Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Patriotyczne biegi w Bolesławcu
~~Zzieleniała Kostrzewa niezalogowany
5 marca 2018r. o 7:50
~~Pozłocista Truskawka napisał(a): A cóż to na zdjęciach brak prawdziwych polaczków z flagą i zasłoniętą facjatą. Czyżby się w kadrze nie zamieścili. Gratuluje uczestnictwa w zakłamywaniu historii.
Jesteś typowym burakiem i chamem!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowy Dziurawiec niezalogowany
5 marca 2018r. o 7:52
~~Zzieleniała Kostrzewa napisał(a):
~~Pozłocista Truskawka napisał(a): A cóż to na zdjęciach brak prawdziwych polaczków z flagą i zasłoniętą facjatą. Czyżby się w kadrze nie zamieścili. Gratuluje uczestnictwa w zakłamywaniu historii.
Jesteś typowym burakiem i chamem!


Nie do końca!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzieleniała Kostrzewa niezalogowany
5 marca 2018r. o 8:06
~~Szarawobiała Tawuła napisał(a): Bardzo slaba organizacja, trasa niezabezpieczona dostatecznie. Czolowka zawodnikow pobiegla inna trasa poniewaz nie bylo oznaczenia ani osoby kierujacej. Na krotesym biegy zamiast 1963m bylo 3210m (odczyt z zegarka...)
Sam bieg z założenia nie jest imprezą profesjonalną. Jest to tylko symboliczne i patriotyczne przypomnienie historii. Odbył się dzięki społecznemu zaangażowaniu ludzi którzy poświęcili swój czas i środki. Uważam że udało się b. dobrze,czego świadectwem jest duża frekwencja bolesławian.A jeśli komuś nie pasuje niech jedzie na maraton np. londyński a i tam też zdarzają się wpadki organizacyjne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka niezalogowany
5 marca 2018r. o 8:24
każdy dobrze przygotowany zawodnik przed biegiem dodatkowo zapoznaje się z mapką biegu a także robi sobie małą rozgrzewkę i obiega traskę. No ale cóż wszystkim nie dogodzisz.
To co mi się podobało to to że ta impreza się rozbudowuje. Przyszli nie tylko zawodnicy ale ich rodziny przyjaciele. Było piknikowo i jakoś już tak wiosennie po tych wszystkich mrozach, a pan z zespołu ludowego fantastycznie naśladował odglos ptaszka :). Grochówka taka jaką jadłem w dzieciństwie. Pycha!! Fajnie że chce sie komuś chcieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ceglastoczerwona Hakonechloa niezalogowany
5 marca 2018r. o 11:04
Proponuję aby organizatorzy wynajęli kino Forum i wręczyli podziękowania samym sobie za organizację biegu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka niezalogowany
5 marca 2018r. o 11:15
~Ceglastoczerwona Hakonechloa napisał(a): Proponuję aby organizatorzy wynajęli kino Forum i wręczyli podziękowania samym sobie za organizację biegu


To zdaje się jest domena ratuszowego dworu. Tu każdy przybił pionę i dozo za rok :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworudy Nachyłek niezalogowany
5 marca 2018r. o 12:02
~~Niebieskozielony Gajowiec napisał(a):
~~Szarawobiała Tawuła napisał(a): Bardzo slaba organizacja, trasa niezabezpieczona dostatecznie. Czolowka zawodnikow pobiegla inna trasa poniewaz nie bylo oznaczenia ani osoby kierujacej. Na krotesym biegy zamiast 1963m bylo 3210m (odczyt z zegarka...)


My pobiegliśmy dobrze Byłeś w grupie kilkunastu osób na ponad 150 w tym biegu które poleciały jak stado za jednym co pomylił trasę. To biegi przełajowe. Na trasie wisiały wstążki a przed imprezą organizator publikował mapki. Trzeba było zabrać mamę to by za rączkę poprowadziła :D
1963 metry to bieg symboliczny a nie zawodowy. Jeśli z tego względu tak źle oceniasz wg mnie bardzo dobrą organizację to jesteś wyjątkowym malkontentem. Patrz na ogół imprezy, bo dzieki takim jak Ty komuś może się nie zachcieć robić coś od siebie dla innych. Ode mnie wielkie podziękowania dla organizatorów i chcę pobiec za rok. A panu wyżej dajcie mapkę do ręki, albo wbijcie mu trasę w nawigację :)



Nie wiem w jakich zawodach bierzesz udzial, ale organizator powinien przygotowac trace i ja odpowiednio oznaczyc. Organizator sam sie przyznal do wpadki wiec nie rozumiem tych inwektyw. Pisze o tym zeby organizatorzy wyciagneli wnioski i kolejnym razem przylozyli sie bardziej do organizacji. SLABO!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka niezalogowany
5 marca 2018r. o 12:10
~~Jaskraworudy Nachyłek napisał(a):
~~Niebieskozielony Gajowiec napisał(a):
~~Szarawobiała Tawuła napisał(a): Bardzo slaba organizacja, trasa niezabezpieczona dostatecznie. Czolowka zawodnikow pobiegla inna trasa poniewaz nie bylo oznaczenia ani osoby kierujacej. Na krotesym biegy zamiast 1963m bylo 3210m (odczyt z zegarka...)


My pobiegliśmy dobrze Byłeś w grupie kilkunastu osób na ponad 150 w tym biegu które poleciały jak stado za jednym co pomylił trasę. To biegi przełajowe. Na trasie wisiały wstążki a przed imprezą organizator publikował mapki. Trzeba było zabrać mamę to by za rączkę poprowadziła :D
1963 metry to bieg symboliczny a nie zawodowy. Jeśli z tego względu tak źle oceniasz wg mnie bardzo dobrą organizację to jesteś wyjątkowym malkontentem. Patrz na ogół imprezy, bo dzieki takim jak Ty komuś może się nie zachcieć robić coś od siebie dla innych. Ode mnie wielkie podziękowania dla organizatorów i chcę pobiec za rok. A panu wyżej dajcie mapkę do ręki, albo wbijcie mu trasę w nawigację :)



Nie wiem w jakich zawodach bierzesz udzial, ale organizator powinien przygotowac trace i ja odpowiednio oznaczyc. Organizator sam sie przyznal do wpadki wiec nie rozumiem tych inwektyw. Pisze o tym zeby organizatorzy wyciagneli wnioski i kolejnym razem przylozyli sie bardziej do organizacji. SLABO!


Tak, zapewne wyciągną wnioski i specjalnie dla Ciebie powieszą wstążki co 5 metrów. Wystarczy? :) a tak serio, skoro z ciebie taki "wuj dobra rada" to pomożesz im za rok? Każde ręce się przydadzą. Może nawet staniesz tam gdzie ty i kilkunastu innych polecieliście dalej i popilnujesz? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.