Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Budowa nowego mostu przez Bóbr
~Żółtawordzawy Kalocefalus niezalogowany
28 kwietnia 2018r. o 11:20
Cała ta banda nierobów już mydli oczy przed wyborami a redaktorki mają ztego profity
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Rozchodnik niezalogowany
28 kwietnia 2018r. o 18:31
Jeden przynajmniej prawdę napisał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Cynobrowa Jukka niezalogowany
28 kwietnia 2018r. o 21:47
A ja mam pytanie kto, kiedy i za ile kupił od miasta budynek przy ul Widok przy moście i za ile teraz sprzeda pod budowe ronda?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłota Trzmielina niezalogowany
28 kwietnia 2018r. o 23:57
~Cynobrowa Jukka napisał(a): A ja mam pytanie kto, kiedy i za ile kupił od miasta budynek przy ul Widok przy moście i za ile teraz sprzeda pod budowe ronda?



A g.ówno cię to obchodzi !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Cynobrowa Jukka niezalogowany
29 kwietnia 2018r. o 2:23
Widzę nerwy więc jest coś na rzeczy w tym pytaniu. Ludzie powiązani z lokalną władza się dziwnie dererwują przy pytaniach o transakcje niektorych nieruchomości. Słynny plac w mieście jest tego przykładem. Ale czy jedynym? Ja tylko pytam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoróżowa Irezyna niezalogowany
29 kwietnia 2018r. o 7:37
~Malinowoczerwony Rozwar napisał(a): Ponoć ma być wzdłuż rzeki


We Warszawie sie udało wzdłuż Wisły tunel to u nas też się uda .
Pomijając polityczne walki to fajnie jakby sie to udało zrealizować .
Tylko aż się boję jaki będzie paraliż komunikacyjny w związku z tą przebudową .
Miasto dziś stoi w jednym wielkim korku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawoczerwony Jesion niezalogowany
29 kwietnia 2018r. o 14:18
Nic nie wybuduja.O tym moscie mowia od 20 lat.Ciekawe co jeszcze wymysla w roku wyborczym??Zeby tylko z tego mostu nie pospadali,chyba czuja,ze pali sie im grunt pod nogami i juz nie wiedza ,czego sie chwycic.Najlepiej bedzie,jak do wyborow nie beda podejmowac,zadnych decyzji inwestycyjnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niebieskofioletowa Portulaka niezalogowany
29 kwietnia 2018r. o 17:04
Most na rzece Bobr jest wałkowany od czasów prezydenta Króla. Pamiętacie go? To dinozaur, tak jak ten njus, że most będzie być może zrealizowany do 2020 r. ... Szok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza