Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Radni pomogą odzyskać pieniądze od MZGK
~~ niezalogowany
7 grudnia 2017r. o 7:21
TO WSTYD ŻE SPÓŁKA MIEJSKA "NASZA"- BOGACIŁA SIĘ NA GROBACH NASZYCH ZMARŁYCH - POBIERAJĄC TE PIENIĄDZE BEZPRAWNIE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 grudnia 2017r. o 7:42
Skąd wiadomo, że opłaty pobierane były bezprawnie?
Bo kilku facetów tak uważa? Pytam się - pokażcie który dokładnie fragment ustawy ZABRANIA pobierania opłat?

Nie ma NAJMNIEJSZEJ podstawy by twierdzić, że MZGK bogaciła się na grobach!!!
Utrzymanie porządku na cmentarzu: pielęgnacja zieleni, budowy alejek, sprzątanie, odśnieżanie, pobór wody, oświetlenie, wywóz gigantycznych ilości śmieci MUSI kosztować gigantyczne pieniądze! W całej Polsce są pobierane pieniądze za groby - im większe miasto, tym wyższe ceny. Ceny w Bolesławcu NIE odbiegają od przeciętnych!

Ja na miejscu MZGK podałbym oszczerców do sądu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~antonio niezalogowany
7 grudnia 2017r. o 7:57
Ciebie chyba pogrzało, w innych miastach są dużo mniejsze a za murowane już dawno nie płacą. Ale jak siedzisz tylko tu to zamilcz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 grudnia 2017r. o 8:12
~~olo napisał(a):
~~ napisał(a):
JESZCZE NIE ZAPOMNIAŁEM LICZYĆ DO TRZECH ,NA ZDJĘCIU JEST DWÓCH PANÓW KTÓRZY PODCZEPILI SIĘ DO DZIAŁANIA PANA MUCHY,CZYŻBY OBIEKTYW NIE OBJĄŁ P.DARIUSZA CZY JUŻ IM JEST NIEPOTRZEBNY ?


Foto to chyba redakcja dała. w tekscie na stronie Impulsu jest numer telefonu do p. Muchy. Zadzwoń i spytaj, to ci opowie co i jak. I Uwierz, pan Dariusz jest tu bardzo potrzebny. Oglądaj najbliższą sesję Rady Miejskiej :)


- musicie uważać jakie zdjęcie wklei redakcja bo może się coś przykrego przytrafić ...to jest pokrętne tłumaczenie ... gdzie jest p.Darek ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 grudnia 2017r. o 8:17
~~ napisał(a): Skąd wiadomo, że opłaty pobierane były bezprawnie?
Bo kilku facetów tak uważa? Pytam się - pokażcie który dokładnie fragment ustawy ZABRANIA pobierania opłat?

Nie ma NAJMNIEJSZEJ podstawy by twierdzić, że MZGK bogaciła się na grobach!!!
Utrzymanie porządku na cmentarzu: pielęgnacja zieleni, budowy alejek, sprzątanie, odśnieżanie, pobór wody, oświetlenie, wywóz gigantycznych ilości śmieci MUSI kosztować gigantyczne pieniądze! W całej Polsce są pobierane pieniądze za groby - im większe miasto, tym wyższe ceny. Ceny w Bolesławcu NIE odbiegają od przeciętnych!

Ja na miejscu MZGK podałbym oszczerców do sądu

POPROŚ PREZYDENTA ABY CI ODPOWIEDZIAŁ to po pierwsze,
po drugie masz takie prawo podaj "oszczerców do sadu na co czekasz??
po trzecie wstyd że bronisz sprawy na której się nie znasz, tylko wymuszasz informacje, które mają Ci posłużyć do dyskwalifikacji działań panów radnych
po czwarte zastanów się dlaczego ważniejsza dla Ciebie jest obrona MZGK a nie uczciwych i bezbronnych w tej ludzi od których pobrano te pieniądze.
co do pozostałych poruszanych kwestii to bzdury opowiadasz, ale taki to już Twój urok. miłego dnia!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pan Henio niezalogowany
7 grudnia 2017r. o 8:42
~~ napisał(a): ....
Nie ma NAJMNIEJSZEJ podstawy by twierdzić, że MZGK bogaciła się na grobach!!!
Utrzymanie porządku na cmentarzu: pielęgnacja zieleni, budowy alejek, sprzątanie, odśnieżanie, pobór wody, oświetlenie, wywóz gigantycznych ilości śmieci MUSI kosztować gigantyczne pieniądze! .....


Zbyt daleko ich nie wywozili :) coś wiadomo już na temat kar za nielegalne wysypisko na cmentarzu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 grudnia 2017r. o 8:46
Prezydent nikogo nie pomawia - ja pytam pomawiających! To gdzie jest to prawo ZABRANIAJĄCE pobierania opłat? :D
To że w jakimś mieście takich opłat nie pobierają, NIE oznacza że nie wolno pobierać!

Ja nie jestem stroną w sporze i nie mam interesu, by podawać do sądu. Acz uważam pozew ze strony pomówionych za zasadny.

Nic mi do radnych - dla mnie ważna jest prawda!

Wreszcie, twoja irytacja i impertynencja połączona z brakiem jakichkolwiek argumentów każe mi podejrzewać, że możesz mieć swój interes w tej sprawie . I dowodzi, że moja argumentacja była celna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pan Henio niezalogowany
7 grudnia 2017r. o 9:25
~~ napisał(a): Prezydent nikogo nie pomawia - ja pytam pomawiających! To gdzie jest to prawo ZABRANIAJĄCE pobierania opłat? :D
To że w jakimś mieście takich opłat nie pobierają, NIE oznacza że nie wolno pobierać!

Ja nie jestem stroną w sporze i nie mam interesu, by podawać do sądu. Acz uważam pozew ze strony pomówionych za zasadny.

Nic mi do radnych - dla mnie ważna jest prawda!

Wreszcie, twoja irytacja i impertynencja połączona z brakiem jakichkolwiek argumentów każe mi podejrzewać, że możesz mieć swój interes w tej sprawie . I dowodzi, że moja argumentacja była celna


Większość tutaj zrozumiała art 7 ust 1, 2 i 3 ustawy o cmentarzach. Jeśli ty nie ogarniasz to nagraj sobie i odsłuchaj. Może tak to do Ciebie trafi. To po pierwsze. nawet jakby nie było ustawy to nigdy nie było w cenniku takiej usługi -jak opłata prolongacyjna za grób murowany wieloosobowy. Popytaj u kolegów z MZGK.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza