Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Miejsko-powiatowe ofiary losu
~~Kakaowy Nachyłek niezalogowany
13 lutego 2018r. o 15:39
A może pomyśleć inaczej i za niewielkie pieniądze przystosować nowy parterowy budynek w dobrej lokalizacji ale w najmie. Chetnie wynajmę budynek nowy, parterowy idealny do przystosowania dla osób niepełnosprawnych. Z ogrzewaniem miejskim .
Budynek ma prawie 1000m powierzchni parterowej, kwota najmu przyzwoita, czas na przystosowanie krótki i sprawa na wiele lat załatwiona.
Może trzeba się przestawić myślowo by rozwiaząć problem. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czarnofioletowa Kosodrzewina niezalogowany
13 lutego 2018r. o 16:06
Ktoś tam pisał o taczkach. Tak, jeśli nie będzie nowej szkoły do września zgodnie z tym co obiecaliście to przyjdziemy pod ratusz i okrąglak z taczkami. Nasza cierpliwość się kończy.
- Ojciec ucznia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kirowa Piwonia niezalogowany
13 lutego 2018r. o 16:17
~~Kakaowy Nachyłek napisał(a): A może pomyśleć inaczej i za niewielkie pieniądze przystosować nowy parterowy budynek w dobrej lokalizacji ale w najmie. Chetnie wynajmę budynek nowy, parterowy idealny do przystosowania dla osób niepełnosprawnych. Z ogrzewaniem miejskim .
Budynek ma prawie 1000m powierzchni parterowej, kwota najmu przyzwoita, czas na przystosowanie krótki i sprawa na wiele lat załatwiona.
Może trzeba się przestawić myślowo by rozwiaząć problem. Pozdrawiam


Pogieło Cie ?.Szkoła ma być piękna ,wygodna, jasna, z ogromnym zapleczem ,z windą dla każdego, pokojem wypoczynku dla rodzicow i wychowawców, zogrodem dorelaksu ,sprzętem sportowym, najlepiej z basenem lub sztucznym słoneczkiem itd. itd., a tak bez żartów to tyle co zrobił Prezydent dla niepełnosprawnych w 16 lat dwóch małkowskich nie zrobi przez całe życie.Pozdrawiam Prezydenta całe życie niepełnosmrawny ---myślący
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasztanowy Fasolnik niezalogowany
13 lutego 2018r. o 16:24
Spokojnie,Kirowa Piwonio można zrobić więcej. Ale przez dziurki w durszlaku ty widzisz niebo a to tylko niebieskie wiadro, krasnoludku. Czas na zmiany!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kirowa Piwonia niezalogowany
13 lutego 2018r. o 16:39
~Kasztanowy Fasolnik napisał(a): Spokojnie,Kirowa Piwonio można zrobić więcej. Ale przez dziurki w durszlaku ty widzisz niebo a to tylko niebieskie wiadro, krasnoludku. Czas na zmiany!


Każdy widzi co chce i dalej życze Prezydentowi kolejnych 2 kadencji a ze można zrobić więcej -pewnie tylko niech tacy jak ty wezmą się do roboty. A za krasnoludka dziękuję kiedyś mama tak na mnie mówiła i uczyła szacunku do bliźniego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasztanowy Fasolnik niezalogowany
13 lutego 2018r. o 16:42
Ja nie jestem opłacany z Twoich podatków krasnoludku, a raczej domyślam się że to część z moich pieniędzy idzie na ciebie. Pracuje więc a ty korzystasz. Skoro tyle zrobił Twój idol to się pytam gdzie szkoła dla niepełnosprawnych dzieci?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pszeniczna Trzmielina niezalogowany
13 lutego 2018r. o 16:54
Przed wyborami Ratuszowy wystawił na pośmiewisko tych z Okrąglaka (kwota 5-6mln na remont była od dawna w obiegu ). Tak się wychodzi na koalicji z Ratuszem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kirowa Piwonia niezalogowany
13 lutego 2018r. o 16:59
~Kasztanowy Fasolnik napisał(a): Ja nie jestem opłacany z Twoich podatków krasnoludku, a raczej domyślam się że to część z moich pieniędzy idzie na ciebie. Pracuje więc a ty korzystasz. Skoro tyle zrobił Twój idol to się pytam gdzie szkoła dla niepełnosprawnych dzieci?


Zadam Ci tylko jedno pytanie. Czy kiedykolwiek widziałeś TE DZIECI ? samochody ich rodziców? Zobacz ,posłuchaj ,pomyśl. Sam wyciągnij wnioski. A moja emerytura to wynik pracy w spółdzielni inwalidzkiej. W tamtych czasach za darmo Matka Ojciec ani niesprawne dziecko nie dostawało nic. Teraz ja nie mogę wysłuchiwać biadolenia i roszczeń grupy do której też się zaliczałem .Co wybory to byle nieudacznik chce pogrywać dziećmi i niepełnosprawnymi.
Komputer spłacam po 60zł ze swoich żeby nie było wątpliwości a uczyła mnie matka bo kiedyś były zakłady psychiatryczne dla takich jak ja ,albo ogrody z tyłu domu żeby nikt się z nas nie śmiał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.