Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trwa gala wręczenia nagród za promocję
~~Kirowa Piwonia niezalogowany
23 marca 2018r. o 15:06
~Niebieskawy Topinambur napisał(a): To skoro p.Gienek dostał statuetkę za tablicę na murze obronnym to proponuję zmienić napis na niej i wymienić tych co na to dali. Bo ja jako mieszkaniec Bolesławca nie chciałbym aby mnie z nią kojarzyli...


I tu popieram.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoróżowy Floks niezalogowany
23 marca 2018r. o 20:50
taka sytuacja na portalu obrazajacym czytelnikĂłw swoich i Bolec.Info dokonałem komentarza dotyczącego gali zacytowałem innego internautę , który wypowiedział się o ilości oglądających transmisję na żywo :
anonim (Are5ol) napisał(a):
zainteresowanie ogromne - szczyt to 12....u konkurencji podobnie....zbedny wydatek taka impreza....no ale pozniej rasia rasie myje...

U konkurencji też bez szału ale między 12 a 2 7 odbiorców no to jest jednak jest różnica. Zgadzam się, że przaśno-buraczano a nagrodzeni nie mają nic wspólnego z promocją miasta.
Administrator usunął z mojej wypowiedzi jedynkę i dwójkę "U konkurencji też bez szału ale między 2 a 7 odbiorców no to jest jednak jest różnica. Zgadzam się, że przaśno-buraczano a nagrodzeni nie mają nic wspólnego z promocją miasta."
Mistrzostwo świata manipulacji

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Liliowoniebieski Szparag niezalogowany
23 marca 2018r. o 21:52
Znam taką osobę co inne miasto promuje -jest wyjście jest- i na tym bardzo dobrze wychodzi.



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowoczerwony Świerk niezalogowany
23 marca 2018r. o 22:00
Dlaczego w osiągnięciach pani Hanaf pominięto realizację programu filmowego " Nowe Horyzonty" to była niewątpliwie wielka promocja miasta. Pan Prezydent na pewno nie zaprzeczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoczarny Czosnek niezalogowany
24 marca 2018r. o 9:23
BTS najwyższa klasa rozgrywkowa II liga piłki siatkowej.
Nie dostaje nagrody. To jest kpina !!!!
To jest typowa zagrywka ?????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladolawendowy Złocień niezalogowany
24 marca 2018r. o 11:01
O sukcesach BTS nie pisze posłuszna władzy konkurencja i BTS nie dostaje nagrody. Tu macie wyjaśnienie że po prostu nie masz nagrody jak nie czapkujesz władzy i jej nie wielbisz. BTS także dostaje marne grosze z miasta na II ligę gdzie kluby w podobnych miastach się "nosi na rękach" za promocję. Jesienią na wyborach podsumujemy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
25 marca 2018r. o 19:19
TOP ma 200 zawodników i kilkunastu trenerów ??!! wow , szacunek ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
25 marca 2018r. o 19:34
Spokojnie, ta nagroda to nie jest nagroda za promocje tylko po prostu jakiestsm wyroznienie od urzedu miasta. Nie ma wiekszego znaczenia, wiec nie ma co sie tym zbytnio przejmowac.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego