Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dominik na wolności - areszt uchylony
~~Ziemistoszary Bambus niezalogowany
3 lutego 2018r. o 1:22
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/lodz/syn-zabil-ojca-w-lodzi-w-sadzie-okregowym-w-lodzi-zapadl-wyrok/t3z7fhb nic nie jest powiedziane ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitny Ogórecznik niezalogowany
3 lutego 2018r. o 6:43
~~Topazowy Groszek napisał(a): Czy w ogóle są ludzie w naszym kraju, którzy wierzą w sprawiedliwość sądów ?!?!

Ja w to wierzę i za taki akt mam nadzieję, że czym prędzej wróci za kratki na minimum 15 lat, bo normalny człowiek nie zadaje kilkunastu ciosów nożem drugiej osobie. Może i chłopak był pokrzywdzony przez matkę, ale to żadne usprawiedliwienie. Życzę szybkiego powrotu za kratki, dla bezpieczeństwa bolesławian.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Grafitowa Petunia niezalogowany
3 lutego 2018r. o 10:57
Tat tak medal mu dajcie jeszcze madeje obroncy pokoju.do paki z nim morderca!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnofioletowa Kosodrzewina niezalogowany
3 lutego 2018r. o 11:06
Niestety, a może i stety, jeśli ktoś zabija idzie do więzienia gdzie widać sami niewinni siedzą. Kolejny zabije i powie że miał ciężkie dzieciństwo, był molestowany itd...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowa Katalpa niezalogowany
3 lutego 2018r. o 11:18
~~Ziemistoszary Bambus napisał(a): http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/lodz/syn-zabil-ojca-w-lodzi-w-sadzie-okregowym-w-lodzi-zapadl-wyrok/t3z7fhb nic nie jest powiedziane ...


To był tylko jeden cios a nie kilkanaście i to zadane dwóm osobom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Grafitowa Petunia niezalogowany
3 lutego 2018r. o 11:31
A ja ukradlem zapalki i dostalem dwa lata nastepnym razem lepiej jest zabic i powiedziec ze trudne dziecinstwo sie mialo dla mnie to sa jaja zeby z wolnej stopy odpowiadac za zabojstwo mogl sie zastanowic wczesniej.czyli sad dal przyzwolenie na zabijanie i odpowiadanie z wolnej stopy jaja jak berety.do paki z nim!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Popielata Tawuła niezalogowany
3 lutego 2018r. o 12:52
Ja bym wyrwał za granice
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
3 lutego 2018r. o 13:06
~Popielata Tawuła napisał(a): Ja bym wyrwał za granice


I ukrywałbyś się całe życie?

Tutaj, mimo strasznego czynu, którego Dominik dokonał, są szanse na relatywnie łagodny wyrok. Poza tym, uciekając, chłopak wysadziłby w powietrze wszystkich, od sędziego, który uchylił mu areszt, przez swoich prawników, po ludzi okazujących mu wsparcie, także finansowe.

Gdy pójdzie do wiezienia, to wsparcie ludzi raczej nie zniknie i być może pomoże mu przetrwać tak samo jak ułożyć sobie życie po odsiadce.

On ma dopiero 20 lat, gdy wyjdzie, wciąż może być młody i mieć szanse na normalne funkcjonowanie. Wydaje się, że to dostrzega.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza