Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dzisiaj dzień bez mięsa
~~Brązowa Szarotka niezalogowany
21 marca 2018r. o 15:10
Bernard napisał(a):
~~Beżowobrązowa Dynia napisał(a):
PIS-PO-PRL napisał(a): Widzę, że należysz do tych, co wszystko z czym się nie zgadzają, muszą nazwać lewacką rewolucję.

Ja nawet nie muszę się zastanawiać co jest lewackie a co nie jest. Wystarczy mi jeden rzut oka kto w pierwszym szeregu niesie transparenty z hasłami.


Powinniście założyć z kolegami szaliki na twarze, wsadzić sobie race gdzie tam lubicie i rozpędzić to lewacko-wegańsko-proislamsko-gejowskie towarzystwo na cztery wiatry.

Weź leki !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowa Dynia niezalogowany
21 marca 2018r. o 15:16
~~Brązowa Szarotka napisał(a): Powinniście założyć z kolegami szaliki na twarze, wsadzić sobie race gdzie tam lubicie i rozpędzić to lewacko-wegańsko-proislamsko-gejowskie towarzystwo na cztery wiatry.

Ja jako zjadacz mięsa nie mam problemu z agresją. Niech sobie to dziwne towarzystwo maszeruje ze swoimi hasłami. Ich prawo. Niech lepiej w ten sposób rozładują swoją agresję (wynik bezmięsnej diety) niżby mieli komuś do gardła skakać.
We mnie poplecznika swoich idei raczej nie znajdą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
21 marca 2018r. o 17:41
~~Beżowobrązowa Dynia napisał(a):
~~Brązowa Szarotka napisał(a): Powinniście założyć z kolegami szaliki na twarze, wsadzić sobie race gdzie tam lubicie i rozpędzić to lewacko-wegańsko-proislamsko-gejowskie towarzystwo na cztery wiatry.

Ja jako zjadacz mięsa nie mam problemu z agresją. Niech sobie to dziwne towarzystwo maszeruje ze swoimi hasłami. Ich prawo. Niech lepiej w ten sposób rozładują swoją agresję (wynik bezmięsnej diety) niżby mieli komuś do gardła skakać.
We mnie poplecznika swoich idei raczej nie znajdą.



A skąd ci się wziął pomysł że bezmięsna dieta wzmaga agresję?

Bo zjadanie mięsa niestety jest formą agresji. Musimy zabić, żeby zjeść. Fakt, że za opłatą ktoś robi to za nas, ale zabijanie pozostaje faktem. No chyba że jesz tylko drób który popełnił samobójstwo...

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoturkusowy Kroplik niezalogowany
21 marca 2018r. o 17:44
Gdzie można kupić kawałek tej świni na przedmieściach ze zdjęcia ? Po co ma bezproduktywnie latać po Bolcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoturkusowy Kroplik niezalogowany
21 marca 2018r. o 17:46
~~Jasnoturkusowy Kroplik napisał(a): Gdzie można kupić kawałek tej świni na przedmieściach ze zdjęcia ? Po co ma bezproduktywnie latać po Bolcu.


Jasnoturkusowe kropliki są mięsolubne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistorudy Złotokap niezalogowany
21 marca 2018r. o 17:53
Z postury kolega Bernard na weganina, czy choćby wegetarianina, nie wygląda...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoczerwona Lantana niezalogowany
21 marca 2018r. o 18:00
wszystkie mięsożerne zabijają i żrą mięso, tak jak roślinożerne żrą rośliny, czyli organizmy również żywe... mówiąc inaczej wszystko to co żywe żywi się tylko tym co żywe.... az tu naraz 21 w którym odwieczni ulepszacze swiata (nie wyszło im w 20w - H. i S. spie....ł wszystko) każą żreć mięsożernym żywić się roślinkami.... idź pan w h... wywrotowcu jeden
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
21 marca 2018r. o 18:16
~~Ceglastoczerwona Lantana napisał(a): wszystkie mięsożerne zabijają i żrą mięso, tak jak roślinożerne żrą rośliny, czyli organizmy również żywe... mówiąc inaczej wszystko to co żywe żywi się tylko tym co żywe.... az tu naraz 21 w którym odwieczni ulepszacze swiata (nie wyszło im w 20w - H. i S. spie....ł wszystko) każą żreć mięsożernym żywić się roślinkami.... idź pan w h... wywrotowcu jeden


Daj dziecku jabłko i króliczka. Jak zabije i zeżre surowego królika to wrzuć foty.
Lepszego dowodu naturalnej mięsożerności człowieka nie znajdziesz : )


Dopisane 21.03.2018r. o godz. 18:16:

~~Złocistorudy Złotokap napisał(a): Z postury kolega Bernard na weganina, czy choćby wegetarianina, nie wygląda...


To kamuflaż : )

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie