Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Reanimacja Światowida
~~Czarnofioletowa Kosodrzewina niezalogowany
19 marca 2018r. o 17:46
~~Ołowianoszara Wiekuistka napisał(a): Mam wątpliwości czy przedmiot z 1966 roku jest zabytkiem i co ma wspólnego bożek słowiański z chrztem Polski. Cóż wówczas decyzje podejmowało gremium komunistyczne, a oni różnicy "nie widzieli".


Teraz miasto jest w koalicji z SLD i PO. Wszystko się zgadza więc nie marudź :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szary Pomidor niezalogowany
19 marca 2018r. o 18:33
Jaki portal taki tekst"przestawia":-).Czy na tym portalu pojawi się kiedyś tekst napisany bezbłednie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
19 marca 2018r. o 18:37
~~Ołowianoszara Wiekuistka napisał(a): Mam wątpliwości czy przedmiot z 1966 roku jest zabytkiem i co ma wspólnego bożek słowiański z chrztem Polski. Cóż wówczas decyzje podejmowało gremium komunistyczne, a oni różnicy "nie widzieli".

To jest nie "bożek" tylko bóg słowiański, który zresztą został wyrugowany z życia Słowian przez siłą narzucony chrzest.
I zgadzam się, że decyzja ówczesnych władz była lekko mówiąc "chora"...

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 marca 2018r. o 18:44
czy aby na pewno to ŚWIATOWID?

;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Kuflik niezalogowany
19 marca 2018r. o 19:08
Mniemam,że artysta -pracownik BOK popacykuje Światowida w stempelki, taki trynd pijarowy samorządu,niestety..:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Fiołek niezalogowany
19 marca 2018r. o 20:49
Dla młodszych mieszkańców Bolca być może nie ma to żadnego znaczenia. ale dla mnie ma. To pod tym obiektem pod koniec lat sześćdziesiątych minionego wieku zaliczałem pierwsze randki. Nie wiem jak dzisiaj, ale wówczas były tam ławki i można było posiedzieć ze swoją lubą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatordzawa Metasekwoja niezalogowany
19 marca 2018r. o 21:09
falco napisał(a):
~~Błękitnawy Złotlin napisał(a): taaa na takie psy jak ty


masz żal do życia kundlu podwórkowy ?
nie moją winą jest to że ''efekt chwili '' jakiegoś ciecia magazynowego zaowocował czymś takim jak ty ...
ale przyroda i takich jak potrzebuje ...
a że na pożarcie to już twój problem ...hahaha


Falco i jego poziom toytoy
żenada :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatordzawa Metasekwoja niezalogowany
19 marca 2018r. o 21:12
z urzędu zmoderowali tego brudasa falco :) Tylko na to zasługuje........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.