Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kobieta burmistrzem Nowogrodźca?
~~Bladoczerwony Grzybień niezalogowany
15 lipca 2018r. o 19:50
~Bławatny Dyptam napisał(a): Czopki, głupku...
Dość tego!
Czy Wy nie potraficie używać kulturalnych słów.
Z szacunkiem do ludzi, do wyborców.
Na pewno nie zagłosuje na ta Panią aż strach się bać co by było po wyborach.
Brak szacunku totalny.


A ja zagłosuje na tę Panią. Dosyć mam już prymitywnej nagonki. Polega ona na tym, że wciskasz wszędzie " aż strach się bać", "nie zagłosuję na panią", " Co będzie po wyborach".
Trzeba jasno powiedzieć, że gorzej nie będzie, bo nie może.

Każdy myślący widzi, że na siłę chcesz manipulować ludźmi. Piszesz, że brak szacunku. Tacy manipulanci nie zasługują na szacunek, bo go nie okazują innym ludziom. Skończ te swoje bazgroły. Bronisz się i kąsasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bławatny Dyptam niezalogowany
15 lipca 2018r. o 19:59
Jak zwykle nie można nic napisać bo myślą ze to Relich.
Przestań Ty się kompromitować.
Jestem mieszkańcem gminy i mam prawo wypowiedzieć się na ten temat.
Widze, ze masz z tym problem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowopłowy Winorośl niezalogowany
15 lipca 2018r. o 20:08
Ja także .Jak będę wjeżdżał do Nowogrodźca ,to chcę mieć pewność że jadąc drogą z pierwszeństwem przejazdu ,nie walnie we mnie z podporządkowanej jakiś przysłowiowy Robert ,w rezultacie czego nie posiedzę 48 godz. na dołku do wyjaśnienia .
Rada miasta powinna uchwalić ustawę że w gminie Nowogrodziec przepisy RD są takie jak w reszcie kraju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Popielaty Migdałowiec niezalogowany
15 lipca 2018r. o 20:58
~~Karmelowopłowy Winorośl napisał(a): Ja także .Jak będę wjeżdżał do Nowogrodźca ,to chcę mieć pewność że jadąc drogą z pierwszeństwem przejazdu ,nie walnie we mnie z podporządkowanej jakiś przysłowiowy Robert ,w rezultacie czego nie posiedzę 48 godz. na dołku do wyjaśnienia .
Rada miasta powinna uchwalić ustawę że w gminie Nowogrodziec przepisy RD są takie jak w reszcie kraju.

Czy to prawda ,że tym samochodem jechał i kierował synek pana R.????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pistacjowa Kuningamia niezalogowany
15 lipca 2018r. o 22:23
Z nimi nie ma co dyskutować. Awanturnictwo należy piętnować. Już w przedszkolu uczą czasunku do innego człowieka i relacji społecznych a tu tylko wyzwiska.

Czy pani kandydatka zechce zabrać głos. A może pan Leszek czy podoba im się słownictwo czy to jest moralne ubliżać innych. Czy pani kandydatka może zapewnić iż członkowie organizacji nie ubliżają na tym forum?

Czy tylko rozmawia Pani zamiast z ludźmi do z bolcem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Popielaty Migdałowiec niezalogowany
15 lipca 2018r. o 22:33
~Pistacjowa Kuningamia napisał(a): Z nimi nie ma co dyskutować. Awanturnictwo należy piętnować. Już w przedszkolu uczą czasunku do innego człowieka i relacji społecznych a tu tylko wyzwiska.

Czy pani kandydatka zechce zabrać głos. A może pan Leszek czy podoba im się słownictwo czy to jest moralne ubliżać innych. Czy pani kandydatka może zapewnić iż członkowie organizacji nie ubliżają na tym forum?

Czy tylko rozmawia Pani zamiast z ludźmi do z bolcem

Proszę nie przypisywać członkom Weta obraźliwych tekstów ,bo to właśnie wasz burmistrz ma problemy z kulturalnymi wpisami i teraz siedzi na ławie oskarżonych w J Górze .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoczerwony Grzybień niezalogowany
15 lipca 2018r. o 23:19
~~Popielaty Migdałowiec napisał(a):
~Pistacjowa Kuningamia napisał(a): Z nimi nie ma co dyskutować. Awanturnictwo należy piętnować. Już w przedszkolu uczą czasunku do innego człowieka i relacji społecznych a tu tylko wyzwiska.

Czy pani kandydatka zechce zabrać głos. A może pan Leszek czy podoba im się słownictwo czy to jest moralne ubliżać innych. Czy pani kandydatka może zapewnić iż członkowie organizacji nie ubliżają na tym forum?

Czy tylko rozmawia Pani zamiast z ludźmi do z bolcem

Proszę nie przypisywać członkom Weta obraźliwych tekstów ,bo to właśnie wasz burmistrz ma problemy z kulturalnymi wpisami i teraz siedzi na ławie oskarżonych w J Górze .


Kogo ty człowieku chcesz sprowokować i do czego. Nieudolnie to robisz i raczej ci się nie uda.
Do pani kandydatki proszę nie reagować. Ekipa 3C tzw. robertosławowicze walą na oślep bo nie mają argumentów.
Kiedy pojawia się temat kolizji służbowym autem albo sprawa boiska w Milikowie to zaraz trolle atakują. Odwracają uwagę od niewygodnych tematów.
w temacie moralności raczej mocni nie jesteście, to nie jest wasz atut.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwony Szczodrzeniec niezalogowany
15 lipca 2018r. o 23:22
~~Szafirowy Tulipanowiec napisał(a):
~Nadżółkły Tytoń napisał(a): Ojoj. Dzięki za troskę. Juz postaram sie zapinac pasy☺az sie boje otworzyc lodówkę...bo pewnie ktos z veto tez tam obserwuje ...zaraz zaraz...Robertosławiczow? A ja popieram R. Relicha☺


A ja mam propozycje dla niezastąpionej władzy.
Rozwiązać stowarzyszenie veto, ale przedtem wystarczy wytłumaczyć ludziom dla czego:
- brak dróg w gminie a te co są pochodzą z lat 70- tych,
- nie zakończono niemal żadnej inwestycji typu wodociągi czy kanalizacuję,
- co robi na oszpeconym Rynku ten rozsypujący się baniak,
- dla czego usługi komunalne są tak drogie w gminie,
- po co było wyprzedawać za bezcen działki w tym ludziom podwórza,
- komu przeszkadzała Szkoła w Parzycach, że należało ją sprzedać prawie za darmo,
- co się dzieje , że wynajduje się nie udolne firmy dla naszych inwestycji ,
- co powoduje zrywanie nowych asfaltów ,
- dla czego burmistrz uwikłany jest w jakieś dziwne procesy,
- dla czego niemal wszystkie wsie są skonfliktowane ,
- co jest tak na prawdę grane z tym boiskiem w Milikowie,
Można tak bez końca, ale veto to bardzo szkodzi władzy, zakłóca spokój i tak dalej ...
Tylko pytają i pytają jak w takich warunkach można dbać o interesy na przykład mieszkańców. Tak było fajnie jak nie było weto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza