Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Patriotyczne biegi w Bolesławcu
~~Jaskraworudy Nachyłek niezalogowany
5 marca 2018r. o 12:56
~Jaskraworóżowy Grab napisał(a): I bardzo dobrze. Malkontentów nam nie trzeba. Ty nawet jakbyś nie pomylił trasy to narzekałbyś że za dużo kamieni na drodze. Bez odbioru


Odpowiednie przygotowanie trasy to obowiazek organizatora - nie potrafiac odpowiednio oznaczyc trasy 1963m
Jedynym moim zastrzezeniem jest oznaczenie trasy, poza tym nie mam zadnych uwag i organizacja, poza ta wpadka, byla bardzo dobra. Jesli organizator sam przyznal sie do bledu to nie rozumiem tej obrony, wpadka byla, co nie ukrywam wplynelo na poziom mojej irytacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka niezalogowany
5 marca 2018r. o 12:58
przeprosili żeby Ci było miło. Potrafili to zrobić. Wg mnie niesłusznie przepraszali. Ja i ludzie przede mną i za mną pobiegli dobrze. Serio masz problem z oczami żeby wstążek nie zobaczyć? Nie męcz już tematu bo w kółko to samo mielisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ceglastoczerwona Hakonechloa niezalogowany
5 marca 2018r. o 13:03
I jak można pobiec 1 km i nie zauważyć że się źle pobiegło. Wstążki były powieszone co 10-20 metrów...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworudy Nachyłek niezalogowany
5 marca 2018r. o 13:14
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka napisał(a): przeprosili żeby Ci było miło. Potrafili to zrobić. Wg mnie niesłusznie przepraszali. Ja i ludzie przede mną i za mną pobiegli dobrze. Serio masz problem z oczami żeby wstążek nie zobaczyć? Nie męcz już tematu bo w kółko to samo mielisz.


Przeprosili slusznie... Brakowalo czlowieka na trasie i jak juz ta osoba dotarla to od tego miejsca reszta biegaczy pobiegla prawidlowo. Nie chodzi tu o problem ze wzrokiem ani o wstazki.
Co do moich wpisow, mam prawo wyrazic swoje zdanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czarna Scewola niezalogowany
5 marca 2018r. o 13:15
Założenie tego biegu było ze również mogły pobiec dzieci także dostosowanie oznaczenia trasy powinno być dostosowane tez do nich, jeżeli czołówka się pogubiła i nie skręciła to trudno wymagać to od 8/9 czy 10 latka którzy pobiegli za nimi i również za mną, tak naprawdę brakło jednej osoby która co roku tam stała i stąd czołówka pobiegła prosto, mimo to ze wiedziałem ze powinienem skręcić przez głowę przeszło ze może w tym roku inaczej wytyczyli trasę zwłaszcza widząc ze przede mną nie skręcili, za nim się zoorientowalismy było za późno i zamiast walczyć o pierwsze skończyło się daleko a i ze stresem ze dzieci się pogubiły.Grunt to uczyć się na błędach, a grochówka była pyszna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka niezalogowany
5 marca 2018r. o 13:16
~~Jaskraworudy Nachyłek napisał(a):
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka napisał(a): przeprosili żeby Ci było miło. Potrafili to zrobić. Wg mnie niesłusznie przepraszali. Ja i ludzie przede mną i za mną pobiegli dobrze. Serio masz problem z oczami żeby wstążek nie zobaczyć? Nie męcz już tematu bo w kółko to samo mielisz.


Przeprosili slusznie... Brakowalo czlowieka na trasie i jak juz ta osoba dotarla to od tego miejsca reszta biegaczy pobiegla prawidlowo. Nie chodzi tu o problem ze wzrokiem ani o wstazki.
Co do moich wpisow, mam prawo wyrazic swoje zdanie.


Jak tak biegłeś na oślep to nie zdziwił cię brak wstążek na pomylonej trasie? Tak biegłeś jak Forrest? :D Odpowiedz, czemu większość pobiegła dobrze? Bo myślą i obserwują a nie biegną w stadzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czarna Scewola niezalogowany
5 marca 2018r. o 13:20
A dla Pani która twierdzi ze ona pobiegła dobrze i reszta tez powinna, to Pani na pewno biegła troszkę "z tyłu" i biegła kiedy ten Pan już dotarł na trasę i kierował ruchem czołówka nie miała tego szczęścia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnofioletowa Karagana niezalogowany
5 marca 2018r. o 13:27
Pomyliłem się ,bo biegłem w czołówce .Nie biegam w stadzie ( w postach widać że baranów ).
Ma być dokładnie zabezpieczone i finito .



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo