury (nie pochwalono się nimi!).
I ciągle nie wskazano podstawy ZABRANIAJĄCEJ pobierania opłat!

Mamy zatem zaledwie dywagacje dwu panów.
I NIC PONAD TO!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 grudnia 2017r. o 14:05
~~ napisał(a): Problem w tym, że nie wiadomo co mianowicie zawierały te wyjaśnienia prokuratury (nie pochwalono się nimi!).
I ciągle nie wskazano podstawy ZABRANIAJĄCEJ pobierania opłat!

Mamy zatem zaledwie dywagacje dwu panów.
I NIC PONAD TO!


Gdybyś był prawnikiem to byś pojął, a że dostałeś robotę od władzy po uważaniu za lizanie rowa to zrozumiesz tyle ile ci ratuszowi powiedzą. Usiądź więc grzeczni liż lizaka i obserwuj co się będzie działo. I nie złość się, to że premii nie będzie to nie koniec świata :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~To gdzie ten paragraf? niezalogowany
7 grudnia 2017r. o 14:10
Irytacja i brak argumentów rzeczowych najlepiej dowodzą przekonania o braku racji.
I żadne zaklinania rzeczywistości, że "moja racja jest mojsza", nic w tej sprawie nie zmienią!
Więcej logiczności życzę i... niższego ciśnienia ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rozsąek niezalogowany
7 grudnia 2017r. o 14:23
~~To gdzie ten paragraf? napisał(a): Irytacja i brak argumentów rzeczowych najlepiej dowodzą przekonania o braku racji.
I żadne zaklinania rzeczywistości, że "moja racja jest mojsza", nic w tej sprawie nie zmienią!
Więcej logiczności życzę i... niższego ciśnienia ;)


Logiczne jest że mamy dwie grupy interesów.
Z jednej strony po pierwsze mieszkańców którzy głosowali na ładne hasło i " ulizanego " prezesa. Ci mieszkańcy muszą płacić za usługi komunalne tyle ile sobie życzą samorządowcy.
Z drugiej strony mamy samorządowców którzy mają władzę i mają gdzieś interesy po pierwsze mieszkańców.Traktują spółki samorządowe jako źródło finansowania swoich wizji oraz kolejnych reelekcji.Mają monopol i wykorzystują go ponad granice przyzwoitości.

Z trzeciej strony mamy ludzi którzy z tej nieprzyzwoitości żyj wraz z rodzinami .Ci ludzie tworzą żelazny elektorat prezia cieszący się że żyje ze " strzyżenia " naiwniaków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 grudnia 2017r. o 14:31
Do "mądralińskiego" Twoja logika mnie zastanawia i podziwiam Twe zaangażowanie a zatem:
- który paragraf w omawianej ustawie określa zakaz pobierania opłaty prolongacyjnej w stosunku do grobów murowanych w których pochowano więcej niż jedną osobę uwzględniony przez Prezydenta Miasta Bolesławiec w wydanym zarządzeniu z czerwca tego roku. Przypomnę Prezydent wprowadził zakaz pobierania tej opłaty regulując to jednorazowa opłatą. Zarządzenie zostało opublikowane w D.U. - czyli miało nadzór wojewody. popracuj - do miłego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 grudnia 2017r. o 14:38
~~To gdzie ten paragraf? napisał(a): Irytacja i brak argumentów rzeczowych najlepiej dowodzą przekonania o braku racji.
I żadne zaklinania rzeczywistości, że "moja racja jest mojsza", nic w tej sprawie nie zmienią!
Więcej logiczności życzę i... niższego ciśnienia ;)


To możesz wytłumaczyć dlaczego dopiero po interwencji Muchy prezydent ustalił w czerwcu nowy cennik i nie ma w nim opłaty prolongacyjnej dot grobu wieloosobowego murowanego? Jest tam tylko opłata jednorazowa. Co takiego się zmieniło?
Cennik MZGK nigdy nie zawierał też takiego tytułu opłaty, więc na jakiej podstawie taką opłatę pobierano? Na fakturach podawano inny tytuł bo widać nawet program do finansowej obsługi cmentarzy czegoś takiego nie przewidział. Oj wyjdzie jeszcze niejedno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza