Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Z Nowej do Paryża
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
30 grudnia 2017r. o 10:19
Obserwując dyskusję, nie rozumiem dlaczego niektórzy nie potrafią docenić młodej osoby z naszego regionu, która z małej miejscowości Nowa, potrafiła po ukończeniu wielu zagranicznych uczelni dość do europejskiego poziomu dziennikarstwa i być profesjonalnym pracownikiem w tej branży, wykonującym swoją pracę z wielką pasją i zapałem, pozostawiając w tej chwili swoje osobiste życie nieco na boku. Tego typu kariery robią ludzie, którzy są niezwykle zdolni i ambitni. Pani Anna uczyła się w I Liceum Ogólnokształcącym w Bolesławcu a praktykę miała w lokalnych mediach.

Powinniśmy się cieszyć, że ta młoda osoba doszła tak daleko, kolejny cel jaki sobie postawiła to praca w BBC. To jest kolejne jej marzenie. Życzę jej aby się spełniło. Jeszcze raz podkreślam to młoda, wybitna dziennikarka, reporterka. Promująca mieszkańców powiatu bolesławieckiego i przede wszystkim I Liceum Ogólnokształcące w Bolesławcu. Z tej szkoły wyszło mnóstwo wybitnych młodych ludzi i zrobiło zawrotne kariery.
Przeczytajcie ten wywiad spokojnie jeszcze raz. Warto.

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 grudnia 2017r. o 10:38
Kazimierz Marczewski napisał(a): Obserwując dyskusję, nie rozumiem dlaczego niektórzy nie potrafią docenić młodej osoby z naszego regionu, która z małej miejscowości Nowa, potrafiła po ukończeniu wielu zagranicznych uczelni dość do europejskiego poziomu dziennikarstwa i być profesjonalnym pracownikiem w tej branży, wykonującym swoją pracę z wielką pasją i zapałem, pozostawiając w tej chwili swoje osobiste życie nieco na boku. Tego typu kariery robią ludzie, którzy są niezwykle zdolni i ambitni. Pani Anna uczyła się w I Liceum Ogólnokształcącym w Bolesławcu a praktykę miała w lokalnych mediach.

Powinniśmy się cieszyć, że ta młoda osoba doszła tak daleko, kolejny cel jaki sobie postawiła to praca w BBC. To jest kolejne jej marzenie. Życzę jej aby się spełniło. Jeszcze raz podkreślam to młoda, wybitna dziennikarka, reporterka. Promująca mieszkańców powiatu bolesławieckiego i przede wszystkim I Liceum Ogólnokształcące w Bolesławcu. Z tej szkoły wyszło mnóstwo wybitnych młodych ludzi i zrobiło zawrotne kariery.
Przeczytajcie ten wywiad spokojnie jeszcze raz. Warto.

Pozdrawiam



Ty naprawdę nie widzisz że TVN, dalej BBC i CNN to są fakę mews media? Nie uważasz że robienie kariery w czymś takim jest moralnie dwuznaczne?

BBC miało swoją renomę, ale kilkadziesiąt lat temu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do: Pana Kazimierza Marczewskiego niezalogowany
30 grudnia 2017r. o 10:48
Szamba nie nazywa się perfumami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~idolka niezalogowany
30 grudnia 2017r. o 10:49
Moim zdaniem,negatywne wypowiedzi,są od ludzi,zakompleksionych, którzy zazdroszczą,nie mają celu w życiu,siedzą przed komputerem i się wyżywają,bo nie potrafią nic innego.Swoją osobowością,reprezentują słabą wartość intelektualną.Pani Aniu,jest Pani wspaniałą osobą,wspaniałą dziennikarką,bardzo lubię słuchać Pani relacji wydarzeń.Doceniam u Pani nieskazitelną dykcję,otwartość,odwagę.Życzę Pani,Pani Aniu , wszystkiego najlepszego,spełnienia marzeń!!!Gratuluję Rodzicom tak wspaniałej Córki!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
30 grudnia 2017r. o 10:50
~~idolka napisał(a): Moim zdaniem,negatywne wypowiedzi,są od ludzi,zakompleksionych, którzy zazdroszczą,nie mają celu w życiu,siedzą przed komputerem i się wyżywają,bo nie potrafią nic innego.Swoją osobowością,reprezentują słabą wartość intelektualną.Pani Aniu,jest Pani wspaniałą osobą,wspaniałą dziennikarką,bardzo lubię słuchać Pani relacji wydarzeń.Doceniam u Pani nieskazitelną dykcję,otwartość,odwagę.Życzę Pani,Pani Aniu , wszystkiego najlepszego,spełnienia marzeń!!!Gratuluję Rodzicom tak wspaniałej Córki!!


Zgadzam się z Panią w stu procentach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krzychu niezalogowany
30 grudnia 2017r. o 11:08
Pis walczy z tym co nie ...skie. Już niedługo pis przegra wszystko

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
30 grudnia 2017r. o 12:28
bardzo cieszy mnie fakt iż coraz więcej jest przebudzonych uświadomionych ludzi którzy nie wierza w teatrzyk produkowany pod publike w tv,wystarczy kilka filmików z tubki i wszystko staje się jasne,ja też się wybiłem z małej zaphlonej wioski jeżdze tirem do hiśpani cieszcie się moim cieszeniem się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 grudnia 2017r. o 13:17
~~klucznick napisał(a): bardzo cieszy mnie fakt iż coraz więcej jest przebudzonych uświadomionych ludzi którzy nie wierza w teatrzyk produkowany pod publike w tv,wystarczy kilka filmików z tubki i wszystko staje się jasne,ja też się wybiłem z małej zaphlonej wioski jeżdze tirem do hiśpani cieszcie się moim cieszeniem się.


Normalni nie zazdroszczą.
Zawistnych tłuków, nieuków, pełno. Młodość pewnie spędzili - studiując - w "Imperium" a później płaczą.

Klucznik ja się cieszę, że ty się cieszysz.
Szanuj osobówki i szerokiej drogi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.