Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Patriotyczne biegi w Bolesławcu
~~Jaskraworudy Nachyłek niezalogowany
5 marca 2018r. o 13:29
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka napisał(a):
~~Jaskraworudy Nachyłek napisał(a):
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka napisał(a): przeprosili żeby Ci było miło. Potrafili to zrobić. Wg mnie niesłusznie przepraszali. Ja i ludzie przede mną i za mną pobiegli dobrze. Serio masz problem z oczami żeby wstążek nie zobaczyć? Nie męcz już tematu bo w kółko to samo mielisz.


Przeprosili slusznie... Brakowalo czlowieka na trasie i jak juz ta osoba dotarla to od tego miejsca reszta biegaczy pobiegla prawidlowo. Nie chodzi tu o problem ze wzrokiem ani o wstazki.
Co do moich wpisow, mam prawo wyrazic swoje zdanie.


Jak tak biegłeś na oślep to nie zdziwił cię brak wstążek na pomylonej trasie? Tak biegłeś jak Forrest? :D Odpowiedz, czemu większość pobiegła dobrze? Bo myślą i obserwują a nie biegną w stadzie.


Bieglem tak na ile na ile pozwolila mi moja kondycja. Gdy zauwazylem brak wstazek zrodzilo sie pytanie czy to nie wina osob trzecich ze ich nie ma. Jak sie biegnie to sie nie analizuje.
Wiekszosc pobiegla dobrze bo osoba ktorej brakowalo na czas na stanowisku dotarla i pozniej juz prawidlowo pokierowano biegaczy, easy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka niezalogowany
5 marca 2018r. o 13:31
Dobra. nie męcz już pały, idź pobiegać Nachyłku. uwolnią się endorfiny i poczujesz się lepiej :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworudy Nachyłek niezalogowany
5 marca 2018r. o 13:37
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka napisał(a): Dobra. nie męcz już pały, idź pobiegać Nachyłku. uwolnią się endorfiny i poczujesz się lepiej :)


Poziom kultury na widze na "wysokim poziomie", chcialbym zapewnic ze czuje sie bardzo dobrze i dziekuje za troske. A co do endorfin to juz dzisiaj uwolnione podczas treningu. Jesli Cie to meczy to nie czytaj i sam zrob sobie trening, polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka niezalogowany
5 marca 2018r. o 13:44
Jak widzę to na razie biegasz... ale palcami po klawiaturze wylewając swoje żale. Samotny biały żagiel...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnofioletowa Karagana niezalogowany
5 marca 2018r. o 13:57
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka napisał(a): Jak widzę to na razie biegasz... ale palcami po klawiaturze wylewając swoje żale. Samotny biały żagiel...


Proszę księdza ,dało się coś złowić z tych pogubionych , ? i wyprowadzić na właściwą trasę ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworudy Nachyłek niezalogowany
5 marca 2018r. o 14:09
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka napisał(a): Jak widzę to na razie biegasz... ale palcami po klawiaturze wylewając swoje żale. Samotny biały żagiel...


Nie jestem sam, jak widac w komentarzach...
Na wszystko znajdzie sie czas, kwestia jego organizacji...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kredowobiała Jeżówka niezalogowany
5 marca 2018r. o 14:49
Serdeczne podziękowania dla organizatorów,było super.Reakcje oponentów niech nie zniechęcają.Do zobaczenia za rok. Przydałaby się sesja historyczna w mieście na temat :"Niezłomnych".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnofioletowa Karagana niezalogowany
5 marca 2018r. o 14:57
~~Kredowobiała Jeżówka napisał(a): Serdeczne podziękowania dla organizatorów,było super.Reakcje oponentów niech nie zniechęcają.Do zobaczenia za rok. Przydałaby się sesja historyczna w mieście na temat :"Niezłomnych".


Oczywiście ,zorganizujemy .
http://mediumpubliczne.pl/2016/03/jesli-pis-chce-prawdy-o-zolnierzach-wykletych-to-dajmy-im-cala-prawde/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza