Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

DORADZTWO FILOZOFICZNO-DUCHOWE

11612
#GFGF nieaktywny
18 marca 2018r. o 11:16
Gejowskie znaki zapytania, to takie w których arcyprzenikliwy podmiot odpowiada sam sobie na pytanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
18 marca 2018r. o 11:21
GFGF napisał(a): Z racji, że nie chodzę do kościoła poświęcę Ci rajtuziarzu 2 min mojego życia. Wnioskując po pierwszym twym wpisie, niczego nie rozumiales. Sam sobie odpowiadales na pytania dając gejowskie znaki zapytania. A w drugim poście eureka, jednak rozumialem, ale za wszelką cenę chciałem popisać się swym wyrafinowanym hejtem , czytaj nic nie rozumiem#babciazdrewnem.
szanowny filozoficzny błaznie po 1 jestem starszy od ciebie po 2 jestem bardziej wykształcony od ciebie po 3 mam iq 130 to też pewnie więcej od ciebie i jak kc napisała pałkę też mam większą od ciebie,a w rajtuzach nie chodzę filozoficzny błaznie.tak schizofremie przemocą zlikwidowałeś,i ofiarujesz swoją pomoc wypisując bzdety o znakach geyowskich,to pech bo jestem chetero kc potwierdzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11612
#GFGF nieaktywny
18 marca 2018r. o 11:53
Maestro, nie robi to na mnie wrażenia. Pokaż co potrafisz.
Dopisane 18.03.2018r. o godz. 11:30:

Sądząc po ortografach których nie powstydziłby sie nie jeden dyplomowany uczeń szkoły specjalne,to szczyt Twoich możliwości.
Dopisane 18.03.2018r. o godz. 11:38:

Teraz udawany przyglupi dystansik,wykształcenie i iq. Wszyscy wiemy,że jestes za krec isty, tylko nie umiesz tego wyrazić.
Dopisane 18.03.2018r. o godz. 11:53:

Rzadko wchodzę na to forum, gdyż pewnie połowę jego użytkowników doprowadzilbym do samobójstwa. Z racji ich wykształcenia i iq.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
18 marca 2018r. o 12:23
GFGF napisał(a): Maestro, nie robi to na mnie wrażenia. Pokaż co potrafisz. Dopisane 18.03.2018r. o godz. 11:30:Sądząc po ortografach których nie powstydziłby sie nie jeden dyplomowany uczeń szkoły specjalne,to szczyt Twoich możliwości.Dopisane 18.03.2018r. o godz. 11:38:Teraz udawany przyglupi dystansik,wykształcenie i iq. Wszyscy wiemy,że jestes za krec isty, tylko nie umiesz tego wyrazić.Dopisane 18.03.2018r. o godz. 11:53:Rzadko wchodzę na to forum, gdyż pewnie połowę jego użytkowników doprowadzilbym do samobójstwa. Z racji ich wykształcenia i iq.
chwalisz się cz żalisz?duchowy specjalisto od uzależnień.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11612
#GFGF nieaktywny
18 marca 2018r. o 12:30
Chwalenie maestro pozostawiam Tobie. Ja dzialam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
18 marca 2018r. o 12:33
analizując twoje nędzne ogłoszenie(życiorys)za miskę ryżu uratujesz społeczeństwo od uzależnień i schizofremi?to może zgłoś się do NFZ potrzebują specjalistów tej dziedziny,na tysiąclecia jest odpowiednia instytucja dla ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11612
#GFGF nieaktywny
18 marca 2018r. o 12:35
W ogóle wykształcony inteligencie z dużą parowka, to Ty zacząłeś gownoburze. Ja tylko zamieściłem ogłoszenie. I dałem nr telefonu zadzwon umówimy się, może jeszcze fajterem jesteś ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
18 marca 2018r. o 12:41
GFGF napisał(a): Chwalenie maestro pozostawiam Tobie. Ja dzialam.
tylko się nie przemęczaj żeby drucik w globusie ci nie strzelił,bo sie niemiło zakopci.


Dopisane 18.03.2018r. o godz. 12:41:

GFGF napisał(a): W ogóle wykształcony inteligencie z dużą parowka, to Ty zacząłeś gownoburze. Ja tylko zamieściłem ogłoszenie. I dałem nr telefonu zadzwon umówimy się, może jeszcze fajterem jesteś ;)
nie umawiam się z facetami poznaje ich niecne plany po znakach zapytania,gówno burze to masz w ogłoszeniu,fajter?ciekawe powiedzonka,na miarę takiego błazna duchowego,co to inteligencją trysną na trawe i filozofem się ogłosił,s-p-i-e-r-d-a-l-a-j do tej szczurzej nory z której wylazłeś.i tam załóż sobie praktykę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza