Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dzisiaj dzień bez mięsa
~~Beżowobrązowa Dynia niezalogowany
21 marca 2018r. o 13:18
Bernard napisał(a): I naprawdę uważasz że alternatywą dla mięsa musi być sztuczne mięso? : ))

Nie, nie uważam że to jedyna alternatywa. Ale gdy widzę ogrom środków wydawanych na walkę z mięsem to się zastanawiam w jakim celu ktoś to robi. Coraz głośniej ostatnio słyszymy że efekt cieplarniany to już nie wina przemysłu a raczej produkcji zwierzęcej.
Taka agresywna reklama musi mieć jakiś cel. Dziś nasuwa mi się sztuczne mięso. A o co na prawdę chodziło? Czas pokaże.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
21 marca 2018r. o 13:27
~~Beżowobrązowa Dynia napisał(a):
Chodzi tylko o to że jeszcze nigdy dotąd nie dało się tak łatwo manipulować całymi społeczeństwami. Łykaj więc dalej co Ci podadzą...



Tu się z Tobą zgodzę. Bo łykać to trzeba z głową :D We wszystkim doszukujesz się podstępu, a mi chodzi tylko o to, co widziałem, czego byłem świadkiem i co wywarło na mnie zaje _ biście duże wrażenie (negatywne) Chodzi o hodowle. I Nie widzę konieczności łączenia propagowania wegetarianizmu z propagowaniem homoseksualizmu. Myśl sam to nie będziesz musiał łykać ;)



Dopisane 21.03.2018r. o godz. 13:27:

Bernard napisał(a):
Przeczytałem twój komentarz i wyobraziłem sobie jak budzisz się zlany potem, bo we śnie uciekałeś przez wegańską lesbijką w sztucznym futrze i butach nie ze skóry która chce ci zapierniczyć mielonego...


istny koszmar. Był kiedyś poseł, co nie tolerował homoseksualizmu, ale na lesbijki ewentualnie mógł popatrzeć. Ta wegańska mogłaby mu się przyśnić :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowa Dynia niezalogowany
21 marca 2018r. o 13:29
Bernard napisał(a): Przeczytałem twój komentarz i wyobraziłem sobie jak budzisz się zlany potem, bo we śnie uciekałeś przez wegańską lesbijką w sztucznym futrze i butach nie ze skóry która chce ci zapierniczyć mielonego...

Jak nie zaczniemy tak ochoczo brać każdej głupoty, którą nam będą wciskać to mogą się spełnić najczarniejsze sny.
Przypomnij sobie jaka była nagonka by przyjmować tysiące młodych byczków z krajów arabskich. Na szczęście byli tacy, którzy nie dali się omamić "humanitarnej" propagandzie i zaczęli się przyglądać kogo mieliśmy przyjmować. Wśród "uchodźców" dziwnie mało było kobiet, starców i dzieci. A właśnie to oni na przestrzeni wieków zawsze pierwsi szukali azylu w obliczu wojny. Znaleźli się tacy co powiedzieli STOP, sprawdzam.
W kwestii innych "humanitarnych" haseł też przydałoby się więcej refleksji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowa Dynia niezalogowany
21 marca 2018r. o 13:34
PIS-PO-PRL napisał(a): I Nie widzę konieczności łączenia propagowania wegetarianizmu z propagowaniem homoseksualizmu.

Ja też nie widzę takiej konieczności. Tylko ze jakimś dziwnym trafem wśród głosicieli dziwnych ideologii widzę ciągle te same twarze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
21 marca 2018r. o 13:41
za moment dojdziemy do wniosku, że wegetarianie to takie islamskie byczki. Ten sam sort człowieka, ta sama mentalność, te same cele. a do tego wszyscy geje :D

to temat o schabowych i ewentualnie o z czym go jeść ;) Nie widzisz potrzeby łączenia, ale wspomniałeś o wszystkich... kto następny? cykliści?

idę na obiad. pozdrawiam :)


PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowa Dynia niezalogowany
21 marca 2018r. o 13:49
Coś w tym chyba jest. Z tego co się orientuję to Arab schaboszczaka nawet nie dotknie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowa Dynia niezalogowany
21 marca 2018r. o 13:50
Gapa ze mnie :D

SMACZNEGO!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Różowoczerwony Ciemiernik niezalogowany
21 marca 2018r. o 13:52
Polecam pierogi ruskie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.