Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Majówka z Glinoludami i ceramiką
~Rudawa Szachownica niezalogowany
29 kwietnia 2018r. o 10:49
Czy taka impreza nie powinna się odbyć na dniach ceramiki w sierpniu ?a nie teraz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Atramentowa Hutujnia niezalogowany
29 kwietnia 2018r. o 10:58
Wiele rzeczy powinno się w tym mieście zadziać ale układ broni swoich interesów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawoczerwony Jesion niezalogowany
29 kwietnia 2018r. o 11:08
~Atramentowa Hutujnia napisał(a): Wiele rzeczy powinno się w tym mieście zadziać ale układ broni swoich interesów.
Czy jest zagwarantowane malowanie mokra glina kazdego,kto bedzie przechodzil ulicami Miasta Na Glinianych Nogach!????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
29 kwietnia 2018r. o 11:53
Ma być pogoda. zawsze jakaś atrakcja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowy Dziurawiec niezalogowany
29 kwietnia 2018r. o 13:05
Podobno w tym roku będzie gliniada, wiem nawet kto ją sfinansuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowa Róża niezalogowany
29 kwietnia 2018r. o 13:58
~~Cyklamenowy Dziurawiec napisał(a): Podobno w tym roku będzie gliniada, wiem nawet kto ją sfinansuje



Też wiem - uczestnicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Miedzianoczerwony Rozmaryn niezalogowany
29 kwietnia 2018r. o 14:17
A mnie się to nie podoba... Już bardziej podobała mi się ta parada ceramiczna na dniach ceramicznych niż te glinoludy. Raz czy dwa można, ale co roku to samo? Kilka osob wysmarowanych glina od stop do glow, na prawdę nie rozumiem co w tym fajnego...:/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szara Karagana niezalogowany
29 kwietnia 2018r. o 14:42
~~Cyklamenowy Dziurawiec napisał(a): Podobno w tym roku będzie gliniada, wiem nawet kto ją sfinansuje

Nic tak nie jednoczy jak walka z PiS. :). Jeszcze zabierzemy te 500+. !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.