Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ksiądz Artur: Trochę nie byłem grzeczny
~~konik polny niezalogowany
20 grudnia 2017r. o 12:35
Ksiądz był bardzo grzeczny. Wesołych Świąt
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
20 grudnia 2017r. o 12:42
Pozdrawiam ksiedza Artura
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~... niezalogowany
20 grudnia 2017r. o 12:46
ksiądz nie jest grzeczny ,bo jest grzeszny jak każdy człowiek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mama niezalogowany
20 grudnia 2017r. o 12:53
Nie uważacie, że trochę za dużo tego kościoła, księży na waszej stronie?? Co nas obchodzi jakiś tam ksiądz, co jest w nim interesującego poza tym, że uprawia kulturystykę. Na siłę szukacie sensacji... albo robicie to po to by go w jakiś sposób bronić, pozwalacie mu na publiczną spowiedź, aby pokazać, że biedny księżulek nie jest taki zły jak mówią...... Na każdym kroku księża, kościoły, msze, modlitwy..czy ja jestem na stronie jakiejś parafii..bo ostatnio mam takie wrażenie....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
20 grudnia 2017r. o 13:23
Mylisz się niewiasto
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
20 grudnia 2017r. o 13:24
Mylisz się niewiasto
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rtk niezalogowany
20 grudnia 2017r. o 13:52
Ksiądz Artur kobiety bo kochają a jelenie nienawidzą hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 grudnia 2017r. o 20:51
?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza