Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Może posiedzieć nawet 3 lata
~Ziemistoszary Dzwonek niezalogowany
23 lutego 2018r. o 17:05
Truskakowa - każdy który pali kradnie ? A każdy kto pije żonę bije xd To ci współczuje . Stereotypowe i zaściankowe społeczeństwo . Cebulandia... za grosz rozumu i inteligencji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrązowa Brodia niezalogowany
23 lutego 2018r. o 18:57
swiete slowa!wymiar sprawiedliwosci sam siebie osmiesza scigajac palaczy i dilerow marichuany...ja znam wiecej palaczy zielska niz alkocholikow ktorym sam dlugo bylem i mam porownanie....pozdrawiam wszystkich palaczy ktorym sam jestem od 20stu paru lat i jakos pracuje mam gdzie mieszkac i co jesc i kobieta odemnie nie odeszla jak bylo wczesniej w przypadku mojego alkocholizmuwczesniej....amen
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawy Jałowiec niezalogowany
23 lutego 2018r. o 20:59
No to faktycznie przestępca a mógł się legalnie napić wódki, alkohol jest zdrowy bo jest legalny a lecznicza marichyuana zabija ludzi !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
23 lutego 2018r. o 22:25
~~Spopielała Budleja napisał(a): te 30 porcji, to w rzeczywistości jedna.
Nieźle ćpasz... gratuluję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
23 lutego 2018r. o 22:28
~~Płowobrązowa Brodia napisał(a): (...)....pozdrawiam wszystkich palaczy ktorym sam jestem od 20stu paru lat i jakos pracuje mam gdzie mieszkac i co jesc i kobieta odemnie nie odeszla jak bylo wczesniej w przypadku mojego alkocholizmuwczesniej....amen

Przecież wiadomym jest, że nie przyznasz się publicznie do tego, że masz zćpany mózg... a twoja baba pewnie taka sama. Mam nadzieję, że dzieci nie masz bo to już byłaby tragedia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowa Godecja niezalogowany
24 lutego 2018r. o 8:16
~~Turkusowa Liatra napisał(a): zamykać łajzy. Niech się uczciwą pracą zajmą zakupczyne gnojki, a nie patrzą , jakby tu zarobić a fujara a robić. Handel, kradzieże w sklepach, po działkach, piwnicach. Gnój na pewno nie jest znany tylko z handlu tym śmiesznym zielskiem, na które są tak napalone gimbusy, nie wiem czemu.
Suma sumarum: łapać i zamykać. Poszerzone odbyty w pierdlu na pewno takim gnojom dobrze zrobią.
sam jestes gnój .Dlaczego oceniasz ludzi w ten sposób ty z krec ie genetyczny

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grynszpanowy Grab niezalogowany
24 lutego 2018r. o 14:03
Więzienie za roślinę która ma właściwości medyczne i przede wzystkim jest skuteczna niz chemiczne leki ??? Paranoja. Zioło powinno być sprzedawane w aptekach !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koralowa Azalia niezalogowany
25 lutego 2018r. o 9:26
No właśnie 30 porcji? To po ile ta porcja ma gram? 1 g, 2g, pół kilograma, kilogram? Nie lepiej byłoby napisać, że typ miał przy sobie np. 30 gieta zielska? Co się dzieli na porcję? No dużo można by dyskutować... Na koniec wyjdzie, że koleś pójdzie siedzieć na 3 lata za 5 gramów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza