Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

DORADZTWO FILOZOFICZNO-DUCHOWE

11612
#GFGF nieaktywny
17 marca 2018r. o 0:46
Hegel pisał o Prawdzie jako dionizyjskim upojeniu. Takich przykładów jest wiele. Ty też możesz być Jej dumnym POSIADACZEM. Deal with it?
Dopisane 17.03.2018r. o godz. 00:46:

Jasna rzeczy jest, iz nie uważam że pozjadalem wszystkie rozumy. Także nie posiadam monopolu na prawdę. Jestem otwarty na inne nurty myślowe i cały czas poszerzam swoją wiedzę. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
17 marca 2018r. o 12:41
Bardzo ciekawe ogłoszenie(życiorys)tylko nie rozumiem czemu ma to służyć?wogóle nie rozumiem tego ogłoszenia?jak chcesz zarobić to narąb jakiejś babci drewna,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11612
#GFGF nieaktywny
18 marca 2018r. o 2:00
Maestro, zostaw rozumienie mi i ludziom potrzebującym. A ja będę na tyle uprzejmy, że babcie z drewnem będziesz miał na wyłączność. Nie miałbym serca odbierać Ci pracy.
Dopisane 18.03.2018r. o godz. 02:00:

A w ogóle ta babcia to jakaś bolesławiecka legenda. Wchodzę na ten portal 2 razy do roku maksimum i jak ktoś ma jakiś pomysł, to legendarna babcia z drewnem, albo dziadek z ogródkiem. Hejt to tradycja. Dusza hejtera jest starsza niż diament. Na tym portalu ujrzec można tylko hejterow w rajtuzach w dodatku z penisami w buzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
18 marca 2018r. o 7:31
no no wybujała ta twoja galareta,czyli nie myliłem się ty nikomu nie chcesz pomóc tylko sobie! podnosząc swój status społeczny,no można się było tego spodziewać,twój kozacki post mówi sam za siebie,doradztwo filozoficzno duchowe żeby komuś coś doradzać to trzeba mieć fachową wiedze zdobywaną latami,a ty nie masz ani lat ani wiedzy pozdrawiam,filozofie,penisy w buzi a to dobre jest ,ale chyba tylko dla ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11612
#GFGF nieaktywny
18 marca 2018r. o 10:34
Oferta skierowana sosu odkrywam jednostek.
Dopisane 18.03.2018r. o godz. 10:34:

Oferta skierowana do subiektywnych jednostek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
18 marca 2018r. o 10:41
Każdy kto pisze na tym forum od dłuższego czasu wie, że klucznickowi jego "konkretny sprzęt" przesłania oczy, więc myślę, że GFGFz tym penisem trafił w dziesiątkę : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11612
#GFGF nieaktywny
18 marca 2018r. o 10:59
Z racji, że nie chodzę do kościoła poświęcę Ci rajtuziarzu 2 min mojego życia. Wnioskując po pierwszym twym wpisie, niczego nie rozumiales. Sam sobie odpowiadales na pytania dając gejowskie znaki zapytania. A w drugim poście eureka, jednak rozumialem, ale za wszelką cenę chciałem popisać się swym wyrafinowanym hejtem , czytaj nic nie rozumiem#babciazdrewnem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
18 marca 2018r. o 11:07
Czym różnią się "gejowskie" znaki zapytania od "niegejowskich" ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.