Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kobieta burmistrzem Nowogrodźca?
~~Bura Żurawina niezalogowany
28 sierpnia 2018r. o 14:37
~~Zielonkawobrązowa Czarnuszka napisał(a): W dniu wczorajszym wracając Lwówka przez Milików postanowiłem podjechać na to sławne Boisko żeby naocznie stwierdzić o co te kłótnie .Zaraz za świetlicą skręciłem w nową drogę asfaltową która prowadziła w pola w pewnym momencie pomyślałem ,że źle pojechałem ale w oddali na górce zauważyłem kontenery więc jadę dobrze za tymi kontenerami w szczerym polu zauważyłem zielono żółtawy prostokąt trawy nie przypominający żadnego boiska ,jadąc dalej skończył się ładny asfalt i wyjechałem koło byłego wysypiska śmieci i jadąc dalej ulicą Mickiewicza dziurawą jak ser szwajcarski wyjechałem w centrum Nowogrodźca .Nasuwa się pytanie dlaczego nie zrobiono drogi tam gdzie mieszkają ludzie tylko w polach ?Panie burmistrzu wiem ,że ul Mickiewicza jest drogą powiatową ,ale skoro tak wspaniale współpracuje pan ze Starostą to zamiast drogi przez pola z Czernej do Gierałtowa trzeba było wspólnie wyremontowań Mickiewicza .


Co ty dziecko jesteś ? Widać żeś typowy Robertowicz
A kto z włodzarzy Nowogrodźca mieszka przy tej drodze .Ile tam głosów wyborczych ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoniebieska Serduszka niezalogowany
28 sierpnia 2018r. o 15:10
~Żółtoszara Kokoryczka napisał(a): co wy tam górale z nowego grodzca się pultacie burmistrza nie zmieni się do wyborów a po wyborach zobaczymy kto będzie pozdrowienia od gorala z nowego grodzca i pieknego baniaka


Ty tłuku kartoflany, zanim zaczniesz się śmiać z nas mieszkańców Nowogrodźca poczytaj o Kwisie rzece górskiej. w du..ę to możesz sobie wsadzić oscypka.

https://fishing.pl/wody/wojewodztwa/dolnoslaskie/rzeka-kwisa-rzeka-gorska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mahoniowa Cynia niezalogowany
28 sierpnia 2018r. o 15:18
~~Jasnobrunatna Trzmielina napisał(a):
~~Perłowoszara Laurowiśnia napisał(a):
~Białobrązowy Śniedek napisał(a): Tak tak a jeden Pan już napisał ze ludzie by nie wyjeżdżali do Egiptu gdyby była woda;)
Ja już nie nadążam za Wami i o co chodzi.
Veto przestańcie się już pogrążać.
Wasza troska o ludzi już Nam bokiem wychodzi.
Każdy się z Was śmieje i Waszych głupich wpisów.


Wasza troska o ludzi już Nam bokiem wychodzi.

Nam, czyli komu ? Tym co mają powody do tłumaczenia się z błędów ?


Nam mieszkańcom, trochę już przesadzacie. Robi się już śmiesznie, pojawiają się dowcipy o was, a tak burmistrza nie zmienimy.



No to jak burmistrza zmienimy? Napisz mądralo, a nie udajesz troskę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Purpurowy Szparag niezalogowany
28 sierpnia 2018r. o 17:43
Relich jest skompromitowany ,Relich musi odejść .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnozielony Żywotnik niezalogowany
28 sierpnia 2018r. o 17:47
Za dwa miesiące się okaże.. Byście tylko nie płakałi..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Seledynowy Kokorycz niezalogowany
28 sierpnia 2018r. o 17:58
Nie płacz dziewczynko. Wytrzyj gila.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Purpurowy Szparag niezalogowany
28 sierpnia 2018r. o 19:45
~~Bura Żurawina napisał(a):
~~Zielonkawobrązowa Czarnuszka napisał(a): W dniu wczorajszym wracając Lwówka przez Milików postanowiłem podjechać na to sławne Boisko żeby naocznie stwierdzić o co te kłótnie .Zaraz za świetlicą skręciłem w nową drogę asfaltową która prowadziła w pola w pewnym momencie pomyślałem ,że źle pojechałem ale w oddali na górce zauważyłem kontenery więc jadę dobrze za tymi kontenerami w szczerym polu zauważyłem zielono żółtawy prostokąt trawy nie przypominający żadnego boiska ,jadąc dalej skończył się ładny asfalt i wyjechałem koło byłego wysypiska śmieci i jadąc dalej ulicą Mickiewicza dziurawą jak ser szwajcarski wyjechałem w centrum Nowogrodźca .Nasuwa się pytanie dlaczego nie zrobiono drogi tam gdzie mieszkają ludzie tylko w polach ?Panie burmistrzu wiem ,że ul Mickiewicza jest drogą powiatową ,ale skoro tak wspaniale współpracuje pan ze Starostą to zamiast drogi przez pola z Czernej do Gierałtowa trzeba było wspólnie
wyremontowań Mickiewicza .


Co ty dziecko jesteś ? Widać żeś typowy Robertowicz

A kto z włodzarzy Nowogrodźca mieszka przy tej drodze .Ile tam głosów wyborczych
?

Co ty pieprzysz Relich to mój największy wróg ,życzę mu przegranych wyborów z kretesem ,czytaj ze zrozumieniem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnobrązowa Niezapominajka niezalogowany
28 sierpnia 2018r. o 21:52
Dlatego zalozyliscie komitet odzyskamy gminę? Maży wam się powrót do interesików?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza